Προς το περιεχόμενο

Ανακοίνωση του Sony Xperia X Compact στη φετινή IFA 2016


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αν έχει Αδιάβροχο σασί και συνεχίζει το τρεντ με τα στέρεο ηχεία στην πρόσοψη τότε τα bezel μια χαρά δικαιολογημενα είναι. Βέβαια η τιμή θα είναι στο Θεό αλλά επιτέλους όχι εκπτώσεις σε μνήμη όπως τα προηγούμενα compact.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω,γιατί ότι έχει βγάλει η Sony μετά το z5 και z5 premium είναι κατώτερο? Εγώ για παράδειγμα που έχω το z5 premium πως να αναβαθμίσω σε κάποιο από αυτά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω,γιατί ότι έχει βγάλει η Sony μετά το z5 και z5 premium είναι κατώτερο? Εγώ για παράδειγμα που έχω το z5 premium πως να αναβαθμίσω σε κάποιο από αυτά ?

Εγω παλι δεν καταλαβαινω(εστω οτι δεν μας τρολλαρεις)για ποιο λογο να αναβαθμισεις απο το Z5 premium?Κινητο που βγηκε τελη 2015 ειναι ποτε προλαβε και παλιωσε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι εμενα το z5 premium ειναι με διαφορά το Κλτρ της σονυ δεν υπάρχει λόγος να αλλαχτεί απο επόμενα που για έμενα ειναι κατώτερα και όπως είπε και το παιδί παραπανω του 15 ειναι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος θα πουλησει αρκετα ρε συ η Sony?Που εχει ηδη στην αγορα το Xperia X performance στα 600+ευρω και πριν καν κλεισει 6μηνο θα βγαλει τον αντικατασταση του?

 

Τσού ρε Λάκη..

Τί πετάγεσαι σαν την ψ@λή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από το να κράζετε ορισμένοι -κλασικά πλέον -, έχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο από την σειρά compact της sony σε δυνατότητες και με διαστάσεις κινητού; Δεν νομίζω. Όσον αφορά τα μεγάλα bezels, υπάρχουν στα sony αλλά η σειρά compact, από το z3 και πάνω εξαιρείται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σπεκς μια χαρά είναι και σφαίρα θα πηγαίνει,δεν είναι εκεί το θέμα. Εγώ κολλάω στην οθόνη που σε κάθε Sony συσκευή φαίνεται κάπως θαμπή σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Δεν λέω να πάμε στο άλλο άκρο του υπερκορεσμού Sammy μέχρι να σου πετάγονται έξω τα μάτια,αλλά από μια εταιρεία όπως η Sony με τεχνογνωσία πάνω στο αντικείμενο,θα περίμενα κάτι καλύτερο. Περιορισμενες γωνίες θέασης και μια έλλειψη έντασης.Δεν έχει παρατηρήσει κανείς άλλος αυτό το θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλήματα οθόνης ήταν ως το z3.Aπο το z5 και μετά κανένα πρόβλημα.το z5 premium είχε άριστη οθόνη μπροστά απ την εποχή του.

Αλλού είναι οι προτεραιοτητες της Sony μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...