Προς το περιεχόμενο

Sony ericsson T630


Barret

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Re paidia kserei kaneis gia to neo kinhto pou tha adikatasthsei to t610? Elega na paro to t610 alla tora mallon tha perimeno mexri na vgei to t630! Ti diafores yparxoun? Ego i moni ousiastiki pou eida pera apo to design einai oti allaksane tin othoni se TFT oste na fainetai kato apo to fos tou iliou! Ila ta alla einai idia pano kato! Kserei kaneis ti timh tha exei stin agora? Tora i timi tou t610 exei pesei arketa (ligo kato apo 300euro. Tha aksizei na to pliroso parapano i na paro to t610?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Όχι, φωτίζεται άσπρο (εκτός κι αν κάνουμε κανένα ξεγυρισμένο modding και τα κάνουμε πράσινα). Το αν αξίζει, το αποφασίζεις εσύ. Εγώ περιμένω να φορτίσει, μιας και το πήρα (από τον German) πριν μερικές ώρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εκτός κι αν έχω αχρωματοψία στο... μπλέ, σε διαβεβαιώ... είναι άσπρο, κάτασπρο (σα να το έχεις πλύνει με χλωρίνη Κλινέξ)! Άλλες εντυπώσεις; Ω, ρε μάνα, μια οθόνη! Τίποτε άλλο, όμως, γιατί το φορτίζω και, όπως μου είπαν στον Allemagne, να το αφήσω 16 ώρες να φορτίσει την πρώτη φορά, μου λείπουν άλλες 9,5 ώρες. Αναρωτιέμαι, όμως, αν όντως είναι αναγκαίες 16 ολόκληρες ώρες, μιας και το manual αναφέρει μόλις... 4 ώρες, και το εικονίδιο δείχνει πλήρως φορτισμένο, αλλά... καλύτερα να περιμένω λίγο παραπάνω, να είμαι σίγουρος. Ξέεεεεερω 'γω...

Πάντως, άμα δεν πιστεύεις για το χρώμα, μπορείς να το δεις στο site της Sony-Ericsson. Είναι, πράγματι, κάτασπρο!

Α, δε θυμάμαι αν το ανέφερα, αλλά είναι, όντως, κάτασπρο!

Και, βέβαια, το χρώμα του είναι άσπρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NA rotiso kati akoma....Giati exo kapoia syggeneia me ton Manoli Kapsi.... omologo oti den katalavaino? Eipes to kinhto ....fotizetai aspro i mple? Kai otan les fotizetai ti ennoeis otan einai ston hlio, h an to fekseis me kapoio fako? Mipos to mple einai toso foteino pou fainetai aspro? Eeeeeee?

 

Mallon malakia sou eipane gia tis 16 ores ! Afou otan vgei to eikonidio oti einai fortismeno stamataei na fortizetai epipleon! Anyway ama den viazesai asto stin briza, de tha xalasei kiolas! Ego pados otan pira to t300 mou to evala na fortisei alla den adeksa na perimeno, to anoiksa kai arxisa napaizo oso ayto itan stin briza. I mpataria pistepse me den epathe apolytos tipota, akoma krataei 5-6 meres anamoni?

 

Telika an katalava kala to kinht;o einai mple kai fotizetai aspro??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aaaaa kai file ? To kinhto to pires se VDfon live i sketo giati den akousa kala logia gia tis live syndeseis lene oti sopu trone polytimi mnimi gia na valoun mesa to menu tis vodafon! ....a kai poso to pires ( me syndesi , sketo)?

 

Pados tha elege poly na exei prasino fotismo e?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έλεγε ΠΟΛΥ άσχημα να είχε πράσινο φωτισμό φίλε μου. Θα έλεγε ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ πολύ, που σκέφτομαι να αρχίσω να ψάχνω για SMD LEDάκια από αύριο το πρωί. Άσε που με αυτό το άσπρο, αν φοράς λευκό παντελόνι και χτυπήσει, μοιάζεις με εξωγήινο.

Τέλος πάντων, το πήρα σκέτο, χωρίς ζάχαρη, ούτε τις π@π@ριές της Voda, τελική κάπου 350 ευρώ. Και δεν άντεξα, το άνοιξα και χαζολογάω ήδη, μιας και παρατήρησα κι εγώ πως είχε σταματήσει να φορτίζει εδώ και αρκετές ώρες. Αν παρατήρησα σωστά, όσο φορτίζει ανάβει ένα κόκκινο LEDάκι στο joystick (ή όπως αλλιώς το λένε αυτό το σκατουλάκι). Τα πλήκτρα φοβόμουν πριν το πάρω στα χέρια μου, γιατί μου φαίνονταν πολύ πλαστικά, αλλά τελικά μιά χαρά τα νοιώθω.

