Προς το περιεχόμενο

Η Samsung συνεχίζει να οδηγεί την αγορά smartphones με ποσοστό 24,5%


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sammy τι αλλο...επιτελους καταλαβε ο κοσμος ποια εταιρια σεβεται τον καταναλωτη,καινοτομει τεχνολογικα,σχεδιαστικα και οχι μονο...ευγε!!!

 

Αλά  "Inception"  σας εμφυτεύουν τέτοιες ιδέες στον ύπνο σας;;;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ρίξει τις τιμές η apple σε λίγο θα ναι στην τρίτη θέση.

Η εταιρία με το μεγαλύτερο αποθεματικό στον κόσμο..

Που είναι στην δεύτερη θέση με μόλις 2-3 μοντέλα το χρόνο στην αγορά..

Που και τα 2-3 ανήκουν στην premium κατηγορία..

Με το δικό της οικοσύστημα και Store..

 

Έλα πες την αλήθεια.. δεν σου φτάνουν τα χρήματα να αγοράσεις iPhone έτσι...;

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony πουθενα(αν και προσωπικα μου αρεσει πολυ.)Το μόνο που εχει η Sammy ετη φωτος μπροστα απο ολους ειναι η καμερα.Και του χρονου πρεπει να αλλαξει design!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sammy τι αλλο...επιτελους καταλαβε ο κοσμος ποια εταιρια σεβεται τον καταναλωτη,καινοτομει τεχνολογικα,σχεδιαστικα και οχι μονο...ευγε!!!

Τεράστιος σεβασμός. 50% χάσιμο μεταπωλιτικης αξίας σε ένα χρόνο . Συνηθως επισκευή χωρίς αντικατάσταση με ότι αυτό συνεπάγεται .

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα, πολύ δύσκολα αυτό που λες φίλτατε :) Ιδικά άμα είναι jailbroken για κανένα λόγο.

 

Άμα πεις στους ποζεράδες και ποζερούδες για jailbreak θα νομίζουν ότι τους μιλάς γιά καμιά νέα σειρά του Netflix.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα, πολύ δύσκολα αυτό που λες φίλτατε :) Ιδικά άμα είναι jailbroken για κανένα λόγο.

Σωςτος. Άμα είσαι jailbroken είσαι εντελώς άρχοντας. Και χωρίς knox efuse trigger στο root όπως τα Samsung να σου λένε στο σέρβις "ναι έχετε δίκιο η οθόνη σας είναι ελλατωματικη αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα είναι 0x1 το Knox δεν έχετε εγγύηση " που μου είπαν Θεσσαλονίκη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρηστης iphone ειμαι αλλα με το samsun galaxy s7 και το s7 edge απλα διλελησε τον ανταγωνισμο. Αν καποιος εχει βρει καλυτερο τηλεφωνο συνολικα να μου το πει παρακαλω να το αγορασω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι οιι ποζεράδες;

Εδώ μέσα; Όποιος έχει περισσότερα λεφτά από εσένα και μπορεί και αγοράζει πιο ακριβά προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ποιος αγοράζει ακόμα από Apple το 2016;

 

Πίστευα ότι το παραμύθι με την ακριβή της σαβούρα έχει τελειώσει εδώ και χρόνια.

ούτε κατα διάνυα ειδικά τώρα με την κρίση προσπαθούν όλοι να πάρουν το ποιο διάσιμο και ακριβό κινητό (για τους λογους που προαναφέρθηκε πριν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, η Samsung ειναι 1η αλλα στο 2ο τετραμηνο το ποσοστο της εχει πεσει απο το 28% στο 24,5% (επειδη καινοτομει κτλ) ενω της Apple απο 14,5% πηγε στο 15,1% (επειδη σιγα σιγα μειωνονται οι ποζερηδες). Πριν αρχισει ο καβγας, ας δουμε λιγο τον πινακα, το αρθρο δεν ειναι μονο ο τιτλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που δεν βλεπετε γιατι ο κοσμις αγοραζει apple μπορει να με τρελανει. Καταρχας να σας προλαβω και να πω οτι ειμαι χρηστης apple iphone 5s και macbook. Ειμαι 100% ευχαριστημενος και απο τα 2. Βεβαια αν μπορουσα τωρα να αγορασω ενα ακριβω κινητο θα επαιρνα ξεκαθαρα το samsung galaxy s7καθωςκατι πιο ολοκληρομενο δεν υπαρχει. Παμε στο θεμα.Η Apple εχει κατι που εχει μονοπολοιο και αυτο ειναι το λειτουργικο που ειναι το ios.ειναι γρηγορο smooth με 0 κολληματα απο την εμπηρια μου τουλαχιστον. Επισης πουλαει ποιοτητα κατασκευης(μετα το s6 εχει επιτελους και η samsung). Πουλαει καλη εξυπηρεριση και αναβαθμισεις και φυσικα και το brand name που ναι εδω διαφωνω και εγω. Ελαχιστοι νομιζω ειναι οι ποζεραδες που το παιρνουν για μοστρα. . Υ.Γ. Επισησ τραγικο αυτο που διαβασα πιο πανω οτι και καλα το κανουν για να ρηξουν γκομενα. Καταρχας αμα χρειαζεσαι το κινητο για να ρηξεις γκομενα γαμησετα. Κατα δευτερον υπαρχει καποιος που βρισκει γλομενα λογο κινητου?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...