Προς το περιεχόμενο

GWENT: The Witcher Card Game


noFEARgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστος,πρεπει να ξοδευεις ενα 2ωρακι την ημερα για να εισαι ενημερωμενος τι παιζει απο καρτες,deck και να craftaρεις.

 

Υ.Γ Ευτυχως βρηκα τους παλιους μου κωδικους και παιζω με το παλιο προφιλ.

 

Υ.Γ 2 Ultrobyr οποιος θελει add για friendly-training ματσακια!

Rozakos. (ναι με τελεία) όποιος θέλει add :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν το μεταξυ το no1 αυτην την στιγμη στα leaderboards konosmgr ειναι ελληνας?? Γνωριζει κανεις?

Ναι μιλησα σημερα μαζι του 21 χρόνων..του εδωσα πολλα συγχαρητήρια.

Εχει φτασει πρωτος εδω και δυο βδομαδες με prepatch midwinter deck.με τα νεα δεδομενα εχει χαλαρώσει αρκετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μιλησα σημερα μαζι του 21 χρόνων..του εδωσα πολλα συγχαρητήρια.

Εχει φτασει πρωτος εδω και δυο βδομαδες με prepatch midwinter deck.με τα νεα δεδομενα εχει χαλαρώσει αρκετά.

 

Πολλα μπραβο στον φιλο,του εστειλα και εγω ενα friend request in game.

 

Αν διαβαζει,να γραψει το παιδι να τον στηριξουμε σε οτι χρειαστει σε ενδεχομενα τουρνουα,ειτε σε twitch κλπ αν αποφασισει να streamαρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρουμε το ακριβές deckaki? :P

Αρνήθηκε να παιξει σημερα γτ το ψαχνει ακομη με τις καινουργιες αλλαγές ή με απαξίωσε επειδη ειμαι ακομη rank 18 :P

Παντως παιζει με nilfgaard.

Θα αναμένω..το να αντιμετωπισεις τον πρωτο στο κοσμο ειναι πρόκληση.

 

Στα του παιχνιδιου η ciri nova σπέρνει.επισης θα επρεπε να μειωσουν την @@μενη iris.αρκετα χαμενα παιχνιδια απο την εν λογω.καποιος ανεφερε πιο πισω για το create για το οποιο συμφωνω απολυτως.

Δε χρειάζεται να δημιουργεις καρτες εκτος του deck σου και ποσο μαλλον εκτος faction.

 

Κατα τ'αλλλα ως αρχαιος παίχτης το game ειναι στα καλυτερα του οσον αφορα το περιβαλλον.

 

Θα επανέλθω..

Επεξ/σία από Sprou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://m.imgur.com/a/H4739

Το deck του top πριν το update

 

Δεν εχω παιξει με αντίστοιχο deck και δε γνωρίζω με ποιο combo ενεργει,λογικα η ζημια γίνεται με τον operator.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε 3 μέρες τελειώνει η 3η σεζόν του ranked. Είχα καπαρώσει την 160 θέση από προχτές και περιμένω να τελειώσει η σεζόν για να πάρω το border του 50-250. Δεν παίζω ranked. Έχω πέσει στο 195 αυτές τις 2 μέρες και είναι ψιλοντέρμπυ αν θα πάρω αυτό το border η το αλλό για το 251-500. Δεν έχουν ουσιαστικές διαφορές αλλά κλαιν. Έχω αγχωθεί λιγάκι. 

Επεξ/σία από BaLsAmoMenos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, BaLsAmoMenos είπε

Σε 3 μέρες τελειώνει η 3η σεζόν του ranked. Είχα καπαρώσει την 160 θέση από προχτές και περιμένω να τελειώσει η σεζόν για να πάρω το border του 50-250. Δεν παίζω ranked. Έχω πέσει στο 195 αυτές τις 2 μέρες και είναι ψιλοντέρμπυ αν θα πάρω αυτό το border η το αλλό για το 251-500. Δεν έχουν ουσιαστικές διαφορές αλλά κλαιν. Έχω αγχωθεί λιγάκι. 

Υπομονη,οι περισσοτεροι δεν παιζουν ranked τις τελευταιες μερες για να κρατησουν θεση οποτε σφαζονται οι απο κατω χαχα!

Εγω επιασα το παιχνιδι μετα απο κανα 6μηνο και καταφερα να ανεβω ρανκ19 αλλα πανω απο 4100 δεν μπορω να παω με τιποτα με δεδομενο οτι ξεμεινα απο scraps για να craftaρω αυτα που ηθελα.

Congrats για την θεση και ευχομαι να εισαι στο top250

Θα προσπαθησω και εγω για rank20 στα 4250 αυτες τις μερες αλλα το βλεπω δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...