Προς το περιεχόμενο

Lenovo Yoga 2 Pro - 13.3" (i7-4510U) 399€ public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗ ΕΠΙ ΤΗ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ]


panormou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πάντως αυτό που έγραψες δεν είναι σωστό. Εσύ θέλεις να πεις ότι το προίόν εξαντλήθηκε μόλις εμφανίστηκε (στην αγορά, στο ίντερνετ, στο φόρουμ κλπ), ενώ αυτό που γράφεις σημαίνει ότι εξαντλήθηκε μόλις το έδειξες (σε κάποιους). Επί τη εμφανίσει και άμα τη εμφανίσει. Επίσης, όταν στη δοτική βάζουμε το "η" στο τέλος θέλει κα την "μαγκουρίτσα" από κάτω (υπογεγραμμένη), αλλιώς με "ει". Και τα δύο σωστά (όχι όμως το "η" σκέτο).

 

Εγω οπως εγραψα και πριν, θελω να πω και λεω, οτι το προιον εξαντληθηκε μολις εμφανιστηκε το τοπικ. Γιατι μπερδευεσαι, δες ακομα και το συνδεσμο "σου" για το "επι τη..." : "λόγιος τύπος που σημαίνει με την επίδειξη, με την εμφάνιση, μόλις το εμφανίσει (επιδείξει) κάποιος". Εξαντληθηκε μολις εμφανιστηκε" λοιπον απο τον TS. 

 

Επισης επειδη προφανως δεν το γνωριζεις, δεν υπαρχει δυνατοτητα στον τιτλο και οχι μονο, ουτε για υπογεγραμμενη, ουτε για ψιλες και δασειες. Με "ει" το εχω γραψει και οχι με "η" που θα ηταν λαθος αφου δεν μπορει να μπει υπογεγραμμενη οπως λεει και το ποστ-μαθημα σου παραπανω, αρα δεν καταλαβαινω τι θες να πεις κλεινοντας και σε ποιον απευθυνεται αυτο το κομματι.

Τελος δεν ξερω για ποιο λογο γινεται αυτη, η διπλη για την ωρα, παρεμβαση σου μεσα στο τοπικ. Την κρινεις ontopic;  Να μετονομαστει το παρον σε "η ωρα της... εξαντλημενης γλώσσας"; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πάντως για την ιστορία η παραγγελια ειναι σε διαδικασια συλογής.. βρε λες..

Περασες το "εκτεταμενη αναζητηση";αν ναι εχεις εχεις πιθανοτητες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη περίπτωση! χτυπαγα το κεφάλι μου που μου ξέφυγε (ή φροντισαν απο το καταστημα να μας "ξεφυγει"...).

 

Καραδοκώ και αναμένω!

 

Καλες παραλαβές σε οποιον προλαβε και αναμένουμε εντυπώσεις!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει τίποτα σαν λαπτοπ/ταμπλετ? Αξίζει τα λεφτά του σε αυτή την τιμή ή εστω και στα 500 που έχει αρχική?

δεν νομίζω οτι ειναι κανονική τιμή ουτε τα 500.. κατι λαθος κανουν.. το μηχανακι αυτο ειχε 1200.. οταν σταματησε ..αυτός ο i7 μου αρεσει καλυτερα απο την καινουργια σειρα yoga 3 pro.. η τιμη που αξίζει αντε να ειναι 8-9 κατοσταρικα.. εγω παντως αν παραλαβω θα νιωθω σαν να τους κλέβω..οχι απλά καλή τιμη..

ας αμφιβαλω ομως με αυτους..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει τίποτα σαν λαπτοπ/ταμπλετ? Αξίζει τα λεφτά του σε αυτή την τιμή ή εστω και στα 500 που έχει αρχική?

Mε τίποτα 500€ συμφορουμίτη, μιλάμε για 512Gb SSD, i7, 8Gb RAM και οθόνη ανάλυσης 3200χ1800... Όλα αυτά σε παραπέμπουν στη διπλάσια τιμή, μάλλον έχει δίκιο ο panormou13. Εύχομαι να παραλάβουν όσοι συμφορουμίτες πρόλαβαν να παραγγείλουν, μιλάμε για εξαιρετική αγορά αν τα καταφέρουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...