Προς το περιεχόμενο

Jurassic World 2: Fallen Kingdom


Getta Robo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, ADHD είπε

Ευχαριστα περασε η ωρα δεν βαρεθηκα απλα το πρωτο μου άρεσε αρκετά περισσότερο και σαν παραγωγή και σαν concept, αυτό μου φάνηκε σαν μια αρπαχτή λόγο του ονόματος.

καλα και εγω για να περασω καλα παω, max cola zero + max popcorn με bacon 😎δε περιμενω να δω κανα αριστουργημα, το 1ο μου ψιλοαρεσε ομως και τον Pratt τον παω πολυ

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο επομενο Τζουρασικ θα παίξει και ο Γκοντζιλα που μαζι με τον king kong και τους δεινόσαυρους του Τζουράσικ θα προσπαθησουν να σωσουν τον κοσμο από τα τέρατα του pacific rim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, najinblue3 είπε

καλα και εγω για να περασω καλα παω, max cola zero + max popcorn με bacon 😎δε περιμενω να δω κανα αριστουργημα, το 1ο μου ψιλοαρεσε ομως και τον Pratt τον παω πολυ

Εντυπώσεις να πεις

Εκλεισα κι εγώ γι αυριο , φοβάμαι μην ειναι κουραστικό 2+ ώρες αλλα "έπρεπε" να το δω. Λιγο δράση popcorn & coke light :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Εντυπώσεις να πεις

Εκλεισα κι εγώ γι αυριο , φοβάμαι μην ειναι κουραστικό 2+ ώρες αλλα "έπρεπε" να το δω. Λιγο δράση popcorn & coke light :D

Και εγω παντα coke light, άσχετα αν εφαγα μεγάλο pop corn τσίμπησα απο τα nachos των άλλων έφαγα pop corn που περίσσεψε και μετα χτύπησα και 2 bao buns, τις θερμίδες απο την coke τις γλίτωσα πάντως.. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, margaritagr είπε

Εντυπώσεις να πεις

Εκλεισα κι εγώ γι αυριο , φοβάμαι μην ειναι κουραστικό 2+ ώρες αλλα "έπρεπε" να το δω. Λιγο δράση popcorn & coke light :D

Μολις βγηκα, αρκετα μεγαλη μου φανηκε, εχει κατι κοιλιτσες αλλα περασαμε καλα. Ειναι ταινια για σινεμα και popcorn 100%. Πιστευω θα περασεις καλα, αν σου αρεσουν τετοιες ταινιες, εχει μερικα σκηνικα πολυ ωραια. Ο Star Lord ετσι κ ετσι ητανε.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ο Star Lord ετσι κ ετσι ητανε.

 

Πέρασε δύσκολα στο Infinity War. ;)

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειδα και γω στο ατμος και μπορω να πω με αρεσε πιο πολυ απ το προηγουμενο.η ταινια σε κρατουσε ολη την ωρα και λιγες φορες που δεν ηταν κουραστικη οπως το αλλο σε καπια σημεια ,και οι υπολοιπες ταινιες που βγηκαν μετα απ το 1. Τα εφε εντυπωσιακα, και οι δεινοσαυροι πληρως αληθοφανεις.και σκερι αρκετα.
αν και καπια σημεια ηταν προβλεψιμα σιγουρα To JW αποτελεσε ενα καλο comeback   της σειρας ταινιων, και σε κανει να θες να δεις το επομενο
Επησεις δεν ξερω σε 3d τι λεει ,αλλα ο ηχος ατμος ηταν αρκετα καλος σε αυτο το εργο ,και το προτεινω να το δειτε ετσι οσοι δεν αντεχετε το 3d
Παντως βρε παιδακι μ η χαουαρντ ΤΙ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tetsu0 είπε

ποπκορν με μπεικον? τι καινουριο πραμα ειναι τουτο??? ταιριαζει ??

τελειο ειναι, εχει και chedar και αλλα διαφορα μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας δει ολα τα προηγουμενα,θεωρω οτι αυτο ηταν μια ταινια που δεν προσθετει τιποτα

Η προηγουμενη ηταν πολυ πιο εντυπωσιακη.

Στην αρχη ξεκιναει καλα,λες ωραια θα γινει χαμος τωρα,και μετα αρχιζει το τσουκου-τσουκου και λες α οκ,μια απο τα ιδια ,τρεξιμο στο λιβαδι,το γνωστο πρωταγωνιστικο διδυμο,παντα ενα παιδακι απο διπλα και πολλα υπονοουμενα για επομενο επεισοδιο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, KilliK είπε

H κοκκινομαλλα παλι ετρεχε με τα τακουνια της;

Πολύ λιγότερο σπαστική σε αυτή την ταινία και αρκετά όμορφη επίσης.

Κατά τα άλλα η ταινία είναι ίσως λίγο καλύτερη από την πρώτη αλλά δεν πλησιάζει με τίποτα στο feeling την original.

6/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...