Προς το περιεχόμενο

LG: Χαμηλότερες των προσδοκιών οι πωλήσεις του LG G5


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το g2 ομολογώ εκπληκτική συσκευή την οποία και κράτησα παραδόξως σχεδόν χρόνο.. Ήμουν έτοιμος για αγορά g4 όταν άρχισα να διαβάζω για bootloop και τέτοιες ομορφιές και πήγα σε lenovo...

 

Η αλήθεια είναι ότι η Samsung με το s7 και ΣΙΑ τους πήρε τα σωβρακα.. Η απόλυτα ολοκληρωμένη συσκευή από όλες τις πτυχές.. Θα κοιτάξω πάλι LG (έχει καλό service) όταν βγάλει συσκευή με αξιοπρεπή αυτονομία (μια ημέρα με σκληρή χρήση)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως άσχημη σαν συσκευή και εκεί πιστεύω οφείλεται ο αριθμός αυτός .

 

Συμφωνώ. Μάλιστα η LG αναίρεσε το βασικό χαρακτηριστικό design των κουμπιών στην πλάτη του κινητού. Για μένα ήταν selling point και σημείο διαφοροποίησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G4 το ξεκίνησε απο πολυ πίσω εγω πιστεύω . Τι περίμενε η Lg να πάρει ο αλλος το G4 & να εχει θέμα με bootloop & να πει δεν πειράζει μωρε θα παρω το G5 ?
Οχι απλα αλλάζει εταιρεία εγω πιστεύω .
Μια ερώτηση παιδες απο εμένα . Για 418 ευρώ που εχει τωρα στο skroutz αξίζει λέτε ;; Για δωρο στην κοπέλα μου οχι για εμένα . Δεν την ενδιαφέρουν modular κλπ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G4 το ξεκίνησε απο πολυ πίσω εγω πιστεύω . Τι περίμενε η Lg να πάρει ο αλλος το G4 & να εχει θέμα με bootloop & να πει δεν πειράζει μωρε θα παρω το G5 ?

Οχι απλα αλλάζει εταιρεία εγω πιστεύω .

Μια ερώτηση παιδες απο εμένα . Για 418 ευρώ που εχει τωρα στο skroutz αξίζει λέτε ;; Για δωρο στην κοπέλα μου οχι για εμένα . Δεν την ενδιαφέρουν modular κλπ .

αν είναι για κοπέλα πάρε κάτι όμορφο και οχι αυτή την συσκευη

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η lg τα έκανε μαντάρα με το να καθυστερήσει τόσο πολύ την κυκλοφορία του g5.

 

Αν το έβγαζε πιο νωρίς δεν θα είχε προλάβει να γίνει ο ντόρος με τα bootloop του g4. Και το κυριότερο δεν θα άφηνε το s7 επί πόσους μήνες να παίζει μπάλα μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ από G2 πήγα σε G4 και έπεσα και σε bootloop. Και δεν μάσησα πήγα σε V10 και δεν το μετάνιωσα. Είναι εκπληκτρικό τηλέφωνο για 400€ που έδωσα. Τo G5 είναι πολύ μικρό για τα δεδομένα μου πλεον και σχεδιαστικά πολύ αδιάφορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να βγάζει τόσο άσχημο κινητό, με τέτοια χαμηλή ποιότητα κατασκευής, άχρηστο Modular και αυτονομία χάλια και να περιμένει παραπάνω; 

 

Όταν έβγαλε το G2 ηταν επανάσταση, όμορφο μέχρι και σήμερα, με τέλεια μπαταρία. Έβγαλε επίσης το G3 πάρα πάρα πολύ καλό. Ακόμα και το G4, αν εξαιρέσεις τα κάποια προβληματάκια, ήταν και όμορφο και δυνατό και με καλή αυτονομία. 

 

ΑΥΤΗ Η ΑΣΧΗΜΙΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ;;;;

 

Και πολλά πούλησε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G4 το ξεκίνησε απο πολυ πίσω εγω πιστεύω . Τι περίμενε η Lg να πάρει ο αλλος το G4 & να εχει θέμα με bootloop & να πει δεν πειράζει μωρε θα παρω το G5 ?

Οχι απλα αλλάζει εταιρεία εγω πιστεύω .

Μια ερώτηση παιδες απο εμένα . Για 418 ευρώ που εχει τωρα στο skroutz αξίζει λέτε ;; Για δωρο στην κοπέλα μου οχι για εμένα . Δεν την ενδιαφέρουν modular κλπ .

 

Έτσι κακομαθαίνουν οι γυναίκες με ακριβά δώρα και μετά την πληρώνουμε και εμείς που δεν φταίμε.. .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας εβγαζε το v10 με καλυτερη αυτονομια καλυτερο επεξεργαστη ας εβαζε αδιαβροχοποιηση και θα πηγαινε πολυ καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχημο/Ομορφο,Μεγαλο/Μικρο ειναι υποκειμενικα.Η μικρη μπαταρια/αυτονομια δεν ειναι και επηρεαζει ολους τους εν δυναμη αγοραστες.

Οπως κ τα αρκετα προβληματα σε g3/g4/flex2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ηθελε να το πλασαρει σαν μοντουλαρ επρεπε να βγαλει πραγματακια... με μια καμερα και ενα ηχειο τζαμπα κοπο εκανε... Ηδη η Λενοβο με το Μοτο εχει ηδη παρουσιαρει πριν καν το βγαλει στις αγορες κανα 5ρι που κουμπωνουν πιο ευχρηστα απο G5 και το ενα ειναι προτζεκτορας! Μονη της το εφαγε το κεφαλι της το LG...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...