Προς το περιεχόμενο

Designated Survivor (TV Series 2016)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα θα την δω, δεν λεω οτι ειναι κακη, αλλα εχω καποια παραπονα, παει πολυ γρηγορα, μερικοι χαρακτηρες ειναι τερμα ακυροι και οι ηθοποιοι δεν μ αρεσανε, ο Τζακ δεν με πειθει σαν Προεδρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαφωνώ. Δεν λέω ότι είναι κορυφαία, αλλά νομίζω ότι θα έχει βάθος η σειρά. Και εάν συνεκτιμήσεις ότι δεν έχει ξεκινήσει κάτι αξιόλογο ακόμα, τότε δεν υπάρχει λόγος να την κόψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαφωνώ. Δεν λέω ότι είναι κορυφαία, αλλά νομίζω ότι θα έχει βάθος η σειρά. Και εάν συνεκτιμήσεις ότι δεν έχει ξεκινήσει κάτι αξιόλογο ακόμα, τότε δεν υπάρχει λόγος να την κόψεις

δεν ειναι κορυφαια αλλα ουτε κακη, το μονο που δε μου αρεσεε μεχρι τωρα ειναι 2 χαρακτηρες η τυπισσα απο σια και ο αλλος ο μπζιλος ο γεροδεμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

FBI :P

 

Αυτό το χαρακτηριστικό σπαζοκλάμπάνικο κακομαθημένο παιδί πάντως δεν το γλυτώνουμε, εδώ ο κόσμος καίγεται και το μνι χτενίζεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Την ξεκίνησα εχθές, καθώς το θέμα μου φάνηκε ενδιαφέρον. Είδα τα πρώτα τρία επεισόδια.

Για την ώρα πρόκειται για κλασικότατη αμερικανιά, οι καλοί αμερικανοί (κάποιοι ιδεαλιστές, κάποιοι ιντριγκαδόροι, κάποιοι μιλιταριστές) που υποφέρουν από το χτύπημα αλλά το παλεύουν, ο κόσμος όλος που θέλει το κακό των ΗΠΑ κτλ κτλ.

Δύο εξελίξεις μόνο μπορούν να με κρατήσουν: α) ο Πρόεδρας απο ιδεαλιστής σταδιακά να γίνει κάθαρμα, β) να αποκαλυφθεί ότι ο Πρόεδρας είναι μπλεγμένος στην καταστροφή του Καπιτωλίου. Αλλιώς, η σειρά πολύ δύσκολα θα βρει κοινό εκτός ΗΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απ την αλλη νιωθω πως τετιου ειδους σειρες απευθυνονται καθαρα σε αμερικανικο κοινο παρα εξω απ τα συνορα.Ναι εχει ενδιαφερον λιγο για την ωρα η σειρα αλλα καταπιανεται τοσο πολυ σε αμερικανιες, σε ηληθιους πατριωτισμους, στα γνωστα κλισε διαλογους, στο ολο μετα 9 11 .και φυσικα εμεις οι καλοι και οι ξενοι οι τρομοκρατες.

μπλα μπλα μπλα ναι οκ αυτο ειναι το κονσεπτ της σειραs  μια απ τα ιδια.αν δεν επαιζε ο κιφερ η σειρα θα χε φαει ακυρο απο μενα.απλα εχει την αγωνια το ποιος και γιατι για αυτο τρεχει ακομα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

εγω απ την αλλη νιωθω πως τετιου ειδους σειρες απευθυνονται καθαρα σε αμερικανικο κοινο παρα εξω απ τα συνορα.Ναι εχει ενδιαφερον λιγο για την ωρα η σειρα αλλα καταπιανεται τοσο πολυ σε αμερικανιες, σε ηληθιους πατριωτισμους, στα γνωστα κλισε διαλογους, στο ολο μετα 9 11 .και φυσικα εμεις οι καλοι και οι ξενοι οι τρομοκρατες.
μπλα μπλα μπλα ναι οκ αυτο ειναι το κονσεπτ της σειραs  μια απ τα ιδια.αν δεν επαιζε ο κιφερ η σειρα θα χε φαει ακυρο απο μενα.απλα εχει την αγωνια το ποιος και γιατι για αυτο τρεχει ακομα ...

 

 

Όπως τα λες είναι. Τέλειωσα τα 5 επεισόδια, με σιχαίνομαι που την βλέπω, αλλά δεν μπορώ να την σταματήσω. Ομολογουμένως έχει ενδιαφέρον και, κυρίως, πάρα πολύ καλή πλοκή, λύνεται το ένα ενδιαφέρον πρόβλημα, προκύπτει το επόμενο. 

Επίσης, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ενδιαφέροντες και ως ηθοποιοί και ως χαρακτήρες. Συνήθως αργώ να δεθώ με τους πρωταγωνιστές μίας σειράς, αλλά εδώ ήδη στα δύο πρώτα επεισόδια με είχαν κερδίσει όλοι, αυτό μου έχει συμβεί μόνο με το The Shield.

Λυπάμαι και ψιλοντρέπομαι, αλλά θα την συνεχίσω!

Επεξ/σία από Voodooman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μη ζηλεύετε τους Αμερικάνους που είναι 1000 χρόνια μπροστά από εμάς τόσο πολύ.

Θα πάθετε τίποτα από την πολύ ζήλια.

Αφού είναι και στην πραγματικότητα το 1ο έθνος στον κόσμο, τι θέλατε να λένε ψέματα στις ταινίες για να ικανοποιήσουν τα σκοτεινά ένστικτα χρεοκοπημένων λαών;

Λοοοολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...