Προς το περιεχόμενο

Ασταμάτητες οι πωλήσεις συσκευών Android με το μερίδιο του iOS να συρρικνώνεται


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε ο Εληναρας ζει και βασιλεύει στο Insomnia. Η ζήλια και η κακία κάποιον εδώ μέσα είναι θεϊκή. 

 

Ι Ιστορία επαναλαμβάνετε να το ξέρετε Motorola -> Nokia -> Sony Erricson-> Apple -> Samsung-> Σε Κινέζους 

 

Καλό είναι και η μεν και οι δε να μην χαίρονται με τα μονοπώλια διότι κακό κάνει στον καταναλωτή  

 

 

Και στην τελική τι σας νοιάζει αν ο άλλος έχει iPhone και έκανε το σκατό του παξιμάδι και το πήρε. Μπράβο του ,εσύ ποιος είσαι να τον κρίνεις; Δεν κοιτάς την πάρτι σου καλύτερα μίζερε Ελληναρα;

 

 

Και τι αν έχει Android τι σε κάνει πιο έξυπνο , πιο μοναδικό; @@ 

 

Τι και αν έχεις iPhone νομίζεις θα γαμήσεις; @@ 

 

Και στην τελική αν κάποιος τα σκάει ώστε να μπορέσει να γαμήσει τι σας νοίαζει ; Δεν θέλει τον κώλο σας. Ουγκανοι κομπλεξάρες

 

 

Το μόνο που ξέρετε να κάνετε είναι να κράζετε. Τι έγινε δεν παίζει φράγκο να πάτε γήπεδο και βγάζετε την μαλακία σας εδώ;

 

 

Έχω βαρεθεί να μπαίνω σε Ειδήσεις και να δίνουν ρέστα όλες οι κομπλεξάρες. Οπαδοί του κόλου και του καναπέ

 

 

A Windows Phone User 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ που είμαι αγνός Apple hater έχω την οικονομική δυνατότητα να παίρνω αρκετά Iphones τον χρόνο. Οπότε η λογική της οικονομικής δυνατότητας δεν στέκει. Ψαχτείτε αλλού.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είμαι αγνός Apple hater έχω την οικονομική δυνατότητα να παίρνω αρκετά Iphones τον χρόνο. Οπότε η λογική της οικονομικής δυνατότητας δεν στέκει. Ψαχτείτε αλλού.

 

 

Apple/Android/ WP Hater = Έχω πρόβλημα στον Εγκέφαλο. Just Saying

 

Κανένας φυσιολογικός άνθρωπος δεν κάθεται να μισεί μια συσκευή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πιπιλάς άλλο, η καραμέλα έλιωσε.

 

Χμ... Δηλαδή, μία εταιρεία ανάμεσα σε 10αδες (για να μην πω εκατοντάδες) έχει ποσοστό περίπου 20%; Και το SE με το μέγεθος οθόνης περασμένης δεκαετίας μέσα στη δεκάδα των πωλήσεων;

Αυτός ο συσχετισμός "όσο πιο σύγχρονο τόσο μεγαλύτερη οθόνη, πρέπει να είναι απ' τις πιο βλακώδεις σκέψεις που έχουν εκφραστεί ποτέ στο Insomnia. Ελπίζω να κατάλαβα σωστά, ότι δηλαδή δεν υιοθετείς αυτή την άποψη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple/Android/ WP Hater = Έχω πρόβλημα στον Εγκέφαλο. Just Saying

 

Κανένας φυσιολογικός άνθρωπος δεν κάθεται να μισεί μια συσκευή. 

 

Έχω πρόβλημα στον εγκέφαλο, το παραδέχομαι. Το σόφισμα περι οικονομικής κατάστασης καταρρίπτεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στο android μαυρο στο ios και στην αθλια apple και για τα windows τι να πρωτοπεις τα λεγαμε εδω και 2 χρονια οτι θα παει στο 1% και παρακατω και καποια fan boys ελεγαν οτι λεγαμε χαζομαρες.Τα ιδια λεω και για το ios οτι σε 2 το πολυ 3 χρονια θα εχει ποσοστο κατω απο 10%.Ο κοσμος αρχισε να ξυπναει και πανε οι εποχες που ο κοσμος εδινε 700αρια για καρακλειδωμενα κινητα.Τελος το πανηγύρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στο android μαυρο στο ios και στην αθλια apple και για τα windows τι να πρωτοπεις τα λεγαμε εδω και 2 χρονια οτι θα παει στο 1% και παρακατω και καποια fan boys ελεγαν οτι λεγαμε χαζομαρες.Τα ιδια λεω και για το ios οτι σε 2 το πολυ 3 χρονια θα εχει ποσοστο κατω απο 10%.Ο κοσμος αρχισε να ξυπναει και πανε οι εποχες που ο κοσμος εδινε 700αρια για καρακλειδωμενα κινητα.Τελος το πανηγύρι

Έτσι, το iOS και τα iPhone είναι για λίγους. Οι υπόλοιποι... android και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα αυτες οι ερευνες ειναι μονο για να ξεχαρμανιαζουν οι haters και οσοι δεν εχουν χρηματα για iphone

 

Την αφεντιά μου, που λανσάρω τα Note day one που την κατατάσεις;

Στους χαρμάνηδες ή στους πεινάλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ο Εληναρας ζει και βασιλεύει στο Insomnia. Η ζήλια και η κακία κάποιον εδώ μέσα είναι θεϊκή. 

 

Ι Ιστορία επαναλαμβάνετε να το ξέρετε Motorola -> Nokia -> Sony Erricson-> Apple -> Samsung-> Σε Κινέζους 

 

Καλό είναι και η μεν και οι δε να μην χαίρονται με τα μονοπώλια διότι κακό κάνει στον καταναλωτή  

 

 

Και στην τελική τι σας νοιάζει αν ο άλλος έχει iPhone και έκανε το σκατό του παξιμάδι και το πήρε. Μπράβο του ,εσύ ποιος είσαι να τον κρίνεις; Δεν κοιτάς την πάρτι σου καλύτερα μίζερε Ελληναρα;

 

 

Και τι αν έχει Android τι σε κάνει πιο έξυπνο , πιο μοναδικό; @@ 

 

Τι και αν έχεις iPhone νομίζεις θα γαμήσεις; @@ 

 

Και στην τελική αν κάποιος τα σκάει ώστε να μπορέσει να γαμήσει τι σας νοίαζει ; Δεν θέλει τον κώλο σας. Ουγκανοι κομπλεξάρες

 

 

Το μόνο που ξέρετε να κάνετε είναι να κράζετε. Τι έγινε δεν παίζει φράγκο να πάτε γήπεδο και βγάζετε την μαλακία σας εδώ;

 

 

Έχω βαρεθεί να μπαίνω σε Ειδήσεις και να δίνουν ρέστα όλες οι κομπλεξάρες. Οπαδοί του κόλου και του καναπέ

 

 

A Windows Phone User 

 

ναι χμμμ οκ ... αν και συμφωνώ σε μερικά...και συ τόση ώρα μόνο κράζεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...