Προς το περιεχόμενο

Η εφαρμογή Prisma, διαθέσιμη πλέον και για Android smartphones


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσοι έχετε ios, γενικά δηλαδή όταν δούλευε οκ και δεν υπήρχε υπρφορτωση, πόση ώρα έπαιρνε για κάθε "φίλτρο";

Δεν ξερω ρε φιλε για τους αλλους αλλα εμενα σε μερικα δευτερολεπτα ειναι ετοιμο (10-15 max) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Μετα απο αρκετες δοκιμες ειναι αναλογα το φιλτρο που διαλεγεις και κατα ποσο μπορει να μετατρεψει την εικονα σε αυτο το στυλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ρε φιλε για τους αλλους αλλα εμενα σε μερικα δευτερολεπτα ειναι ετοιμο (10-15 max)

Οκ, thanks.

Είναι δεδομένο ότι πρόκειται περί υπρφορτωσης, και ίσως παίζει ρόλο και ποιο φίλτρο βαζεις, και εννοείται και τύχη.

Απλά ρώτησα πληροφοριακά υπό κανονικές συνθήκες που φαντάζομαι τις επόμενες μέρες θα επικρατουν.

 

Είμαι περίεργος να το δω, αν και λογικά δεν θα το χρησιμοποιώ πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ένα bug που ίσως να έχει επιπτώσεις στις συσκευές ..καθώς κανει επεξεργασία πρόσεξα το laser focus ειναι μόνιμα σε λειτουργία..ρωτώ εγώ τώρα δεν μπορούσαν να φτιάξουν το πρόγραμμα να έχει τα φίλτρα εντός εφαρμογής;ή παίζει κάτι άλλο κατασκοπικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω ποιο εχετε κατεβασει και σας δουλευει παντως ενα prisma που κατεβασα εγω απο play store εχει 2.9 βαθμολογια, ολοι λενε πως ειναι fake και οταν το ανοιγω οποιο φιλτρο και να διαλεξω το μονο που κανει ειναιν να με στελνει σε διαφορετικη εφαρμογη να κατεβασω απο το playstore.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ξερω ποιο εχετε κατεβασει και σας δουλευει παντως ενα prisma που κατεβασα εγω απο play store εχει 2.9 βαθμολογια, ολοι λενε πως ειναι fake και οταν το ανοιγω οποιο φιλτρο και να διαλεξω το μονο που κανει ειναιν να με στελνει σε διαφορετικη εφαρμογη να κατεβασω απο το playstore.

 

Υπάρχει link στην πρώτη σελίδα στο κάτω μέρος του θέματος, πόσο δύσκολα πια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...