Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

cargo

pandorum

solaris

sunshine

event horizon  (αν και πιστευω οτι λογω του event horizon μιλας για ταινιες μετα το 98, το αναφερω)

dante 01

eden log

whiteout

 

αυτες μου ερχονται στα προχειρα, το sunshine ειναι μαλλον η καλυτερη απο αυτες

 

ΤΙ ΛΕΣ ΤΏΡΑ! :) ΤΑΙΝΙΆΡΕΣ, ευχαριστώ ΠΆΡΑ πολύ. Να'σαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας τελείωσε το Breaking Bad (φοβερή!), το GoT είναι στη μέση της σεζόν, το Walking Dead από Φθινόπωρο ξανά, και έχω ξεμείνει. Τί σειρούλα να δω, που να έχει σενάριο-πλοκή και το κυριότερο : τέλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να προτεινεται ταινιες με θεμα την πληροφορικη? Εκτος απο The Net, Hackers και Antitrust.

jobs

fifth estate

social network

one point o

strange days

wargames(το παλιο)

johnny mnemonic

avalon (mamoru oshii) 

existenz

thirteen floor

 

οσες μπορω να σκεφτω στα προχειρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα Hannibal. Είδα τα δυο πρώτα επεισόδια αλλά μου φαίνεται σαν κατώτερης ποιότητας Dexter. Να το παλέψω λίγο ακόμα ή έτσι πάει μέχρι το τέλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο 20λεπτες σειρες (κωμωδιες) τι εχετε να προτεινετε; Μεχρι στιγμης εχω δει τα εξης friends, seinfield, the office (usa), community, arrested development, entourage οπου μου αρεσαν και τα εξης που ενω ξεκινησαν καλα μετα κουρασαν big bang theory, two half men, how i met your mother (ειδικα τα τελευταια 2 τα αφησα στη μεση). Δοκιμες εχω κανει με τα new girl, californication, 2 broke girls οπου δεν με ξετρελαναν.

 

Γενικα ψαχνω μια σειρα που να βαζω 1-2 επεισοδια πριν κοιμηθω η στο φαγητο μπροστα απο το pc. 

Επεξ/σία από snik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα Hannibal. Είδα τα δυο πρώτα επεισόδια αλλά μου φαίνεται σαν κατώτερης ποιότητας Dexter. Να το παλέψω λίγο ακόμα ή έτσι πάει μέχρι το τέλος;

 

Τα πρωτα επεισοδια ειναι απο τα χειροτερα, σου προτεινω να το συνεχισεις (βελτιωνεται αποτομα απο το 3ο ή 4ο ή 5ο δεν θυμαμαι καλα εχει περασει 1 χρονος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απο 20λεπτες σειρες (κωμωδιες) τι εχετε να προτεινετε; Μεχρι στιγμης εχω δει τα εξης friends, seinfield, the office (usa), community, arrested development οπου μου αρεσαν και τα εξης που ενω ξεκινησαν καλα μετα κουρασαν bing bang theory, two half men, how i met your mother (ειδικα τα τελευταια 2 τα αφησα στη μεση). Δοκιμες εχω κανει με τα new girl, californication οπου δεν με ξετρελαναν.

 

Γενικα ψαχνω μια σειρα που να βαζω 1-2 επεισοδια πριν κοιμηθω η στο φαγητο μπροστα απο το pc. 

Eνταξει, εννοειται Scrubs

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο 20λεπτες σειρες (κωμωδιες) τι εχετε να προτεινετε; Μεχρι στιγμης εχω δει τα εξης friends, seinfield, the office (usa), community, arrested development, entourage οπου μου αρεσαν και τα εξης που ενω ξεκινησαν καλα μετα κουρασαν big bang theory, two half men, how i met your mother (ειδικα τα τελευταια 2 τα αφησα στη μεση). Δοκιμες εχω κανει με τα new girl, californication, 2 broke girls οπου δεν με ξετρελαναν.

 

Γενικα ψαχνω μια σειρα που να βαζω 1-2 επεισοδια πριν κοιμηθω η στο φαγητο μπροστα απο το pc. 

Νομίζω το είχα ξαναπροτείνει σε παρόμοια περίπτωση,θα το προτείνω και τώρα: I'ts always sunny in philadelphia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...