Προς το περιεχόμενο

Justice League (2017)


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περισσότερο μου άρεσε η φράση "They said the age of heroes would never come again." όπου θέλω να πιστεύω είναι αναφορά σε ήρωες όπως Jay Garrick, Alan Scott, etc :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 557
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν εχω καλό προαίσθημα....

Κακως. Απο τωρα εχω κλεισει εγω θεση σε cinema 2 εισ. στην τιμη του ενος. Λουκουμι θα περασει η μερα αυτη απο τα γελια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει πολλες και καλες ποζες η Wonder woman η ταινια απο τωρα ειναι για 9/10 :P

 

Επισης θα προτιμουσα να βαζανε αλλο ηρωα απο το cyborg,μιας και γενικα το ολο cast αυτης της πρωτης Λεγεωνας μου δειχνει λιγο αδιαφορη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχει πολλες και καλες ποζες η Wonder woman η ταινια απο τωρα ειναι για 9/10 :P

 

Επισης θα προτιμουσα να βαζανε αλλο ηρωα απο το cyborg,μιας και γενικα το ολο cast αυτης της πρωτης Λεγεωνας μου δειχνει λιγο αδιαφορη.

Μαζι σου Fulgore.Θα προτιμουσα με διαφορα τον martian manhunter αλλα βαλανε τον cyborg για να μην υπαρχει θεμα με τους SJW.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπειρο CGI γμτ...

 

Αυτο με χαλαει και εμενα,οχι πως σε αλλες ταινιες δεν εχει cgi αλλα εδω βγαζει πολυ το ματι και σιγουρα για λεγεωνα ειναι πολυ αδεια.Παντως θα παω σινεμα εννοειται με μισο εισιτηριο :P

 

Βλεπω και τον J.K Simmons στον ρολο του Gordon οχι οτι θα παιξει σημαντικο ρολο αλλα λογικα θα τον δουμε και στις επομενες ταινιες του batman.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορω να πω τι μαρεσε απο το εν λογω trailer,σιγουρα θα ελεγα τον flash. Αν και το ολο batman/flash που ειδα μου θυμιζει λιγο tony stark/spiderman απο την επομενη ταινια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, πείστηκα ότι δεν πρόκειται να το δω σινεμά. Α, και κάποια στιγμή πρέπει να θυμηθεί να βγάλει το μπλε/γκρι φίλτρο ο Snyder, θα πάθουμε κατάθλιψη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...