Προς το περιεχόμενο

Lenovo Phab 2 Pro, το πρώτο smartphone με τεχνολογία Tango της Google


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά παίζει οποιοδήποτε Android με πάνω από 1GB RAM να αξίζει σαν αναβάθμιση από Windows Phone.

 

Tα WP έχουν πεθανει,μπηκαν στο χρονοντουλαπο.Πηγαμε στην κηδεια τους φαγαμε κολυβα και κάναμε και τα σαραντα.Αυτο δεν το λεω εγω το λενε και οι ίδιοι στην MS.

Τωρα για την συακευη,όπως ξανα ειπα η ταχύτητα είναι δεδομενη.Lenovo Vibe P1 σε speed test ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΗΖΕΙ το 6sPlus και μαζι τα 900ε του ππυ ζηταει η κοσμοτε.Τα εξτρα features ειναι αυτα που π πλαισιψνουν ομορφα την συσκευη και μπραβο στην λενοβο που μπορει και δινει στον κοσμο σπουδαία feats χωρις να ζηταει λεφτα νταβατζη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε χαλαει να μην μετρας για τις κουρτίνες, επιπλα κλπ? εγω το μετρο δεν το βρισκω ποτε οταν το θελω, και μετράω χρησιμοποιώντας την κοπελα μου..

 

Αυτο είναι που λέμε "φίλε η γκόμενα σου μετράει...!"

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6.4 inches? Εδώ το κινητό μου είναι 5.5" και δεν θα πήγαινα ποτέ παραπανω απο αυτό, είναι ήδη στα όρια της υπερβολής, η lenovo δεν έχει καταλάβει ακόμα ότι δεν χρειάζεται να μεγαλώνουμε άλλο τις οθόνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Βασικά παίζει οποιοδήποτε Android με πάνω από 1GB RAM να αξίζει σαν αναβάθμιση από Windows Phone.

What?  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What? :blink:

Αυτή τη στιγμή έχω Lumia 640 με W10. Ξαναπήρα Windows μετά από 1.5 χρόνο γιατί θεώρησα ότι θα έχει υπάρξει μεγάλη βελτίωση στο Market παρά τα όσα λέγονται στα forum. Δυστυχώς, αντίκρυσα ένα αρκετά βελτιωμένο λειτουργικό με ελάχιστα βελτιωμένο Market σε σχέση με τα WP8 και εννοείται καμιά 100 φορές χειρότερο από αυτό των Android/iOS.

 

Πέρα από, η ερώτησή σου ήταν λίγο άκυρη γιατί τα χαρακτηριστικά του Lenovo είναι έτη φωτός καλύτερα από το 1320 σε όλους τους τομείς, εξ ου και η απάντησή μου. Και φυσικά και πιστεύω ακράδαντα ότι οποιοδήποτε Android με πάνω από 1GB RAM είναι καλύτερο από το 1320.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή έχω Lumia 640 με W10. Ξαναπήρα Windows μετά από 1.5 χρόνο γιατί θεώρησα ότι θα έχει υπάρξει μεγάλη βελτίωση στο Market παρά τα όσα λέγονται στα forum. Δυστυχώς, αντίκρυσα ένα αρκετά βελτιωμένο λειτουργικό με ελάχιστα βελτιωμένο Market σε σχέση με τα WP8 και εννοείται καμιά 100 φορές χειρότερο από αυτό των Android/iOS.

 

Πέρα από, η ερώτησή σου ήταν λίγο άκυρη γιατί τα χαρακτηριστικά του Lenovo είναι έτη φωτός καλύτερα από το 1320 σε όλους τους τομείς, εξ ου και η απάντησή μου. Και φυσικά και πιστεύω ακράδαντα ότι οποιοδήποτε Android με πάνω από 1GB RAM είναι καλύτερο από το 1320.

Γιατι ειναι ακυρη?Snap 400 εχει το 1320 και 600 το lenovo δεν ρωτησε το παιδι αν αξιζει σε galaxy s7,αλλα σε ενα προσφατο midranger.Λες οτι καθε android με παραπανω απο 1Gb ram θα ειναι καλυτερο για αναβαθμιση απο windows phone,αλλα δεν ειναι μονο αυτος παραγοντας συγκρισης (δλ η ram),αλλα cpu,λογισμικο,αξιοπιστια εταιρειας κλπ.Κι εσυ αντι να του απαντησεις με ενα ναι η ενα οχι (οσον αφορα την μεταβαση απο το 1320 στο phab) και με μια αιτιολογηση που στεκει, του πετας ενα ξερο "Βασικά παίζει οποιοδήποτε Android με πάνω από 1GB RAM να αξίζει σαν αναβάθμιση από Windows Phone"

Αν θελεις πραγματικα να βοηθησεις καποιον συμφορουμιστη ξοδεψε τον χρονο που θελεις να διαθεσεις προς επιλυση της αποριας του και οχι σε αερολογιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...