Προς το περιεχόμενο

Sony ericsson T630


Barret

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eεε ναι... μεσω virtual σειριακης συνδεομαι και εγω στα διαφορα προγραμματα κλπ κλπ...

Για direct bluetooth πρεπει να βαλει και η Microsoft αλλα και οι διαφοροι κατασκευαστες προγραμματων το χερακι τους.

Παντως τωρα σε παιδεψε λιγακι επειδη ηταν η πρωτη φορα... μολις πιασεις την φιλοσοφια του προγραμματος θα ναι τυφλοσουρτης, αλλωστε και γω τα ιδια περασα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το 'πιασα! Το 'πιασα! Καλό είναι...! Ειδικά μόλις είδα όλα μου τα contacts να εμφανίζονται... ε, είναι αρχοντιά, ρε παιδί μου! Τα αρχειάκια πηγαινοέρχονται σφαιράτα, και ούτε ευθυγράμμισε υπέρυθρες, ούτε τίποτα! Themes, midis, jpeg, gifs, jars, mpns, όλα κυκλοφορούν άνετα!

Γειά σε όλους που μου θυμίσατε πως υπήρχε και ένα Bluetooth! Γιατί στο R520 την είχα παροπλισμένη!

Χαιρετώ, διότι φτιάχνω το πρώτο μου theme!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ο κωδικός που σου ζητάει εκείνη τη στιγμή δεν είναι τίποτε άλλο από έναν κωδικό που θα σκεφτείς εκείνη τη στιγμή! Δεν ρυθμίζεται από πουθενά. Βάλε όποιο νούμερο θες. Μετά, αν θυμάμαι καλά, αυτό τον κωδικό που έβαλες, πρέπει να τον δώσεις & στον άλλο που προσπαθεί να συνδεθεί με το κινητό του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...