Προς το περιεχόμενο

CAT S60 Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακριβο γι αυτα που δινει νομιζω. με κανα 150λιγοτερο θα το επαιρνα σαν 2ρο κινητο για καθημερινη σκληρη χρηση. Τωρα απλα χρησιμοποιω ενα samsung duos των 19 ευρω. Ηδη μετρα 4 χρονια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

800€ και οταν πεφτει απο μισο μετρο, ανοιγει το πορτακι; Ημαρτον. 100€ εδωσα για μια κινεζια iman. Εχω μπει στη θάλασσα, μου εχει φυγει απο το μιχανακι, μου εχει φυγει απο τα σκαλια και δεν εχει παθει τιποτα.

Μαλλον πρεπει να προσεχεις λιγο παραπανω πως χρησιμοποιεις το κινητο σου :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"....πτώση σε νερό (όχι θαλάσσης)..."

τι παθαίνει από το νερό θαλλάσης ?

Απλα μετα πρεπει να το πλυνεις με καθαρο νερο αλλιως θα στεγνωσει και το αλατι θα μεινει μεσα, το οποιο μπορει σιγα σιγα να "φαει" το κινητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα πριν από λίγο καιρό, και είναι απλά καταπληκτικό. Είχα το S40 πριν, και πιο πριν ακόμα είχα το S50. Δεν έχει καμία σχέση με τα περασμένα από θέμα επιδόσεων (είναι φοβερά καλύτερο). Βέβαια μου έχει πέσει μόλις μία φορά κάτω, αλλά από επιδόσεις και για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο στην δουλειά είναι απλά τέλειο.

 

Best buy για αυτόν που πραγματικά το χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση η εταιρεία εσκαφέων και βαριών οχημάτων με τα κινητά. 

Απλά μία κινέζικη εταιρεία πήρε το ο όνομα CAT για τα κινητά της. 

Κάτι παρόμοιο γίνεται με την Porsche την Laborgini και σε μεγαλύτερο βαθμό με την  Polaroid και Kodak.

 

Απλά για την ιστορία δεν είναι κινέζικη η εταιρεία που είναι μέσα στο κέλυφος, είναι η Bullitt και είναι αμερικάνικη. https://www.bullitt-group.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαράδεκτο για τα λεφτά του.

 

δεν μπορείς να βγάλεις ούτε μια κανονική φωτογραφία,
αν πέσει σε λακούβα με νερό ανοίγουν τα πορτάκια και καταστρέφεται,
τι να λέμε τώρα;

πρέπει να του βάλουμε θήκη για να μην ανοίξουν τα πορτάκια;

τι τσαπατσουλιά είναι αυτή; δεν μπορούσαν να προσέξουν τέτοιες χοντράδες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και ένα χρόνο περίπου οι υπηρεσίες του ΠΣ διαθέτουν θερμικές κάμερες.

Δεν "βλέπουν" πίσω από τοίχους (όπως στις ταινίες),πρέπει να έχουν οπτική επαφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, το έχω εδώ και 20 ημέρες, από χαρακτηριστικά είναι σχετικά καλό… Η μπαταριά κρατάει 24 ώρες περίπου αν και όταν το βγάζεις από τον φορτιστή λέει 3 ημέρες με όχι βαριά χρήση… δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα στο νερό αλλά για δεύτερο τηλέφωνο που το θέλω μια χαρά είναι… μόλις το δοκιμάσω θα σας ενημερώσω σχετικά μόλις παραλάβω άλλο τηλέφωνο για να μην μείνουμε και χωρίς τηλέφωνο… Το μεγαλύτερο αρνητικό του είναι ότι ενώ είναι κλειδωμένο με μοτίβο ξεκλειδώνει σαν να μην υπάρχει κλείδωμα…

 

Τα θετικά είναι :

κάμερα και η θερμοκάμερα

ταχύτατο

 

Αρνητικά :

η κάρτα μνήμης πάνω από 32GB θέλει συγκεκριμένη κάρτα για να παίξει

μπαταριά

το μενού του είναι άθλιο

εύκολη παράκαμψη κλειδώματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημερα το κινητο αυτο αξιζει οχι μονο για την θερμικη του καμερα αλλα για το κουμπι αμεση βοηθεια sos το λεγομενο και για τις βαριες εργασιες επισης αντεχει παρα πολυ. Εδω μ επεσε ενα Sony Xperia E5 δεν επαθε τιποτα η οθονη του ευτυχως μοναχα στο κατω αριστερο πλευρο υπαρχει ενα μικρο γρασουνισμα αλλα εκεινη την ωρα σκεφτηκα αν ειχα το cat s60 ουτε τοσο γρασουνισμα δεν θα παθενε. Ισως το αποκτησω τον αλλο μηνα με δωσεις επειδη μ αρεσουν τα stock android καθαρα αλλα και για να εξερευνησω και τα προγραμματακια του τα εξτρα. Πρωτη ματια που το ειδα στην MTN μου φανηκε μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...