Προς το περιεχόμενο

Turbo-X TX238IPS review


Drake27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να υποθέσω έχει  ένα HDMI και ένα VGA? DVI- Display Port οχι? Και τι εκδοση hdmi? Αν αποδειχτεί καλυτερη απο την AOC το ψήνω για να αντικαταστήσω την 1080 που εχω τώρα και να την εχω ως κυρια , και να βαλω την παλια ως δευτερη,

Ναι,ενα hdmi και ενα vga port εχει.

Ποια AOC εχεις εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Tην αγορασα και εγω ,ειναι χαρισμα για την ποιοτητα της οθονης ,το συνδεσα σε mac mini .!

Είδες,απόλαυση σκέτη είναι η άτιμη με τα χρώματα αυτά που έχει ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

δώσε της ένα χρόνο λειτουργίας και βλέπουμε :-ρ

Σε αυτή τη κατηγορία και 10 ε χαμειλότερη τιμή να έχει απο τον ανταγωνισμό ,απο κάπου τα έκοψε και αυτό θα φανεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδαμε και τις επωνυμες.

Αν θέλετε ανοίγω το στόμα και δίνω στεγνά εταιρίες κολοσσούς που ρίχνουν στην αγορά προϊόντα με ημερομηνία ληξης 1/1μιση χρόνο.

Επίσης ενώ έχουν τεχνογνωσια αιχμης, φτιαχουν πλακετες της πλάκας, με ηλεκτρονικα απο το μακρυνό 1980. Όσοι έχουν δει πλακέτες, θα εντοπισουν κατευθείαν τέτοιου τύπου γυφτιες.

Αν θέλετε βγάζω και φωτο. Οχι τώρα, όμως. Αύριο ευχαρίστως.

 

Μιλάω για εταιρίες που ανήκουν στις 2-3 καλύτερες του κόσμου. Έχουν και φανατικό κοινό, που θα θιχτει. Και θα γίνει το thread πωπος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδαμε και τις επωνυμες.

Αν θέλετε ανοίγω το στόμα και δίνω στεγνά εταιρίες κολοσσούς που ρίχνουν στην αγορά προϊόντα με ημερομηνία ληξης 1/1μιση χρόνο.

Επίσης ενώ έχουν τεχνογνωσια αιχμης, φτιαχουν πλακετες της πλάκας, με ηλεκτρονικα απο το μακρυνό 1980. Όσοι έχουν δει πλακέτες, θα εντοπισουν κατευθείαν τέτοιου τύπου γυφτιες.

Αν θέλετε βγάζω και φωτο. Οχι τώρα, όμως. Αύριο ευχαρίστως.

Μιλάω για εταιρίες που ανήκουν στις 2-3 καλύτερες του κόσμου. Έχουν και φανατικό κοινό, που θα θιχτει. Και θα γίνει το thread πωπος.

Βαλε οτι θες,λες και δεν τα ξερουμε,πρωτη πρωτη για μενα ειναι η Σονυ,οσοι φιλοι μου πηρανε,4-5 μηνες μετα την ληξη της εγγυησης τους εβγαλαν προβλημα,αλλουνου πλακετα,αλλουνου μονιτορ,ενος αλλου του εβγαλε προβλημα στην εισοδο σηματος της κεραιας.

Ασε,τα ακριβοπληρωνεις και μετα τα κλαις τα λεφτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια ενα UPDATE για το μονιτορ του πλαισιου.

Σημερα εβαλα το pc της γυναικας μου απανω,γιατι της αλλαξα κουτι και ηθελα να τεσταρω καποια πραματα,και έχοντας στο pc της μια gtx650,μπηκα στης ρυθμίσεις της nvidia,και εκει μου αναγνωριζε το μονιτορ ως Toshiba monitor,αλλα δεν εγραφε μοντελο.

