Προς το περιεχόμενο

Android κινητό και κόλλημα στην οθόνη εισαγωγή λογαριασμού Gmail


flogerakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, πούλησαν στον ξάδερφο μου ενα κινητό ulefone u007 το οποιο μετά την επαναφορά που το έκανε μένει στην παρακάτω οθόνη και δεν μπορεί να κάνει τίποτα, Δοκίμασα τα πάντα που βρήκα στο internet αλλα τζίφος... Καμιά ιδέα?? Τον πρώην κάτοχο ξεχάστε τον ουτε για πλάκα....

post-202726-0-76232400-1471546631_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kλεμμένο ..

Μπορεί να το βρήκαν ρε συ. Ξέρεις πόσα κινητά έχω βρει έτσι ; Συγκεκριμένα πριν 3 μήνες βρήκα ένα s5 (είχα s2 εγώ τότε) και έτυχε να είναι ανοιχτό. Κοίταξα τις επαφές και πήρα τηλ την "μαμά" που ήταν αποθηκευμένη και τελικά ήρθαν και το πήραν στο 10λεπτο :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετα ολα αυτα ρε παιδιά, και κλεμμένο που πιθανότατα να ειναι δεν αντιλέγω, τι γινεται σε αυτη την περίπτωση δεν υπάρχει λύση??? Υποτίθεται οτι με τα android γίνονται παπάδες δεν υπάρχει λυση...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν μπορω να διαβαζω αλλο για κλεμμενα, ας το συνοψισουμε. Απο το ανδροιδ 5 και επειτα η google προσθεσε ενα feature, που ΑΝ εχει ενεργοποιηθει ενας λογαριασμος google στο τηλεφωνο ΚΑΙ ΑΝ το κλειδωμα οθονης ειναι σε μοτιβο ή κωδικο,και οχι swipe, τοτε και μονο τοτε ενεργοποιηται το frp( factory reset protection). Οποτε,αν θετε να πουλησετε ή αγορασετε κινητο με ανδροιδ 5 και ανω, ζητατε να αφαιρεθουν οποιοι λογαριασμοι υπαρχουν και κλειδωμα οθονης. Χαρντ ρεσετ και ολα οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...