Προς το περιεχόμενο

Defenders (TV Series 2017)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη σεζον ενταξει δεν τρελαθηκα κιολας να πω την αληθεια...δεν την βαρεθηκα tho..περιμενω Punisher πιο πολυ και DD Season 3 .

 

Να πω την αληθεια ελπιζω να μην εχει Elektra στα επομενα γιατι με εχει κουρασει παρα πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

 

Να πω την αληθεια ελπιζω να μην εχει Elektra στα επομενα γιατι με εχει κουρασει παρα πολυ..

 

Amen...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Να πω την αληθεια ελπιζω να μην εχει Elektra στα επομενα γιατι με εχει κουρασει παρα πολυ..

 

 

Αν ηταν να μην ξανα παιξει, θα ειχαν δειξει τον θανατο της

το αφησαν πολυ γενικο το τελος, περα του DD

 

 

Επεξ/σία από overpower
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True, το μοναδικό πράγμα που με κούρασε στο DD ήταν η Electra, και λίγο η ξανθιά, αλλα σαν την άλλη στο Arrow δεν υπάρχει, τόσο που την παράτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία σειρά αν και με χάλασε το γεγονός που δεν είχε κάποιο

"bossάκι χχαχχαχ

. Πάντως μια χαρά πέρασε η ώρα , ευχάριστα , μάλιστα έτυχε να δω και 2-3 μαζεμένα 

 

Και εκτός των άλλων, είναι και άσχημη..

 MV5BYzFhOTU3NjMtNjc0My00YzI1LWFmYWItOGZk

με αυτά που διαβάζω εδω μέσα κατα καιρούς μου δίνεται η εντύπωση πως το insomnia ειναι forum top model , δεν εξηγείται αλλιώς  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, γούστα είναι αυτά. Την είδα ευχάριστα μπορώ να πω, το τέλος ήταν λίγο meh καθώς και η ιστορία (που δεν έδειξαν/ανέλυσαν) της Αλεξάνδρας, ίσως λόγω περιορισμένου χρόνου, αλλά οκ, ευτυχώς ο μήνας στο Netflix δεν θα πάει χαμένος... (Broadchurch & Narcos B) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξυ το θεμα ομορφιας κλασσικα ειναι υποκειμενικο,ειδικα οταν κρινουμε εξ αποστασεως απο σειρες.

 

Εγβ παντως μια χαρα εμφανισημη την βρισκω σε σχεση με την ξανθια πχ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξυ το θεμα ομορφιας κλασσικα ειναι υποκειμενικο,ειδικα οταν κρινουμε εξ αποστασεως απο σειρες.

 

Εγβ παντως μια χαρα εμφανισημη την βρισκω σε σχεση με την ξανθια πχ :P

Ποια ξανθια? Ολες ειναι μου-αρες, αγαπημενη η Κολιν, τωρα οτι ειναι ασχημη η Ηλεκτρα δε το σχολιαζω καν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξυ το θεμα ομορφιας κλασσικα ειναι υποκειμενικο,ειδικα οταν κρινουμε εξ αποστασεως απο σειρες.

 

Εγβ παντως μια χαρα εμφανισημη την βρισκω σε σχεση με την ξανθια πχ :P

έχει τεράστια διαφορά το "δεν μ αρέσει" απ το άσχημη . Και εμένα δεν μ αρέσουν αρκετές εμφανίσιμες γυναίκες επειδή δεν ειναι του γούστου μου αλλα δεν τις χαρακτηρίζω άσχημες , αυτό ειναι το άλλο άκρο  :-D 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά εγώ μιλάω για ηθοποιία και σενάριο μονο όχι για ομορφιά, από εκεί και πέρα την βρίσκω χαλια την Electra εμφανισιακά αλλα την συγκρίνω με τις υπόλοιπες TV ηθοποιούς και όχι με την Μερούλα της γειτονιάς εννοείτε, γιατί technically όπως είπε και ο Najim όλες "θεές" είναι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αυτά που διαβάζω εδω μέσα κατα καιρούς μου δίνεται η εντύπωση πως το insomnia ειναι forum top model , δεν εξηγείται αλλιώς  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

 

Σε κίνηση(Στη σειρά) δεν δείχνει καθόλου καλή, στις φώτο δείχνει γουνάρα. Η Jennifer Garner ήταν κλάσεις πιο πάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...