Προς το περιεχόμενο

Justice League (2017)


tritonas00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαριέται την γυμναστική ο συγκεκριμένος, ενώ έχει όλες τις προδιαγραφές για Bruce Wayne/Batman. Κρίμα.

 

Προσωπικά δε θυμάμαι ταινία του συγκεκριμένου είτε είναι το gone girl, το argo ή το town που να μην έχει σκηνή με τους κοιλιακούς του :P

 

Δε γνωρίζω βέβαια με το όλο Weinstein gate και την εμπλοκή των αδερφών Αφλεκ τι αντίκτυπο θα έχει στις επόμενες ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 557
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που είδες κοιλιακούς στο Gone Girl ; Σάπιος ήταν..Τώρα για το Batman γυμνάστηκε και είπε ότι αν δεν ήταν να γυρίσει ταινία θα τα είχε παρατήσει. Τεμπέλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα dude, όταν έχεις μάγειρες, trainers και άπειρο χρήμα για high quality supplements δεν χρειάζεσαι τίποτα controlled.

Ξεχνάς την ηλικία..

Όλοι οι ηθοποιοί που τους βλέπεις με τρελές μάζες ή κοψίματα παίρνουν roids πάντα με την επίβλεψη γιατρού, εννοείται ότι ισχύουν και όσα έγραψες αλλά παίρνουν και την έξτρα βοήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα dude, όταν έχεις μάγειρες, trainers και άπειρο χρήμα για high quality supplements δεν χρειάζεσαι τίποτα controlled.

 

Δεν πάει έτσι ακριβώς. Ναι μεν κάνουν αυτά που λες αλλά χτυπάνε και κάνα Winstrol/Anavar ή ακόμα καλύτερα αυξητική ορμόνη που είναι και πανάκριβη για να στεγνώσουν..Εδώ χτυπάει ο κάγκουρας της Ελλάδας για να βγει παραλία φέτες, δεν θα πάρει ολόκληρος ηθοποιός που πρέπει να 'ναι τέρας για τον ρόλο ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν "καλά" steroids?! Δεν ξέρω κάποιο που να μην έχει side effects (φυσικά δεν είμαι και ειδικός) και tbh αμφιβάλλω να μπαίνουν σε τέτοια διαδικασία μεγάλα ονόματα, still impossible to know οπότε ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπάρχουν ποιότητες και σ' αυτά όπως και στα ναρκωτικά. Εκτός αυτού ένας γιατρός είναι συνέχεια πάνω από το κεφάλι τους οπότε δεν έχουν κανένα άγχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν "καλά" steroids?! Δεν ξέρω κάποιο που να μην έχει side effects (φυσικά δεν είμαι και ειδικός) και tbh αμφιβάλλω να μπαίνουν σε τέτοια διαδικασία μεγάλα ονόματα, still impossible to know οπότε ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

To είδα χθες....meh

Ο Flash είχε ένα ενδιαφέρον. Γενικά δεν είδα κάτι που δεν περίμενα. Αναμενόμενο σενάριο, ήξερες τι θα γίνει στην συνέχεια.

 

Σε ποια φάση έχει end credit scene? Στο ενδιάμεσο ή τέλος τέλος ή και στα 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...