Προς το περιεχόμενο

Η μηχανή αναζήτησης Torrentz τερματίζει τη λειτουργία της


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα μ αρεσε παλια το rapidshare.πληρωναμε δια 3 ενα ακαουντ κ κατεβαζαμε αβερτα σε τρελες ταχυτητες..

Επεξ/σία από xrist0s4
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μ αρεσε παλια το rapidshare.πληρωναμε δια 3 ενα ακαουντ κ κατεβαζαμε αβερτα σε ττελες ταχυτητες..

Σύντομα και στο megaupload v2 που θα έρθει με το καλό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το youtube κατεβάζει βίντεο,

Τα torrent sites κλείνουν το ένα μετά το άλλο

Το facebook μας παρακολουθεί

 

Όλα για το καλό μας και για το καλύτερο της τσέπης τους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα τόρρεντ σάιτ θα έχουν κλείσει το πολύ σε ένα χρόνο, γιατί απλά εφαρμόζεται η νέα ευρωπαική νομοθεσία. Ξέρω οτι σας χαλάει αλλά έτσι είναι το σωστό. Αν μια εταιρία θέλει να διαθέσει το λογισμικό της ή την ιδιοκτησία της ως freeware το κάνει ήδη απο το σάιτ της, και έτσι κι αλλιώς αυτό είναι διαδεδομένο για πολλούς λόγους (διάδωση του προιόντος, έσοδα απο in app purchases κλπ). Αν δέν θέλει, το κράτος οφείλει να την προστατέψει. Εσεις θα γουστάρατε να έβαζε καποιος άγνωστος με το έτσι θέλω  χέρι στον μισθό και τον τραπεζικό λογαριασμό σας; Δε νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσεις θα γουστάρατε να έβαζε καποιος άγνωστος με το έτσι θέλω  χέρι στον μισθό και τον τραπεζικό λογαριασμό σας; Δε νομίζω.

Να σου πω την αλήθεια

σε εμένα στο δικό μου επαγελμα εχουν βρει άλλο τροπο,

μου λένε ότι κανω 'λειτούργημα'

και με αυτό τον τρόπο όχι μόνο το κράτος αλλα και οι συμπολίτες μου κάνουν το κορόιδο που βαζουν καθημερινά χέρι στο μισθό μου και στον τραπεζικό λογαριασμό μου

 

από την άλλη οι εταιρείες που αναφερέις

λένε ότι δεν κανουν λειτούργημα

και με αυτό τον τρόπο μπορούν και κλείνοουν τα κάθε τόρεντ

 

βλεπεις λοιπόν

τα πάντα είναι σχετικά

και δεν υπάρχει αντικειμενικό δίκαιο

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μονο λυπει το

 

λαμογιαcontrol

αυτό είναι εναντίον του συστήματος.

και το κάπνισμα ξέχασες

Το πληρώνεις ούτως η άλλως με το φόρο στα τσιγάρα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να έβαζε καποιος άγνωστος με το έτσι θέλω  χέρι στον μισθό και τον τραπεζικό λογαριασμό σας;...

 

Εννοείς ότι δεν γίνεται ήδη το παραπάνω;;;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα κατι φαινοταν οτι παιζει με το torrentz το τελευταιο εξαμηνο γιατι ειχε χασει την αιγλη του στις αναζητησεις! Δεν ειχε πολλα αποτελεσματα και οταν εμπαινες κατευθειαν σε kat ή πειρατες εβρισκες το αποτελεσμα που εψαχνες! Κριμα ομως γιατι σιγα σιγα "χτυπανε" τα torrents!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια

σε εμένα στο δικό μου επαγελμα εχουν βρει άλλο τροπο,

μου λένε ότι κανω 'λειτούργημα'

και με αυτό τον τρόπο όχι μόνο το κράτος αλλα και οι συμπολίτες μου κάνουν το κορόιδο που βαζουν καθημερινά χέρι στο μισθό μου και στον τραπεζικό λογαριασμό μου

 

από την άλλη οι εταιρείες που αναφερέις

λένε ότι δεν κανουν λειτούργημα

και με αυτό τον τρόπο μπορούν και κλείνοουν τα κάθε τόρεντ

 

βλεπεις λοιπόν

τα πάντα είναι σχετικά

και δεν υπάρχει αντικειμενικό δίκαιο

 

Συγγνώμη αλλά έχεις εντελώς λανθασμένη νοοτροπία. Το γεγονός ότι συμβαίνει δεν σημαίνει ότι πρέπει να το δεχτείς μοιρολατρικά και παθητικά ως κάτι αναπόφευκτο. Ισως είναι επειδή έχω ζήσει το μεγαλύτερο μέρος της ζωής μου στο εξωτερικό, αλλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω καθόλου αυτή την  ωχαδερφιστική νοοτροπία των Ελλήνων που δεν γνωρίζουν τα δικαιώματά τους και δεν τα διεκδικούν. Υπάρχει αντικειμενικό δίκαιο που ονομάζεται νομος και πρέπει να εφαρμόζεται. Δεν είναι διακοσμητικός. Αν θέλεις να κάνεις λειτούργημα και να προσφέρεις τις υπηρεσίες σου δωρεάν με γειά σου με χαρά σου, αλλά πρέπει να είναι δική σου αποκλειστικά επιλογή, όχι να σου επιβάλλεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό είναι εναντίον του συστήματος.

Το πληρώνεις ούτως η άλλως με το φόρο στα τσιγάρα. :P

 

καιρος να παμε εναντια στο συστημα ειρε 32βιτ ειτε 64βιτ....

 

απο το να καθομαστε μπροστα απο μια οθονη καιρος για LIFEUPGRADE!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπενθυμίζεται στα μέλη ότι απαγορεύεται αυστηρά η αναζήτηση ή η δημοσίευση συνδέσμων ή πληροφοριών για την απόκτηση, με οποιονδήποτε τρόπο, παράνομων αντιγράφων υλικού που προστατεύεται από τους νόμους περί πνευματικής ιδιοκτησίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...