Προς το περιεχόμενο

Η Apple μας κλείνει ραντεβού για τα νέα iPhone στις 7 Σεπτεμβρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Apple Watch νομίζω είναι δυσκολότερο να αναβαθμίζεται στον ίδιο ρυθμό. Σκεφτείτε μόνο την 'Edition' έκδοση. Κάτι τέτοιο οφείλει να κρατάει την αξία του στο χρόνο (όπως κάθε άλλο ακριβό ρολόι) και όχι να θεωρείται "παλιό" - "ξεπερασμένο" μετά από 1 χρόνο.

Το πολύ πολύ να βάλουν πρόγραμμα ανακύκλωσης για αυτούς με τα Edition. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 233
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πολύ πολύ να βάλουν πρόγραμμα ανακύκλωσης για αυτούς με τα Edition. 

Μιλάμε για την apple που συνήθως αν δεν την στριμώξεις δεν δίνει δεύτερο χρόνο εγγύησης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις ποσα προγραμματα υπηρχαν-ουν που εκαναν και κανουν αυτη την δουλεια πριν η Apple κατασκευασει το iphone

 

Ειμαι 44 και ασχολουμαι με αυτα τα μπρικια τους υπολογιστες απο τα 14

ρε φιλε ελεος απο τα 200 μνμ τα 100 ειναι δικα σου

σε αυτο το ποστ

προσπαθεις να μας πεισεις οτι εχεις δικιο ενω δεν εχεις

κατεβασε την εφαρμογη "documents" που ειναι δωρεαν στο app store και πηγαινε και στον ολυμπο να κανεις drag and drop μπορεις...

ασχολεισαι με την τεχνολογια και εισαι τοσο χρονων και αυτο το απλο πραγματακι δεν μπορουσες να το σκεφτεις οτι μπορει να υπαρχει αν ειναι δυνατον

 

η μουσικη που θα εχεις σε βινυλιο η cd προφανως και θα ειναι λιγο ξεπερασμενη...(κι εγω εχω μη νομιζεις οτι την σνομπαρω) 

το spotify η το apple music 

ειναι κατι τελειως διαφορετικο

καθε μερα μπορεις να μαθαινεις και να ανακαλυπτεις καινουρια πραγματα

το software πληρωνεις και την τρομερη οργανωση

 

και για να λεμε και την αληθεια ποσα cd/vinyl αγοραζεις με 10 ευρω το μηνα για πες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν αναμονή του νέου βασιλιά...

 

Το γερασμένο 6S βρίσκεται στην πρώτη θέση των πωλήσεων για το Q2 του 16 στην παγκόσμια αγορά με το 6 να ακολουθεί στην δεύτερη θέση.

https://www.strategyanalytics.com/strategy-analytics/news/strategy-analytics-press-releases/strategy-analytics-press-release/2016/09/06/strategy-analytics-apple-iphone-6s-was-world's-top-selling-smartphone-in-q2-2016#.V87kGTun1hC

 

Both the iPhone 6s and two-year-old iPhone 6 outsold Samsung's newer Galaxy S7 edge, released in March 2016, which finished third with an estimated 8.3 million shipments in the second quarter.

 

iphone_6s_2q16_strategy_analytics.jpg

 

Παρά τις τυμπανοκρουσίες της Samsung στην αγορά της Αμερικής και το τεράστιο marketing push με VR,2 σε 1, tablet etc το 6S παραμένει στην πρώτη θέση με το "αποτυχημένο" SE να ακολουθεί στην τρίτη.

 

iPhone 6s best-selling smartphone both in U.S. & worldwide, iPhone SE #3 in U.S.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω, αυριο το πρωι θα μπορεσω να δω το event σε repeat στο youtube η στην σελιδα της apple?

Νομίζω στο Site της Apple. Στο Youtube συνήθως το βάζουν τέλος της βδομάδας.

Μιλάμε για την apple που συνήθως αν δεν την στριμώξεις δεν δίνει δεύτερο χρόνο εγγύησης :P

Έλα μωρε λεπτομέρειες :P Θυμάσαι και εσύ κάτι πράγματα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε περίπου 2,5 ώρες μείνανε. :P

 

Εγώ θέλω πιο πολύ να δω το εύρος των επιλογών στα νέα iPhone (και αν θα έχουμε ξανά κάποιο spin-off, όπως το SE) παρά για τη συσκευή αυτή καθ' αυτή (που λίγο ή πολύ ξέρουμε τι να περιμένουμε από τις φήμες).

 

Θα βρει τη θέση του ένα high-end 4" smartphone στο 2016-17 ή ο κόσμος άφησε πίσω οριστικά τις μικρότερες διαστάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...