Προς το περιεχόμενο

Τα προβλήματα για την Samsung συνεχίζονται μετά την δεύτερη… αυτανάφλεξη Galaxy S7 edge


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μου θίξατε τη Samsung συγκεκριμένα ως εταιρεία;

Ποσώς μ' ενδιαφέρει... 

 

Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι η συσκευή που αγόρασα και το πόσο ασφαλής είναι.

 

Εσύ τι ακριβώς θες, που ζεις για τέτοια threads;

Εγώ απλώς απολαμβάνω την πτώση της εταιρίας που χλεύαζε και προσέβαλε ασταμάτητα τους χρήστες των αντίπαλων εταιριών. 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 177
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ απλώς απολαμβάνω την πτώση της εταιρίας που χλεύαζε και προσέβαλε ασταμάτητα τους χρήστες των αντίπαλων εταιριών. 

Δε συμφωνώ μαζί σου, αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι :P

9IVTJHx7l8HPa.gif

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζει και γίνεται λυπηρό το γεγονός της Samsung Και των μπαταριών της... Και πόσο μάλιστα του Note που είμαι και "χρήστης".

Κρίμα!!! Δεν πρέπει η apple να ανέβει άλλο, θα φτάσουν τα κινητά της 2000 και βάλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να πληρώθηκαν από ανταγωνιστή τους με αυτά που έγιναν με το NOTE για να νομίζει ο κόσμος ότι όλες οι συσκευές τους είναι επικίνδυνες.

Σκεφτείτε όλες τις περιπτώσεις ασχέτως αν δεν έγιναν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποδεικνύεται για άλλη μια φορά ότι τέτοιου είδους εταιρείες (ναι Neg είναι και αυτό που νομίζεις), αντλούν πόντους prestige κατά ένα μεγάλο ποσοστό από την τιμολογιακή πολιτική τους και είναι ίδιες ή ακόμα και υποδέεστερες από άλλες με πολύ χαμηλότερο prestige. Αν η συγκεκριμένη συσκευή κόστιζε 50-60% λιγότερο, οι αντιδράσεις θα ήταν σαφώς πιο mild ακόμα και για ένα τόσο σοβαρό θέμα.

 

Περαστικά σε όσους έσκασαν 1-1,5 μισθό για να το αποκτήσουν και τώρα τρέμει το φυλλοκάρδι τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry ειμαι σε κεφι για τρολαρισμα.

 

Φαντασου να εισαι Τζιχαντιστης, να εχεις συνδεσει το S7 με την βομβα, να πας να παρεις τηλεφωνο και αντι να σκαει η βομβα να σκαει το κινητο!! Εικονα απο Willie E Coyote:

 

wile-e-coyote-heli.jpg

 

Επισης, αραγε θα βγει το S7 σαν DLC οπλο στο καινουριο Worms?

 

Οκ θα βρω τον δρομο για την εξοδο μονος μου..

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερο after sales από την apple, και άμεση αναγνώριση του λάθους, σε αντίθεση με την apple που σνόμπαρε τους χρήστες.

 

enough said.

Καλυτερα της παει το after fails

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποδεικνύεται για άλλη μια φορά ότι τέτοιου είδους εταιρείες (ναι Neg είναι και αυτό που νομίζεις), αντλούν πόντους prestige κατά ένα μεγάλο ποσοστό από την τιμολογιακή πολιτική τους και είναι ίδιες ή ακόμα και υποδέεστερες από άλλες με πολύ χαμηλότερο prestige. Αν η συγκεκριμένη συσκευή κόστιζε 50-60% λιγότερο, οι αντιδράσεις θα ήταν σαφώς πιο mild ακόμα και για ένα τόσο σοβαρό θέμα.

 

Περαστικά σε όσους έσκασαν 1-1,5 μισθό για να το αποκτήσουν και τώρα τρέμει το φυλλοκάρδι τους. 

Handset* θες να πεις, δεν έχεις άδικο, το ίδιο υπερκοστολογημένο βρίσκω και το αντίστοιχο 7 Plus του μήλου. Βασικά πιστεύω αν δεν είχε τέτοιο μεγάλο όνομα σαν εταιρία, δεν θα υπήρχαν και οι ειδήσεις. Δεν πρόκειται να έγραφαν το Honor 8 έχει προβλήματα με την μπαταρία. Γενικώς τα Media περιστρέφονται γύρω από την σφαίρα των Apple και Samsung.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...