Προς το περιεχόμενο

Lenovo Yoga 2 Pro - 13.3" (i7-4510U) 399€ public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗ ΕΠΙ ΤΗ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ]


panormou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιο πηρες φίλε μου ; ποιο μοντελο;

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-lenovo-ideapad-500-15isk-156-i5-6200u8gb256gb-xt/prod7815158pp/

 

Ελεγε μονο σε καταστημα αλλα εμενα μου το στειλανε κανονικα + εγγυηση 2 ετων για παραλαβη απο το σπιτι + τσαντα.

 

Too good to be true!

 

Eσύ θα σε...πίστευες?

 

P.S: Σιγά μην ασχοληθεί -μέσω PM κιόλας- ο Αdmin!

 

καλώς. τεταρτη βραδυ/ πεμπτη πρωι που γυρναω τα ανεβαζω 

Επισης πηρα μεσα στο μηνα ενα τηλεχειριστηριο ps3 sony dualshock απο public στα 50 λεπτα και ενα iphone 5s απο γερμανο στα 202 ευρω αμα θελετε και απο αυτα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-lenovo-ideapad-500-15isk-156-i5-6200u8gb256gb-xt/prod7815158pp/

 

Ελεγε μονο σε καταστημα αλλα εμενα μου το στειλανε κανονικα + εγγυηση 2 ετων για παραλαβη απο το σπιτι + τσαντα.

Oh, έλεγε μόνο σε κατάστημα αλλά εσένα σου το έστειλαν στο σπίτι σου + δώρο τσάντα προφανώς σαν too affectionate client!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω το επιπεδο καποιων ατομων οπως εσενα. Καταλαβαινω το να ειναι καποιος σκεπτικος, αλλα το να ειναι εριστικος χωρις λογο με ξεπερνα. Προσπαθησε λιγο να αποδομησεις αυτα που λεω και εαν το κανεις εγω παραδεχομαι ο,τι θελεις. 

Επικοινωνησα με κεντρικα οτι θελω το λαπτοπ. Μου ειπαν οτι ειναι μονο σε καταστημα διαθεσιμο ΑΛΛΑ οτι ΚΑΠΟΙΑ καταστηματα μπορουν να αποστειλουν κιολας με αντικαταβολη. Με συνδεσε η ιδια με το καταστημα. Ο κυριος μου ειπε οτι ειναι κρατημενο, οτι ο πελατης δεν εχει εμφανιστει να το παρει και οτι εαν δεν ερθει μεχρι την ταδε ωρα δικο μου. Δεν ηρθε και το πηρα. Οι εξτρα παροχες ειναι της lenovo οχι των public. Υπαρχει αποδειξη αγορας ,αποδειξη courier και φωτο που βγαζω παντα πριν ανοιξω καποια αγορα μου. 
Εχεις γεμισει ενα θεμα με υποθεσεις οτι το ενα ειναι εκθεσιακο χωρις να το αναφερουν , οτι δεν πουλανε προιοντα απλα ριχνουν τις τιμες κτλ και ενω δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που λες , χαρακτηριζεις εμενα ψευτη . Οοοκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Too good to be true!

 

Eσύ θα σε...πίστευες?

 

P.S: Σιγά μην ασχοληθεί -μέσω PM κιόλας- ο Αdmin!

 

Γιατι να μην ασχοληθει; Μεσω pm κιολας ακομα πιο δυσκολο ε;  :X

 

@Morfeas  Αφου το προτεινεις, στειλε σε μενα αν δεν εχεις ορεξη να ανεβασεις δημοσια αποδειξη, κανενα προβλημα, θα επιβεβαιωσω ή οχι μετα δημοσια. Μην δινεις σημασια σε σχολια διαφορα απο εκει και περα. Αν σε ενοχλει καποιο πατας αναφορα και δεν ασχολεισαι εσυ.

 

Like στο παραπανω ποστ αν το διαβασω χωρις το  "και ενω δεν ισχυει τιποτα απο αυτα που λες", γιατι αυτο δεν το ξερουμε - δεν αποδεικνυεται απο μια αγορα, ετσι και αλλιως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματριξ ναι συμφωνώ δεν αποδεικνυεται επειδη πηρα εγω, εννοούσα οτι ο χρηστης που το ειπε υποθετει. Σου τα στελνω ολα τεταρτη/πεμπτη και αν χρειαστει σβηνω και τα serial και τα βαζω και public. Οι προσφορες τετοιου στυλ παιδες θελουν πολυ πολυ κυνήγι. Και αν εχω αγοράσει τρελες ευκαιριες, να ναι καλα το εδω φορουμ, εχω χάσει και αλλες δεκαπλασιες τρελες ευκαιριες, ειτε απο ακυρα ειτε γιατι δεν προλαβα να δω ενα θεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματριξ ναι συμφωνώ δεν αποδεικνυεται επειδη πηρα εγω, εννοούσα οτι ο χρηστης που το ειπε υποθετει. Σου τα στελνω ολα τεταρτη/πεμπτη και αν χρειαστει σβηνω και τα serial και τα βαζω και public. Οι προσφορες τετοιου στυλ παιδες θελουν πολυ πολυ κυνήγι. Και αν εχω αγοράσει τρελες ευκαιριες, να ναι καλα το εδω φορουμ, εχω χάσει και αλλες δεκαπλασιες τρελες ευκαιριες, ειτε απο ακυρα ειτε γιατι δεν προλαβα να δω ενα θεμα..

