Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ στα pull and bear τα έχω δει, εκεί νομίζω μόνο ότι τα φέρνουν Ελλάδα.

Το πρωί ημουμα στο κατάστημα και τα κοιτουσα.Ολα τα είχε στα 19,90 ευρώ και φυσικά όχι όλοι την γκαμα

Παρολου που είχα είχα ένα ζευγάρι (αγορά πριν από καμιά 10 ημέρες ) πήρα αλλά τρία.

Ή χαζομαρα μου όμως είναι ότι δεν έβαλα 4 ζευγάρια ώστε να γλυτωσο τα 5 ευρώ μεταφορικά.Τωρα βγήκαν 42,50(37,5 γυαλιά + 5 μεταφορικά) ενώ με ένα ζευγάρι ακόμα στα 30 ευρώ θα πλήρωμα 52,50 (10 ευρώ παραπάνω ένα ζευγάρι :( )

Το τεσπα

Τα γυαλιά είναι σούπερ και αξίζουν το κάθε ευρώ

 

Άραγε μπορώ να κάνω ακύρωση παραγγελίας (πληρωμή με visa) και καινούργια στο καπάκι?

Μέχρι πότε είναι ο κωδικός 50% ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα ευχαριστω πολυ Themos3

2 ερωτησεις παρακαλω

1,διαβασα καπου στο site τους οτι αν περασουν τελωνειο δεν ευθυνομαστε εμεις παιζει να πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας?

2, εκανα παραγγελεια αλλα θελω να κανω μια συμπληρωματικη με ενα ζευγαρι.τους εστειλα ηδη μαιλ αλλα ξερει κανεις αν και πως?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα ευχαριστω πολυ Themos3

2 ερωτησεις παρακαλω

1,διαβασα καπου στο site τους οτι αν περασουν τελωνειο δεν ευθυνομαστε εμεις παιζει να πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας?

2, εκανα παραγγελεια αλλα θελω να κανω μια συμπληρωματικη με ενα ζευγαρι.τους εστειλα ηδη μαιλ αλλα ξερει κανεις αν και πως?

ευχαριστω

Αφου ειναι ευρωπαικο τι τελωνειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα απο ολα ευχαριστω πολυ Themos3

2 ερωτησεις παρακαλω

1,διαβασα καπου στο site τους οτι αν περασουν τελωνειο δεν ευθυνομαστε εμεις παιζει να πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας?

2, εκανα παραγγελεια αλλα θελω να κανω μια συμπληρωματικη με ενα ζευγαρι.τους εστειλα ηδη μαιλ αλλα ξερει κανεις αν και πως?

ευχαριστω

1. δεν έχει τελωνείο

2. δε νομίζω να βρεις άκρη, ή κάνεις νέα παραγγελία ή τα ξεχνάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πρωτα απο ολα ευχαριστω πολυ Themos3

2 ερωτησεις παρακαλω

1,διαβασα καπου στο site τους οτι αν περασουν τελωνειο δεν ευθυνομαστε εμεις παιζει να πληρωσουμε τα μαλλιοκεφαλα μας?

2, εκανα παραγγελεια αλλα θελω να κανω μια συμπληρωματικη με ενα ζευγαρι.τους εστειλα ηδη μαιλ αλλα ξερει κανεις αν και πως?

ευχαριστω

1. δεν έχει τελωνείο

2. δε νομίζω να βρεις άκρη, ή κάνεις νέα παραγγελία ή τα ξεχνάς

Σε ευχαριστώ πολυ φιλος
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέμεινα από revolut balance και δοκίμασα για πλάκα τη χρεωστική της Πειραιώς πιστεύοντας ότι δε θα προχωρήσει, αλλά πέρασε μια χαρά.

 

4 ακόμα ζευγάρια με 52,5 χωρίς έξοδα αποστολής :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέμεινα από revolut balance και δοκίμασα για πλάκα τη χρεωστική της Πειραιώς πιστεύοντας ότι δε θα προχωρήσει, αλλά πέρασε μια χαρά.

 

4 ακόμα ζευγάρια με 52,5 χωρίς έξοδα αποστολής :)

Κι εγώ με χρεωστική Πειραιώς μόλις περασε κανονικά.

Πήρα 2 απλά και 2 Dani Alves :-D  στα 60 ευρω συνολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έχουν καταστρέψει αυτά τα threads. 5 ζευγάρια hawkers μέχρι τώρα + αλλά δύο ζευγάρια που έχω, χωρίς να τα χρειάζομαι φυσικά.

 

Αλλά δε φταίω εγώ, το κράτος φταίει. Έχουμε capital controls τελικά ή όχι το κέρατο μου;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι οκ το μαγαζί για να παίξω μπάλα και εγώ με τη χρωστική της Πειραιώς ?  ( το Paypal δεν μου κάνει την χάρη ) 

 

Αν γίνει κανένα λάθος με το προϊόν , τι παίζει με ασφάλεια στην συναλλαγή από την τράπεζα ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...