Προς το περιεχόμενο

LG: Χαμηλότερες των προσδοκιών οι πωλήσεις του LG G5


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πάλι κρίμα για την LG καθώς προσωπικά την θεωρώ πιο "έντιμη" από την Samsung και έχω τιμήσει αρκετά προιόντα της (όπως και της sammy).

 

Μου κάνει σαν ποδοσφαιρική ομάδα που προσπαθεί να χτυπήσει πρωτάθλημα από τον "αιώνιο" πρωταθλητή (που ενίοτε κερδίζει χωρίς να αξίζει τον τίτλο), και αντί να θέσει σαφείς στόχους και σχεδιασμό, κάνει 20 μεταγραφές αμφιβόλου αξίας και ποιότητας και 10 αλλαγές προπονητή....Και μετά γκρινιάζει για τη διαιτησία :).

 

Πιστεύω ότι πρέπει να συγκεντρωθούν σε 1 ναυαρχίδα το χρόνο, να επενδύσουν ποιότητα, χρόνο και υποστήριξη σε αυτή και με καλή τιμολογιακή πολιτική και σεβασμό στον καταναλωτή. Το έχουν καταφέρει στο παρελθόν (Ν4, G2) σίγουρα μπορούν και τώρα. Ποιος ο λόγος να έχεις G5, v10 κτλ, μπερδεύεται το αγοραστικό κοινό (και αγοράζει s7 τελικά :) ). Βγάλε μια μόνο ναυαρχίδα με τοπ χαρακτηριστικά σε τίμια τιμή και ο κόσμος θα ακολουθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G4 το ξεκίνησε απο πολυ πίσω εγω πιστεύω . Τι περίμενε η Lg να πάρει ο αλλος το G4 & να εχει θέμα με bootloop & να πει δεν πειράζει μωρε θα παρω το G5 ?

Οχι απλα αλλάζει εταιρεία εγω πιστεύω .

Μια ερώτηση παιδες απο εμένα . Για 418 ευρώ που εχει τωρα στο skroutz αξίζει λέτε ;; Για δωρο στην κοπέλα μου οχι για εμένα . Δεν την ενδιαφέρουν modular κλπ .

Πάρε κινέζικο σε ροζ μέταλλο (αν γουστάρει ροζ δλδ) και μεγάλη μπαταρία για να μην έχεις "μωρό μου τι να κάνω μου τέλειωσε η μπαταρία δεν μπορούσα να σε πάρω" και θα με θυμηθεις http://www.reviewcenter.in/4278/meizu-launched-m3-note-3-gb-ram-4100-mah-battery-rs-9999/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Καλα πεφτω απο τα συννεφα!

 

Μετα απο ολα τα ελατωματα που ειχε το g4 και τα θεματα που εβγαλε το g5 αυτοι περιμεναν ρεκορ πωλησεων?

 

 

ΥΓ ταυρε περαν οτι πλεον ελαχιστοι σου δινουν σημασια τζαμπα ψαχνεις και βαζεις λινκς αφου μονο εσυ τα ανοιγεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα πεφτω απο τα συννεφα!

 

Μετα απο ολα τα ελατωματα που ειχε το g4 και τα θεματα που εβγαλε το g5 αυτοι περιμεναν ρεκορ πωλησεων?

 

 

ΥΓ ταυρε περαν οτι πλεον ελαχιστοι σου δινουν σημασια τζαμπα ψαχνεις και βαζεις λινκς αφου μονο εσυ τα ανοιγεις

Χαχαχαχαχα πόσα χρόνια είχα να δω αυτό το βίντεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...