Προς το περιεχόμενο

Τον ερχόμενο μήνα, ο Mark Zuckerberg θα δείξει την Τεχνητή Νοημοσύνη που δημιούργησε για να ελέγχει το σπίτι του!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει γυριστει ολοκληρο ντοκυμανταιρ για το σπιτι του Gates. φανταζομαι ο Zuckerberg ζηλεψε και θελει να ειναι και εκεινος "the rich guy who owns a sentient house".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να περιμένετε καμιά πατάτα. Πως λέμε Javis.....καμία σχέση. Για αυτό δεν μου άρεσαν οι ταινίες του Hollywood. Για τον απλούστατο λόγο ότι δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως τα λεφτά μου δεν θα τα επενδύσω στην μετατροπή του έξυπνου σπιτιού. Θα προτιμήσω να τα δώσω στον πανέξυπνο συμπολίτη μας που αποφάσισε να πουλήσει τον παλιό του υπολογιστή για μερικά ψίχουλα. http://www.xe.gr/computers/desktop%7Cad-231466379.html Ελπίζω μόνο ο συγκεκριμενος να μην έχει δικαίωμα ψήφου στην Ελλάδα... Προσοχή μόνο μην τον ζαλισετε γιατί θέλει μόνο σοβαρές προτάσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τον παραδεχτώ αν μας ανακοινώσει ότι τελικά το AI που προσπαθεί να ολοκληρώσει είναι η γυναικά του. Smart φωτισμό και πόρτες έχει και στο Aliexpress με 10$-100$ free shipping :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως τα λεφτά μου δεν θα τα επενδύσω στην μετατροπή του έξυπνου σπιτιού. Θα προτιμήσω να τα δώσω στον πανέξυπνο συμπολίτη μας που αποφάσισε να πουλήσει τον παλιό του υπολογιστή για μερικά ψίχουλα. http://www.xe.gr/computers/desktop%7Cad-231466379.html Ελπίζω μόνο ο συγκεκριμενος να μην έχει δικαίωμα ψήφου στην Ελλάδα... Προσοχή μόνο μην τον ζαλισετε γιατί θέλει μόνο σοβαρές προτάσεις.

Δυστυχως στην Δημοκρατια ψηφιζουν μεχρι και τα δεντρα. Αν δεν προκειται για humor ειναι ολοφανερο το τι ψηφισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...