Προς το περιεχόμενο

Google: Καταπολεμά το ad-blocking δίνοντας ένα σημαντικό πλεονέκτημα στους χρήστες


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Slightly off topic ερώτηση.

O δημιουργός ενός video στο youtube πληρώνεται καθαρά από τα views ή μόνο αν προβάλλεται ad?

Υπάρχουν youtubers που θέλω να πληρώνονται για το έργο τους αλλά δεν ξέρω αν μετράει  η προβολή μου με ad-block ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

adblocking για παντα!!

εγω θελω να βλέπω μονο το περιεχόμενο που θέλω δλδ σελίδα κλπ μακριά απο μας η διαφιμισεις.. σε αρκετες σελιδες εχω κανει και donate.......... αλλα adds δε προκειτε να δω ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μ'αρέσει που τα γράφετε όλα αυτά σε ιστότοπο που συντηρείται από αυτό που βρίζετε.

 

Ας βάλει συνδρομή. Προσωπικά θα πλήρωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Slightly off topic ερώτηση.

O δημιουργός ενός video στο youtube πληρώνεται καθαρά από τα views ή μόνο αν προβάλλεται ad?

Υπάρχουν youtubers που θέλω να πληρώνονται για το έργο τους αλλά δεν ξέρω αν μετράει  η προβολή μου με ad-block ή όχι.

Με adblock δεν υπάρχει κάποιο έσοδο, αλλά ακόμα και χωρίς να είσαι άμα πατήσεις skip τη διαφήμιση πάλι δεν υπάρχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου σε παρακαλώ ενα λογο να μην εχω ενεργοποιημένο κάποιο adblock και να χάνω το χρόνο μου και το περιεχόμενο που θέλω να δω με διαφημίσεις - σκουπίδια

Γιατι στο youtube το περιοχομενο που γουστάρεις δημιουργηθηκε επειδή ακριβως υπαρχουν διαφημησεις.

Ο δημιουργος του δεν πρεπει να αποζημειωθει?

Εχετε μαθει στο τσαμπα όλα. Θεωρησε την διαφημηση ένα ειδος συναλλαγης. Γιατι αμα ηταν να πληρωνες για το περιεχομενο που γουστάρεις δεν θα εβλεπες τιποτα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι ότι η διαφήμιση είναι παραπροϊόν ενός υποανάπτυκτου πολιτισμού. Μελλοντικές γενιές θα εξερευνούν το φαινόμενο με γνήσιο ενδιαφέρον. Επειδή λοιπόν θεωρώ τη διαφήμιση (προσωπική μου άποψη) ως νοητικό σκουπίδι δε με ενδιαφέρει ποιος επωφελείται ή όχι, απλά δε την θέλω στη ζωή μου

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι στο youtube το περιοχομενο που γουστάρεις δημιουργηθηκε επειδή ακριβως υπαρχουν διαφημησεις.

Ο δημιουργος του δεν πρεπει να αποζημειωθει?

Εχετε μαθει στο τσαμπα όλα. Θεωρησε την διαφημηση ένα ειδος συναλλαγης. Γιατι αμα ηταν να πληρωνες για το περιεχομενο που γουστάρεις δεν θα εβλεπες τιποτα.

Χαχαχαχαχα. Βρήκες να πεις το youtube που είναι η μεγαλύτερη αποθήκη πειρατικού υλικού παγκοσμίως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα. Βρήκες να πεις το youtube που είναι η μεγαλύτερη αποθήκη πειρατικού υλικού παγκοσμίως

Αμα δεν καταλαβαινεις τι διαβαζεις αστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι στο youtube το περιοχομενο που γουστάρεις δημιουργηθηκε επειδή ακριβως υπαρχουν διαφημησεις.

Ο δημιουργος του δεν πρεπει να αποζημειωθει?

Εχετε μαθει στο τσαμπα όλα. Θεωρησε την διαφημηση ένα ειδος συναλλαγης. Γιατι αμα ηταν να πληρωνες για το περιεχομενο που γουστάρεις δεν θα εβλεπες τιποτα.

να φανταστώ στον ελεύθερο σου χρονο κάθεσαι και βλέπεις διαφημίσεις επειδη γουστάρεις
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωνω για να εχω προσβαση στο ιντερνετ και δεν εχω καμια διαθεση να βλεπω διαφημισεις. Ας πληρωνουν αργοσχολους να τις βλεπουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας σοβαρός άνθρωπος που σέβεται τον εαυτό του δεν θα πρεπε να δέχεται διαφημίσεις απο τον κάθε σκουπιδιάρη να του γεμίζει την οθόνη και το μυαλό με σκουπίδια.-

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι στο youtube το περιοχομενο που γουστάρεις δημιουργηθηκε επειδή ακριβως υπαρχουν διαφημησεις.

Ο δημιουργος του δεν πρεπει να αποζημειωθει?

Εχετε μαθει στο τσαμπα όλα. Θεωρησε την διαφημηση ένα ειδος συναλλαγης. Γιατι αμα ηταν να πληρωνες για το περιεχομενο που γουστάρεις δεν θα εβλεπες τιποτα.

έλα πες την αλήθεια . είσαι ο 2J ..... χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπολεμά το ad-blocking δίνοντας ένα σημαντικό πλεονέκτημα στους χρήστες

Οι χρήστες επιλέγουν ενσυνείδητα λύσεις όπως το ad-block. Με την καταπολέμηση (απ' ότι φαίνεται υπάρχει πόλεμος) του ad-block, στρέφεται άμεσα και όχι έμμεσα εναντίον του ίδιου του χρήστη, επειδή ο ίδιος σήμερα έχει την πολυτέλεια της επιλογής.

 

Η αλητεία της goog δεν έχει όρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...