Προς το περιεχόμενο

Η κόλαση των Λεωφορείων...


JohnTehGreek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Και γιατί ο Δήμος δεν αυξάνει τα λεωφορεία σε αυτή τη γραμμή να γλυτώσει ο κόσμος; Δεν μπορεί να πάρει λεωφορείο ερημικής γραμμής και να το χώσει εκεί;

Ρωτώ, μην κράξετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Να με συγχωρείτε πάντως, αλλά μόνο εγώ πιστεύω πως ο οδηγός αυτός ΔΕΝ είναι κατάλληλος για αυτή τη δουλειά??? Από πότε ένας επαγγελματίας οδηγός κάνει "αστειάκια" με το κινητό στο χέρι βιντεοσκοπώντας τους επιβάτες???

 

Έχουμε χάσει κάθε μέτρο πλεον και ασχολούμαστε με όλες τις μλκιες εκτός από ...την ουσία! :/

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά μου λένε οι οικολόγοι, πάρε τα ΜΜΜ, άσε το αμάξι σπίτι, κάνει καλό και στο περιβάλλον και στην τσέπη σου! Ανθρώπινες πόλεις, γιούπι!  :mellow:

 

Βρε ουστ! Εγώ εκεί μέσα δεν fucking μπαίνω. Αμαξάκι, κλιματισμός, μουσικούλα και φραπεδάκι στην ποτηροθήκη για πάντα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα στο ελλαντα λειτουργουν με τον εκβιασμο. Μετα ποιος θα επιλεγει το κτελ που εχει ακριβοτερο εισιτηριο

 

Δεν είναι μόνο το ότι έχει ακριβότερο εισιτήριο. Κάποια από αυτά δεν έχουν καν κλιματισμό, ενώ τα δρομολόγιά τους δεν είναι κάθε μισή ώρα όπως του 122 και, όσο παράλογο κι αν ακούγεται, κάνουν την ίδια ή περισσότερη ώρα. Ας όψεται το γεγονός ότι κάποιοι ιδιοκτήτες των ΚΤΕΛ είναι δημότες της περιοχής... Εκεί σταματούν όλα.

 

Αν τολμήσει ο ΟΑΣΑ και βάλει επιτέλους το 122 να φτάνει εκεί που πρέπει και υπάρχει ανάγκη, εδώ θα γίνει της μουρλής. Δυστυχώς και εις βάρος όλων των κατοίκων που περιμένουμε να εξυπηρετηθούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαρχια for ever  :P

 

Καλά κι η επαρχία δε πάει πίσω. Ηράκλει μένω τον περισσότερο καιρό, κι είναι το ίδιο χάλι τις ώρες αιχμής. Και Πάτρα το ίδιο. Σε πιο μικρές πόλεις δε ξέρω τι παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις φλόγες λεωφορείο της γραμμής 122 Σαρωνίδα – Ελληνικό

(Αττικός Παρατηρητής, 22 Απριλίου 2015)

 

http://www.attikos.gr/%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%82-%CF%86%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%B5%CF%82-%CE%BB%CE%B5%CF%89%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B5%CE%AF%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%AE%CF%82-122-%CF%83%CE%B1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κι η επαρχία δε πάει πίσω. Ηράκλει μένω τον περισσότερο καιρό, κι είναι το ίδιο χάλι τις ώρες αιχμής. Και Πάτρα το ίδιο. Σε πιο μικρές πόλεις δε ξέρω τι παίζει.

Eπαρχια ειπαμε.Δηλαδη το πολυ πολυ , αααααν παρεις κανα αστικο να τυχεις σε κανα διπλοπαρκαρισμενο αυτοκινητο.Εσεις μου επιασες μεγαλουπολεις  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με συγχωρείτε πάντως, αλλά μόνο εγώ πιστεύω πως ο οδηγός αυτός ΔΕΝ είναι κατάλληλος για αυτή τη δουλειά??? Από πότε ένας επαγγελματίας οδηγός κάνει "αστειάκια" με το κινητό στο χέρι βιντεοσκοπώντας τους επιβάτες???

 

Έχουμε χάσει κάθε μέτρο πλεον και ασχολούμαστε με όλες τις μλκιες εκτός από ...την ουσία! :/

 

Εγώ έστειλα mail στον ΟΑΣΑ. Να δω αν θα μου απαντήσουν. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα έτσι είναι το καλοκαίρι τα λεωφορεία που πηγαίνουν στα νότια προάστια, τώρα για ποιον λόγο, ενώ είναι γνωστό ότι υπάρχει πρόβλημα δεν γίνεται τίποτα για να διορθωθεί μάλλον υπάρχουν συμφέροντα πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...