μπραβο. καλοριζικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!

 

Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας!

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι μετά από εκτεταμένη αναζήτηση στο δίκτυο των προμηθευτών μας, το προϊόν NB LENOVO YOGA2 PRO 13 I7?4500U 512 της παραγγελίας o473482548 δεν βρέθηκε τελικώς διαθέσιμο. Το προϊόν θα αφαιρεθεί από την παραγγελία σας.

 

Για τον λόγο αυτό σας εξασφαλίσαμε ένα εκπτωτικό κουπόνι 5% σε προϊόντα τεχνολογίας για την επόμενή σας αγορά. Το κουπόνι θα πρέπει να χρησιμοποιηθεί μέσα στις επόμενες 30 ημέρες και είναι ήδη ενεργοποιημένο στο προφίλ σας.

 

Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passion

ξεφτυλες ενω ηταν σε διαδικασια συλλογης καποιος το τσιμπησε απο μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχααχχαχα ναι σιγά μην το έδιναν σε εναν απλό πελάτη.

 

Το τσίμπησαν και επιτόπου πώληση να βγάλουν φράγκα.

 

Τα γνωστά που γίνονται παντού εδώ Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας!

 

Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας!

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι μετά από εκτεταμένη αναζήτηση στο δίκτυο των προμηθευτών μας, το προϊόν NB LENOVO YOGA2 PRO 13 I7?4500U 512 της παραγγελίας o473482548 δεν βρέθηκε τελικώς διαθέσιμο. Το προϊόν θα αφαιρεθεί από την παραγγελία σας.

 

Για τον λόγο αυτό σας εξασφαλίσαμε ένα εκπτωτικό κουπόνι 5% σε προϊόντα τεχνολογίας για την επόμενή σας αγορά. Το κουπόνι θα πρέπει να χρησιμοποιηθεί μέσα στις επόμενες 30 ημέρες και είναι ήδη ενεργοποιημένο στο προφίλ σας.

 

Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passion

ξεφτυλες ενω ηταν σε διαδικασια συλλογης καποιος το τσιμπησε απο μεσα

Δεν ήταν ούτε...σε εκτεταμένη αναζήτηση, ούτε...σε διαδικασία συλλογής ούτε το τσίμπησε κανένας γιατί απλούστατα δεν υπήρξε ποτέ σ' αυτή την τιμή, το έβαλαν για να μπείς στην σελίδα του και να διαβάσεις  "Δεν το πρόλαβες, αλλά υπάρχουν κι αυτά", μετά από 5+ χρόνια ακόμα θα το βρίσκεις στο Google σ' αυτή την τιμή αλλά σαν προσωρινά εξαντλημένο...

 

Δες εδώ και "καμάρωσε" ακόμα καλύτερες "προσφορές" σε δημοφιλή μοντέλα του 12-13 που δεν υπήρξαν ποτέ:

 

 
 
 

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι απλό μαύρο

Κατάμαυρο μπας και βάλουν μυαλό.

 

Μην αγοραζετε τίποτα από μεγάλες αλυσίδες εφόσον δεν σέβονται τον πελάτη και την νομοθεσία.

 

Τίποτα ούτε στυλό μην αγοραζετε μπας και καταλάβουν οτι ο πελάτης δεν είναι € με πόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εκτεταμένη αναζήτηση και πίπες. Sap δεν έχουν; βλέπουν ανα πάσα στιγμή το απόθεμα. Λες και είναι το μπακάλικο του κυρ Σταύρου και ψάχνουν στην αποθήκη κάτω από τα καλσόν με λάμπες πετρελαίου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως επειδή αναφέρθηκαν για εκθεσιακα μοντέλα, εγώ θα σκεφτόμουν το να αγοράσω εκθεσιακό λαπτοπ. Σκεφτείτε ότι αυτό δούλευε 24/7 ανοιχτό πόσο καιρό, και το σκαλιζε ο καθένας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μερικοι εχουν κανει το τοπικ, αναλαφρη κουβεντα της ενοτητας μπλα μπλα με οφτοπικ/ασχετες με τον τιτλο και το θεμα παρεμβασεις, λενε ο,τι τους κατεβει, ειναι απολυτοι σε αυτα που λενε σαν να γνωριζουν (που αν κρινω απο καποια αλλα που λενε δεν γνωριζουν τιποτα απολυτως αλλα δημιουργουν σεναρια και φαντασιακες καταστασεις - αυτο κολλαει στο "σιγα μην ασχοληθει ο χ" που δειχνει οτι δεν υπαρχει καμια επαφη με την πραγματικοτητα στο συγκεκριμενο, απαντηση δεν δωθηκε στη συνεχεια). 

 

Το θεμα οπως ειπα και χθες-προχθες, παρεμενε ανοικτο για αναφορα εξελιξης του panormou13 που παρηγγειλε και οποιου αλλου. Ολοκληρωθηκε λοιπον (με την δυσαρεστη εξελιξη) η παραγγελια του, εκλεισε τον κυκλο του το τοπικ και θα κλειδωσει, αφου εδω δεν ειναι χωρος σεναριακων καταστασεων. Μονο για UFO δεν διαβασαμε...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...