Προς το περιεχόμενο

Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G - 29€ - Banggood [ΤΕΛΟΣ]


IcemanGr71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 237
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή είμαι άσχετος με το συγκεκριμένο θέμα μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι μπορεί να μου προσφέρει αυτό? Τι μπορεί να κάνει ακριβώς? Να σημειώσω ότι έχω συνδεδεμένο ps3 οπότε έχω YouTube ή Netflix από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη να ρωτησω κατι ειμαι ασχετος με το θεμα,ειχε ενα φιλαρακι το minix x8-hplus και μου ειχε πει οτι απο περσι μαλιστα θεωρειται το καλυτερο box,εκανα compare με συγκεκριμενο της προσφορας και ειναι παρομοια ,πως δικαιολογουνται τα 100 ευρω διαφορας τους??ειναι θεμα μαρκετινκ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τον λέει Amlogic S905X Cortex A53 Processor 1.5GHz?

Ο A53 δεν είναι στα 2.0 GHz?

οι s905/s905x φθάνουν μέχρι τα 2GHz μόνο σε ειδικές περιπτώσεις πχ όταν τρέχουν antutu. Στην κανονική τους λειτουργία περιορίζονται μέχρι τα 1.5GHz για θερμικούς λόγους αν και φαίνονται ψευδώς να τα ξεπερνάνε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σε καλή τιμή έχει και το παρακάτω.

http://www.banggood.com/NEXBOX-A3-Amlogic-S912-2GB-RAM-16GB-ROM-TV-BOX-p-1079100.html

Νομίζω αξίζουν τα 10€ διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nexbox A95X Amlogic S905X 2G DDR3 RAM 16G eMMC ROM Android 6.0 2.4G+5.0G Dual Band WiFi 4K 60fps Kodi 16.1 Bluetooth 4.0 HDR VP9 H.265 HEVC Android TV Box Mini PC

 

Στα 29€ μόνο από banggood

 

http://m.banggood.com/Nexbox-A95X-4K-KODI-Amlogic-S905X-Android-6_0-2G16G-2_4G5_8G-WIFI-BT-HDR-TV-Box-Android-Mini-PC-p-1067181.html

 

Τρελή τιμή! !!!!

$37.59 στο gearbest πάντως. Δεν είναι ΤΟΣΟ τρελλή. Το λέω μήπως γλυτώσω από overbuying κάποιους που μπορεί να μην το χρειάζονται πραγματικά. Γιατί βλέποντας τις πρώτες απαντήσεις και πριν μπω να συγκρίνω τιμές, έλεγα ότι θα δω κανα 50% κάτω ξέρω 'γω.

 

Άκυρο μου είχε βγάλει έκδοση 2GB - 8GB. Στο geekbuying 45.99$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$37.59 στο gearbest πάντως. Δεν είναι ΤΟΣΟ τρελλή. Το λέω μήπως γλυτώσω από overbuying κάποιους που μπορεί να μην το χρειάζονται πραγματικά. Γιατί βλέποντας τις πρώτες απαντήσεις και πριν μπω να συγκρίνω τιμές, έλεγα ότι θα δω κανα 50% κάτω ξέρω 'γω.

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_414756.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω ενα με τον απλο 905 που ειχα ειχε μεγαλο προβλημα στο σημα wifi

 

Σημα ειχε καμπανα αλλα με VDSL που εχω ειχα κατεβασμα μονο 1.5 αντι για 50 που ειναι το VDSL δηλαδη χαλια download σε ανιθεση με το upload που ηταν μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συγκεκριμενο εχει "χαλια" Wifi και μονο μεσω δικτυου (10/100) κατι γινεται Stream σε μεγαλα αρχεια...για Streaming καταστασεις (KODI) πρεπει να εχει καλο σημα να παιζει χωρις διακοπες...γενικα ειναι καλο μηχανακι και με HDMI-CEC αλλα δεν εχει καλη υποστηριξη για DTS/DD ΗD-Passtrough...για 2.1 καταστασεις ειναι μια χαρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...