Περισσότερα νέα αύριο, μιας και αναμένεται να ξενυχτήσω πειραματιζόμενος.

 

Α, ναι, για την ερώτησή σου... είναι άσπρο! Άσπρο στον ήλιο, άσπρο με φακό, άσπρο με προβολέα ομίχλης, άσπρο με κλεφτοφάναρο, άσπρο ακόμα και με καντηλέρι. Τα πλαστικά του έχουν ένα άσπρο με ελαφρώς περλέ χροιά, πολύ ωραία. Η πρόσοψη είναι ελαφρώς γκριζωπή και τα πλήκτρα (με σβηστό το backlight) ασημίζουν ελαφρώς.

Αυτάααααααα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Megeia sou file Spock! sovara tora pisteveis oti mporeis na allakseis to xroma ton led? Ksereis esy o idios i tha to pas se kapoio magazi gia na kanei tin epemvasi! EGo na sou po fovamai min kano kamia malakia monos mou! Pados karaleei ena diaforetiko xroma! Opos prasino i mple! Sto germano oi m@l@kes stin tileorasi to edixnan me mple fotismo. To aspro to vrisko poly psixro! Tha elege poly pados mia customised ekdosi tou kinhtou!

Diavaza ena review tou t610 kai elege pos i etairia eixe skopo na kykloforisei mia xristougenniatiki ekdosi tou kinhtou me tft othoni. Mesa epesan ta paidia mia kai prokeitai gia to t630! Ama to skeyteis , leyko san xioni,xristougeniatiko fernei! Valto pano apo ti fatni! :P

An den exeis, Trexa na pareis adaptora yperythron gia na stelneis wallpares, ringtones kai java! Tote to skinhto ta dinei ola!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A telika kala evlepan ta matia mou! Koita aytes tis foto,

 

http://www.powerpage.org/cgi-bin/WebObjects/powerpage.woa/wa/story?newsID=11624

 

Kai pes mou an o fotismos einai mple i aspros? An to diko sou einai odos aspro....m....kia!Isos na yparxoun diaforetikes ekdoseis!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι, στη φωτογραφία μπλεδίζει ελαφρώς, αλλά δε μπορώ να είμαι σίγουρος για το αν είναι όντως μπλέ ή κάποιο "παραπροϊόν" της κάμερας που χρησιμοποιήθηκε.

Όπως και να έχει, το δικό μου είναι άσπρο, ξέξασπρο. Δεν ξέρω πόσο μικρά είναι τα LEDs που χρησιμοποιούν, αλλά αν δεν υπήρχε το θέμα της εγγύησης, θα τα είχα ήδη αλλάξει. Λες να πιστέψουν στο service της Ericsson πως τα πράσινα LEDs είναι από το εργοστάσιο;

Η IrDA μου κάνει νερά, δεν ξέρω γιατί. Χτες έκανα 15 προσπάθειες μέχρι να περάσω τον τηλεφωνικό κατάλογο στο 630. Άλλοτε το "βλέπει", άλλοτε το χάνει... Λέω να πάω να πάρω καλώδιο USB να τελειώνω μια και καλή, και να το έχω και στο notebook, που δεν έχει IrDA. Απο αύριο θα αρχίσω να σκαλίζω τα λαλάκια του (wallpapers, ringtones, java, themes κτλ), και άμα είναι φτηνό, θα παω να χτυπήσω και το καλώδιο` το γοργόν και χάριν έχει.

 

Αλήθεια, θέλει κανείς ένα Ericsson R520 (IrDA, Bluetooth, HSCSD, GPRS, WAP, tri-band, EL backlight) με βάση αυτοκινήτου, φορτιστή αυτοκινήτου, hands-free, δερμάτινη Ericsson original θήκη, καλομεταχειρισμένο, μπαταρία άριστη, με όλα τα χαρτιά του, κουτιά κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MHN KANEIS THN MALAKIA KAI PAREIS KALODIO!!!

 

Pistepse me exo to t300 kai molis to eixa parei eipa to ir malakia thanai kai piga kai pira kalodio! Ta lefta mou eklaiga! Me to kalodio mporeis na steileis dedomena mesa sto kinhto, alla den mporeis na steileis fotos apo to kinhto sto pc!!! Prosekse to loipon!

Exeis adaptora yperythrom , ayton pou kykloforei , ton MA-620? An yparxei provlima stin syndesi isos na exeis rythmisei lathos tin taxythta ton yperythron. Allakse tin ston pinaka elegxou sta settings! (peiramatisou synithos doulevei i mesaia rythmisi) Ego kai pali eixa provlimata me to t300 mexri pou evala windows XP. Den ksero giati alla ta Xp doulevoun apsoga me tis IR. Tora pote den kollaei! Oute mia fora!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...