Προς το περιεχόμενο

H Αστυνομία των ΗΠΑ εκτύπωσε τρισδιάστατα το δάχτυλο ενός νεκρού ανθρώπου για να ξεκλειδώσει το κινητό του


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θέλει το αποτύπωμα (3d printed) και τον παλμο που πιάνει και το τσιμπιδάκι της οξυγονωσης μαζί με το φως. Προφανως αυτα γίναν με κάποιο τεχνητο τροπο. δεν ειναι και δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν τα κακαρώσω δεν θα μπορώ να ανοίξω το κινητό μου; Την τεχνολογία μου μέσα.... :-D

Πέρα απ' την πλάκα πάει και το παραμύθι με την ασφάλεια του αποτυπώματος το οποίο μπορεί να πάρει κανείς αν είσαι στόχος από οπουδήποτε. Άντε τώρα πάμε στην ίριδα του ματιού και βλέπουμε.

Αν γίνεις ζόμπι την πάτησες, δεν θα μπορείς να ξεκλειδώσεις το κινητό σου, οπότε να προσέχεις μην σε δαγκώσουν. Πάντως το γεγονός μου θυμίζει ταινίες τύπου Mission Imposible που πρέπει να ξεκλειδώσουν πόρτες ή άλλα πράγματα τα οποία χρειάζονται βιομετρικά στοιχεία για να ξεκλειδωθούν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορες μονο με καρτες χωρις φυσικο χρημα

ταυτοτητα με μικρο τσιπ και βιομετρικα χαρακτηριστικα

πορτες ανοιγουν με καρτα η με το ματι η με το αποτυπομα 

κινητα το ιδιο αυτοκινητα που πηγαινουν μονα τους και παρκαρουν παιδια με σωλινα ωραια ζωη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τις προάλλες μας τάιζαν σανό σχετικά με το iphone και το Fbi.

Αυτό τις προάλλες ήταν iPhone 5C το οποίο δεν υποστηρίζει touch ID.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χλομό μου ακούγεται...

πχ τα iphone έχουν touch id timeout.... 48 ωρες

πότε πρόλαβαν και βρήκαν πτώμα πότε πρόλαβαν να το σκεφτούν πότε πρόλαβαν να τα τυπώσουν κλπ

Ή μπορεί απλά να μην ήταν IPhone....

Καλά τι έχετε όλοι εσείς ποιά στα κινητά σας και σας νοιάζει τόσο πολύ η ασφάλεια τον αρχείων;;; κρατικά μυστικά ;;;; τους κωδικούς των πυρηνικών ;;;;;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσενα ρε φιλε τι σε νοιαζει το σπιτι σου και κλειδωνεις? τι εχεις μεσα τρομοκρατες?καμμια πυρηνικη κεφαλη?βιολογικα οπλα?μηπως κρυβεις καναν εξωγηινο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή μπορεί απλά να μην ήταν IPhone....

Καλά τι έχετε όλοι εσείς ποιά στα κινητά σας και σας νοιάζει τόσο πολύ η ασφάλεια τον αρχείων;;; κρατικά μυστικά ;;;; τους κωδικούς των πυρηνικών ;;;;;

απόρρητα στοιχεια σχετικα με τις τοποθεσιες των θρυλικών στο pokemon go

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσενα ρε φιλε τι σε νοιαζει το σπιτι σου και κλειδωνεις? τι εχεις μεσα τρομοκρατες?καμμια πυρηνικη κεφαλη?βιολογικα οπλα?μηπως κρυβεις καναν εξωγηινο?

Λεφτά και πράγματα αξίας που μπορεί να κλέψουν Από το τηλέφωνο τι θα κλέψουν εκτός από το ίδιο , εκτός αν έχεις φωτογραφίες το πουλάκι σου και ντρέπεσαι μην το δουν ...

Α και αν είχα τρομοκράτες ή εξωγήινους όπως και κάποιου είδους όπλα ανοιχτό θα το άφηνα χαχαχα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσενα μπορει να μη σε νοιαζει να ψαχουλευουν τα συρταρια σου γι αυτο νομιζεις οτι το μονο επικυνδινο ειναι αν θα δουν γυμνες φωτο...αφου νομιζεις οτι μονο ειναι αυτος ο κινδυνος, στειλε μου το gmail σου με τον κωδικο να δουμε αν μπορεις να παθεις κατι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...