Προς το περιεχόμενο

Name That Film: Αναζητήσεις ταινιών


marantonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδες μια ταινια ψιλοθριλερ που ηταν κατι νεοι και νομιζαν οτι τους κυνηγαν να τους σκοτωσουν κλπ και ολα ηταν φτιαγμενα απο καποιους πλουσιους και τα εβλεπαν απο καμερες νομιζω ή κατι τετοιο?Και γινοταν το ιδιο ξανα και ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To "The cabin in the woods" λες λογικά.

Xμμ οχι δεν ειναι αυτο..

καπου σε μια σκηνη ειναι ενας(ή μια) κρεμασμενος σε ενα δασος απο οτι θυμαμαι..Εκει το καταλαβαινουν οτι γινεται το ιδιο ξανα και ξανα και οτι ειναι κουμπαρσοι στην ουσια(γιατι εχουν ξαναπερασει απο εκει και γινεται το ιδιο).Νομιζω στο τελος μπαινουν σε ενα δωματιο και γυριζει κατι σαν καρουζελ και βλεπουν οτι τους παρακολουθουν σαν ταινια?Πφφ ειναι πολυ μπερδεμενα στο μυαλο γιατι το ειχα δει αρκετο καιρο πριν και προσπαθω να το βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xμμ οχι δεν ειναι αυτο..

καπου σε μια σκηνη ειναι ενας(ή μια) κρεμασμενος σε ενα δασος απο οτι θυμαμαι..Εκει το καταλαβαινουν οτι γινεται το ιδιο ξανα και ξανα και οτι ειναι κουμπαρσοι στην ουσια(γιατι εχουν ξαναπερασει απο εκει και γινεται το ιδιο).Νομιζω στο τελος μπαινουν σε ενα δωματιο και γυριζει κατι σαν καρουζελ και βλεπουν οτι τους παρακολουθουν σαν ταινια?Πφφ ειναι πολυ μπερδεμενα στο μυαλο γιατι το ειχα δει αρκετο καιρο πριν και προσπαθω να το βρω.

Μήπως ένας από τους νέους ήταν στο κόλπο; Νομίζω πως κατάλαβα ποια ταινία λες αλλά δεν έχω ιδέα από το τίτλο και δεν θυμάμαι και ηθοποιούς. Η βάση τους ήταν ένα σπίτι με σκάλες, 2όροφό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα σε όλους! Ψάχνω μια ταινία (δεκαετία '80) και θα ήθελα τη βοήθεια σας γιατί έχω ψάξει παντού και δε μπορώ να τη βρω. Έχει μια χαρακτηριστική σκηνή όπου νομίζω ο μουστακας έχει ένα μαγαζί οπου το επισκέπτεται ένας εφοριακος και του δίνει μια "τουρτα" με λεφτά ανά τακτά διαστήματα. Επίσης θυμάμαι ότι ο νοικαρης του, του ζητά κάθε τρεις και λίγο το ενοικιο και του λέει "περνά τη πρώτη του μηνος". Αλλάζει τις ημερομηνίες στο ημερολόγιο, τον μπερδεύει και αυτός φεύγει και επιστρέφει πάλι μετά από λίγες μέρες. Μηπως ξέρει κανείς ποια ταινία είναι; θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
μήπως ξέρει κάποιος τον τίτλο?

 

είναι θρίλερ ιαπωνικής προέλευσής 2000's με έναν που κεράτωσε και σκότωσέ (κάτι τέτοιο) την γυναίκα του τα έφτιαξε με μια άλλη και η ζωή του απο τότε έχει γίνει κόλαση ... στο τέλος αποδείχτηκε πως ήταν το πνεύμα της πρώην που καθόταν πάνω στον λαιμό του   :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...