Προς το περιεχόμενο

[Γυαλιά Ηλίου] Hawkers - 50% Σε Όλα [ΤΕΛΟΣ]


Themos3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά δε γίνεται να μετατραπούν σε μυωπίας ή αλλάζει όλος ο φακός; Το λέω διότι στα καταστήματα πχ αν έχεις μυωπία τους το λες και στα διαμορφώνουν με έξτρα κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πχ με σχετικά μέσο μέγεθος κεφαλιού είμαι κομπλε.

 

Τώρα αν είσαι κεφάλας οπως ο κολλητός μου πάλι είσαι οκ μία χαρά του κάθονται.

Τωρα με μικρό κεφάλακι δεν ξέρω τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τα HAWKERS X UNCHARTED τα έχει πάρει κανένας.Τωρα τα γλυκόκοιτάζω,πολυ ομορφο το λάδι χρώμα.Παει με όλα κιόλας

Μήπως από Λαρισα βαζει κανένας παραγγελία για να μειώσουμε τα μεταφορικά ή και να τα γλιτώσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τα HAWKERS X UNCHARTED τα έχει πάρει κανένας.Τωρα τα γλυκόκοιτάζω,πολυ ομορφο το λάδι χρώμα.Παει με όλα κιόλας

Μήπως από Λαρισα βαζει κανένας παραγγελία για να μειώσουμε τα μεταφορικά ή και να τα γλιτώσουμε?

 

ειναι preorder πλεον σε αποθεμα, 5 ευρω ειναι σε ολες τις παραγγελιες μεχρι 50 ευρω ,μετα δωρεαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μεγεθη ρε παιδια τι κανετε? Ειναι τοσο universal o σκελετος που καθεται στους περισσοτερους?

 

 

Για εμάς που έχουμε μικρά κεφαλιά ειναι ζουπερ, εξαρτάτε τη κεφάλι εχεις φίλος!!!!

 

εγω τα εβαλα σήμερα ποδηλαταδα νεα παραλία - καλαμαρια κ πισω και ηταν άψογα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω παρέλαβα σημερα απο παραγγελια Σαββατου. Πρωτη φορα επιασα στα χερια μου την συγκεκριμένη μαρκα και μπορω να πω πως οντως ειναι καλης ποιοτητας .Θα τα δοκιμασω και αυριο σε κανονικη χρηση και θα ξανά γράψω.Γενικα ειμαι ευχαριστημενος αναλογικα με τα 17€ ποθ εδωσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι preorder , 5 ευρω ειναι σε ολες τις παραγγελιες μεχρι 50 ευρω ,μετα δωρεαν.

Είναι σίγουρο φίλε μου το preorder γιατί βλέπω καλάθι ,ενώ σε κάποια άλλα αν θυμάμαι καλά έγραφε αποθεμα,η τα λέω ανάποδα.Για τα μεταφορικά τα γνωρίζω για αυτό άλλωστε γράφω αν κανένας φίλος θέλει να συνεργαστούμε :)

Για οποίον το σκέφτεται να τα αγοραση να μην αργεί γιατί κάποια στιγμή θα τελείωση ο κωδικός 50%.

Τα γυαλιά απλώς είναι σούπερ σαν σκελετός τουλάχιστον και ένα παράξενο πράγμα οτι κεφάλι το φορέσει ειναι λες και βγήκε για αυτόν

Τώρα για Allien - κεφαλι ...... δεν το βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tips: Τα αυτοκόλλητα φαίνονται πολύ όμορφα επάνω στο μηχανάκι (beverly). Ειχα κάτι γρατσουνιές και το έδωσα ένα αγωνιστικό αέρα τώρα.Και στα παιδικά ποδήλατα...... :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tips: Τα αυτοκόλλητα φαίνονται πολύ όμορφα επάνω στο μηχανάκι (beverly). Ειχα κάτι γρατσουνιές και το έδωσα ένα αγωνιστικό αέρα τώρα.Και στα παιδικά ποδήλατα...... :)

 

λογικα πηρες και 2 αλογα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...