Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Sprou είπε

Στο ballance έχει χαθεί λίγο η μπάλα...ενώ είχε φτάσει κατεμε σε ένα ικανοποιητικό επίπεδο προσθέτωντας καινούργιες κάρτες ,που από τη μια έγινε για καλό (περισσότερα decks κτλ) από την άλλη δε γινόταν σωστή διαχείριση αυτών με αποτέλεσμα να υπάρχουν tier1 decks που τα έβλεπες ξανά και ξανά και έμοιαζαν ανίκητα.

Το 2023 τελειώνει το support και πιστεύω σε ένα θαύμα μπας και αφεθεί με τουλάχιστον 30-40 decks ισορροπημένα.(δύσκολο).

Πέρα από τα ανωτέρω υπάρχουν ακόμα games που βασίζονται στην ικανότητα σου και είναι απολαυστικά.

@xtrmsnprεχω δώσει αρκετά λεφτά για τις premium κάρτες τις οποίες ήθελα να κάνω συλλογή.. άρπα την γτ έχεις βαλθεί να καταστρέψεις την cdpr.😂

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ CDPR μου! 

(αν επιτρέπεται πόσα ρε συ τους έσκασες;;; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 902
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, xtrmsnpr είπε

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ CDPR μου! 

(αν επιτρέπεται πόσα ρε συ τους έσκασες;;; )

Είχα θέμα (κώλυμα) με τις premium κάρτες τις ήθελα όλες ..ακούς τι σου λεω ΟΛΕΣ 😂

καμια 600 σταδιακά έχω ρίξει σίγουρα μπορεί και παραπάνω..που για κάρτες ναι είναι υπερβολή αλλά εξηγήθηκα από πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sprou είπε

Είχα θέμα (κώλυμα) με τις premium κάρτες τις ήθελα όλες ..ακούς τι σου λεω ΟΛΕΣ 😂

καμια 600 σταδιακά έχω ρίξει σίγουρα μπορεί και παραπάνω..που για κάρτες ναι είναι υπερβολή αλλά εξηγήθηκα από πανω

Αμάν! Ααμααααανν!!!! Φεύγω από δω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...