Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά,μένω Βόλο και βλέπω στις 10 και κάτι ήταν το δέμα στην Αθήνα,μόλις είχε φτάσει και κατά τις 11 βλέπω ότι έχει φτάσει Θεσσαλονίκη ! Δηλαδή,τώρα θα μου έρθει από Θεσσαλονικη ???

Δεν ξέρω από που θα σου έρθει πάντως έρχετε πολύ γρήγορα! πιο γρήγορα από τις περισσότερες αγορές στην ελλάδα. εγώ την προηγούμενη φορά παρήγγειλα πέμπτη πρωί και παρασκευή πρωί ήταν θεσσαλονίκη. απόγευμα επαρχία που μένω.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 583
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δέμα μου βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη...Το Destination Service Area γράφει : THESSALONIKI-Volos-GREECE.

Έχω μπερδευτεί εγώ με την διεύθυνση ή θα μου έρθει τελικά μέσω Θεσσαλονίκης ?  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δέμα μου βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη...Το Destination Service Area γράφει : THESSALONIKI-Volos-GREECE.

Έχω μπερδευτεί εγώ με την διεύθυνση ή θα μου έρθει τελικά μέσω Θεσσαλονίκης ?  :huh:

 πάρε ένα τηλ στην dhl (με dhl δεν στο έστειλαν? ) απαντάνε αμέσως στα ερωτήματα σε ότι έχω χρειαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 πάρε ένα τηλ στην dhl (με dhl δεν στο έστειλαν? ) απαντάνε αμέσως στα ερωτήματα σε ότι έχω χρειαστεί.

 

Θα πάρω αύριο τηλέφωνο να ρωτήσω που είναι και ο εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε το email και σε μενα οτι γινεται processed και οτι θα ξαναστειλουν το tracking number.

 

Τα στοιχεια σε τι γλωσσα τα δωσατε εσεις? Ελληνικα εγω διοτι η φορμα ηταν στα ελληνικα. Στο email που ηρθε (που λεει "Dear ταδε" )τα πρωτα δυο γραμματα ηταν Ελληνικα και τα αλλα στα αγγλικα.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πειτε κανεις που παρελαβε αποψη για το ποιο μοντελο μοιαζει ποιοτικο;

Τα premium ειναι πιο ποιοτικά σε διαφορά σημεία π.χ. Ο βραχίονας με το μπροστά μέρος εχει μεταλλικό μηχανισμό και οχι απλά πλαστικό
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από κανένα μισαωρο παρέλαβα και εγώ τρία ζευγατια.Καλά το γκρι (διαφανές )σκελετός με μαύρο γυαλί ειναι πανέμορφο.

Οπως επίσης ο κλασικός μαύρος σκελετός με μπλε φακό (για το αντρακι μου ).

Ευχαριστώ και πάλι τον Ts

Ξέχασα να αναφερω βρίσκομαι Λαρισα , και ή παραγγελία εγινε 25/6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...