Το πρωι θα κανω μια ερευνα να δω ποιο μοντελο της toshiba ειναι και θα ενημερώσω και εδω να ξερετε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εχουμε κανενα update μετα απο κανα χρονο χρηση?? κανεις? :) :) :)   thank u

τιμια για τα λεφτα της,την εχω σαν 2ο μονιτορ,την εχω χρονισει και στα 75 hz .Απο χρωμματα σιγουρα δεν μοιαζει με την παλια μου lg 25um57 αλλα και παλι ειναι καλη αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Σκεφτομαι να αγορασω και εγω την συγκεκριμενη οθονη μιας και ειμαι σε περιορισμενο budget. Κυρια χρηση που την θελω ειναι για gaming σε ps4.

1) Θα ηθελα να μου πειτε τι σημαινει αυτο το 50/60 Hz που γραφει στην συχνοτητα. Θα μπορω να εχω 60 Hz δηλαδη;

2) Η ποιοτητα και η ενταση των ενσωματωμενων ηχειων που διαθετει θα ειναι ικανοποιητικη λετε για παιχνιδια στο ps4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Την πήρα και εγώ για χρήση browsing, youtube. Οχι παιχνίδια.

Σε σχέση με την παλιά μου ACER, έχει μαύρο αυτή ρε παιδιά. Κανονικό μαύρο. Χρώματα αρκετά καλά, πολύ φωτεινή. Η βάση σταθερή,.

Στα αρνητικά, η κατασκευή της είναι μέτρια, δηλαδή η συναρμολόγηση και η εφαρμογή θα μπορούσε να είναι καλύτερη.

Οσοι έχετε κάρτα nvidia δοκιμάστε αυτές τις ρυθμίσεις της φωτογραφίας. Φέρνουν καλύτερο χρώμα κατ'εμέ.

Οσο για την αντοχή της, στην εταιρία που εργάζομαι έχουν 9 από δαύτες για παραπάνω από 1.5 χρόνο. 8 ώρες+ την ημέρα αναμμένες.

Ελπίζω να μη βγάλει προβλήματα.

IMG_20190129_220938.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Kαλησπερα παιδιά πήρα το monitor για το μικρό μ αδερφό  λογο τιμής και απόκρισης 

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με το PS4

Μ εμφανίζει ότι και να βάλω στην οθόνη (tv box,Nova,laptop,pc) τα πάντα εκτός από το PS4 το έχω πάει στο πλαίσιο τίποτα δεν μπορούν να κάνουν έχω πάρει τη sony εκτός απ' το κλασσικό με το reboot και αλλαγή ανάλυσης π δεν λειτούργησε τίποτα και αυτοί.. δ

εν ξέρω ούτε γιατί δεν παίζει αλλα και ούτε τι άλλο να κάνω 

Υ.Γ το PS4 παίζει σε όλες τις άλλες οθόνες του σπιτιού εκτός απ' τη συγκεκριμένη 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 10/2/2020 στις 12:36 ΜΜ, tice είπε

Kαλησπερα παιδιά πήρα το monitor για το μικρό μ αδερφό  λογο τιμής και απόκρισης 

Αντιμετωπίζω πρόβλημα με το PS4

Μ εμφανίζει ότι και να βάλω στην οθόνη (tv box,Nova,laptop,pc) τα πάντα εκτός από το PS4 το έχω πάει στο πλαίσιο τίποτα δεν μπορούν να κάνουν έχω πάρει τη sony εκτός απ' το κλασσικό με το reboot και αλλαγή ανάλυσης π δεν λειτούργησε τίποτα και αυτοί.. δ

εν ξέρω ούτε γιατί δεν παίζει αλλα και ούτε τι άλλο να κάνω 

Υ.Γ το PS4 παίζει σε όλες τις άλλες οθόνες του σπιτιού εκτός απ' τη συγκεκριμένη 

 

Εχω το ιδιο προβλημα με ps4 pro. 

Απλα το πηρα αποφαση οτι δεν προκειται να παιξει ποτε αυτος ο συνδυασμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...