Προς το περιεχόμενο

power bank


panira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας,

Θα ηθελα να αγορασω ενα power bank(20€ περιπου) με χωρητικότητα γυρω στα 10000 mAh .Με ενδιαφερει να ειναι οσο πιο μικρο γινεται .Μπορω να αγορασω και απο Ελλαδα και απο Κινα(προτιμω βεβαια απο Ελλαδα γιατι γλυτωνω αναμονη+αλλα απροοπτα )

 

Σας ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε απο banggood xiaomi 10000mah που προτείνει όλος ο κόσμος.Είναι το αυθεντικό.

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω  

εαν το παραγγειλω ,να επιλεξω τα "tracking number 2.26€ " και "Add Shipping Insurance to your order €0.33"

Προσωπικά δεν έχω παραγγείλει κάτι αξίας απο το συγκεκριμένο κατάστημα,παρα μόνο καλώδια blitzwolf και 2 εξαρτήματάκια που ήθελα(κόστος το καθένα <10€)

χωρίς να βάλω tracking χωρίς να βάλω εγγύηση χωρίς τίποτα και ήρθαν όλα άψογα απο china warehouse,απλά κάνει χοντρικά 1 μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι λένε και τα παιδιά παραπάνω, βάλε σίγουρα tracking number να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, όσο για το insurance είναι απλά μία βλακεία για να βγάζουν λεφτά. Όταν αγοράζεις με paypal είσαι καλυμμένος. (Αν και αυτό το συνάλλαγμα που έχει είναι θάνατος).

 

Off topic , Ξέρετε αν μπορούμε να βελτιώσουμε την κατάσταση με το echange rate του paypal? Υπάρχει κάποια ρύθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω βάλει όλες τις μετατροπές σε € να τις κάνει το paypal και έτσι είμαι οκ εδω και πολύ καιρό.

 

Είτε αγοράσω σε $ είτε σε λίρες αγγλιας είτε σε οποιοδήποτε άλλο κάνει την μετατροπη το paypal και είναι πολύ κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά αυτο είναι λάθος, το paypal σε χρεώνει περισσότερα απο οτι  αν αφήνεις την μετατροπή να την κάνει η τράπεζα

Εγώ έχω βάλει όλες τις μετατροπές σε € να τις κάνει το paypal και έτσι είμαι οκ εδω και πολύ καιρό.

Είτε αγοράσω σε $ είτε σε λίρες αγγλιας είτε σε οποιοδήποτε άλλο κάνει την μετατροπη το paypal και είναι πολύ κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω,ειχα παλιά αφήσει να κάνει την μετατροπη ή τράπεζα και με χρεωνε παραπάνω

 

Έβαλα να μ κάνει την μετατροπη το paypal και είναι κομπλε όλες οι χρεώσεις χωρίς σεντς παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω,ειχα παλιά αφήσει να κάνει την μετατροπη ή τράπεζα και με χρεωνε παραπάνω

 

Έβαλα να μ κάνει την μετατροπη το paypal και είναι κομπλε όλες οι χρεώσεις χωρίς σεντς παραπάνω.

Αυτό το είχες κάνει με το παλιό site του paypal ή με το καινούριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...