Προς το περιεχόμενο

Γίνεστε γεροπαράξενοι όσο μεγαλώνετε?


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενω αν γκρινιαζεις όλη μέρα αποκτάς μακροζωία?

 

Δεν ξέρω αν αποκτάς μακροζωία εσύ ή αν απλά μειώνεις τη ζωή του άλλου να φύγει πριν την ώρα του, ακόμα δεν έχει αποδειχτεί τι από τα δυο ισχύει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Από το πρωί αν ακούς " πρέπει να γίνει αυτό" λογικό είναι κάποιες φορές να θες να πεθάνεις!! Όσοι δεν το πιστεύεται θα το πιστέψετε όταν μπείτε σε γάμο.

 

Δεν είναι όπως παλιά που υπήρχε η κρεβατομουρμουρα, τώρα έχει γίνει όλητηνημεραμουρμουρα!!

 

Κατά τα άλλα παράξενος ήμουν από μικρός δεν νομίζω να είμαι περισσότερο τώρα στα 41+ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα!! εισαι παντρεμενος ή ετσι θεωρητικά μιλας;

Είμαι. Οπότε δεν μιλάω θεωρητικά. Με μια δυο μικρές υποχωρήσεις αποφεύγεις το 60 της γκρινιας .άμα έχεις καθαριστρια ένα άλλο 30%. Το τελευταίο 10 είναι πιο tricky όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνει ενδιαφέρουσα τροπή η συζήτηση. Η γκρίνια δηλαδή είναι το "πρέπει να γίνει αυτό"?

 

Οχι ακριβώς... Αλλά πως γίνεται κάθε μέρα να πρεπει να γίνει κάτι; αυτό το κάτι δεν τελειώνει ποτέ; λογικά δεν το έχεις ζήσει για να έχεις άποψη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε μέρα πρέπει να γίνει κάτι και μάλιστα πολλά κάτι, εννοείται το ζω. Δεν τελειώνει το μαλακισμένο το κάτι, φτιάχνεις ένα κάτι και χαλάει άλλο κάτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν αποκτάς μακροζωία εσύ ή αν απλά μειώνεις τη ζωή του άλλου να φύγει πριν την ώρα του, ακόμα δεν έχει αποδειχτεί τι από τα δυο ισχύει :P

Από όσο θυμάμαι προ - παππού και προ - γιαγιά τότε δεν είχε μουρμουρα και ιστορίες, τότε είχαν αλλά προβλήματα, τώρα τα έχουμε όλα κομπλέ. Λοιπόν προ - παππούς και προ - γιαγιά, πέθανε πρώτα ο παππούς , μιλάμε ενώ πέθανε (ήμουν μπροστά) έριξε ένα βρισιμο την γρια... Απίστευτο!!

 

Η γριά πέθανε έπειτα από 1 χρόνο.

Κάθε μέρα πρέπει να γίνει κάτι και μάλιστα πολλά κάτι, εννοείται το ζω. Δεν τελειώνει το μαλακισμένο το κάτι, φτιάχνεις ένα κάτι και χαλάει άλλο κάτι.

Φυσικά και πρέπει να γίνει αλλά ήρεμα!! Αυτό εννοώ μουρμουρα, ελπίζω να κατάλαβες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φτώχεια φέρνει την γκρίνια ,και όπως πάει η κατάσταση η γκρίνια θα μεγαλώνει .

παιζει κ αυτο, αλλα  βλεπω και μετα χρημα ατομα να γκρινιαζουν αρα δεν ειναι μονο θεμα χρηματων . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει κ αυτο, αλλα  βλεπω και μετα χρημα ατομα να γκρινιαζουν αρα δεν ειναι μονο θεμα χρηματων . 

 

Άλλο γκρινιάζω γιατί δεν βγαίνει ο μήνας και άλλο γκρινιάζω γιατί έχω ήδη 2 κότερα και θέλω και 3ο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο γκρινιάζω γιατί δεν βγαίνει ο μήνας και άλλο γκρινιάζω γιατί έχω ήδη 2 κότερα και θέλω και 3ο...

το ιδιο πρηξιμο ειναι, ο μηνας μια χαρα βγαινει αν δεν αγοραζει ο αντρας ( γιατι εμεις τα κανουμε αυτα συνηθως) iphone και ιστοριες .

Δεν βλεπεις την τζολι με τον αλλον ; Τα ιδια ειχαν ασχετα αν δεν ειχε να κανει με χρηματα, η ουσια ειναι οτι και ο τζονις εφαγε ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ  με τοσα ΛΕΦΤΑ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδιο πρηξιμο ειναι, ο μηνας μια χαρα βγαινει αν δεν αγοραζει ο αντρας ( γιατι εμεις τα κανουμε αυτα συνηθως) iphone και ιστοριες .

Δεν βλεπεις την τζολι με τον αλλον ; Τα ιδια ειχαν ασχετα αν δεν ειχε να κανει με χρηματα, η ουσια ειναι οτι και ο τζονις εφαγε ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ  με τοσα ΛΕΦΤΑ!!!

 

Ενώ οι Gucci τσάντες;

 

iPhone αγοράζουν και οι γυναίκες... μην πω κιόλας ότι είναι περισσότερο fashion symbol για αυτές.

 

Όσο για την Τζολί:

 

http://www.athensvoice.gr/social/trending/o-tragkas-xerei-giati-horizoyn-mprant-pit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ οι Gucci τσάντες;

 

iPhone αγοράζουν και οι γυναίκες... μην πω κιόλας ότι είναι περισσότερο fashion symbol για αυτές.

 

Όσο για την Τζολί:

 

http://www.athensvoice.gr/social/trending/o-tragkas-xerei-giati-horizoyn-mprant-pit

ενταξει εγω πιστευω οι αντρες ξοδευουμε πιο πολλα...απο χτες χωρις να παρω κατι ουσιαστικο εφαγα 150.  Τεσπα δεν παιζουν ρολο τα λεφτα σε μια σχεση η τελος παντων μονο τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε μάλλον κρίνεις εξ' ιδίων τα αλλότρια.

ε οχι ,γενικα και οι παρεες μας ετσι ειναι , εχουν δεν εχουν χρημα υπαρχει μουρμουρα φιλε . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...