Προς το περιεχόμενο

Προλήψεις ....η πιο περιεργη που εχετε ακουσει.....


winterman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ κάνω το σήμα της μέταλ με τα δάχτυλα (\m/) δείχνοντας προς τη νεκροφόρα και κουνώντας αριστερά δεξιά το χέρι για μερικά δευτερόλεπτα. 

 

Το κάνει ο παππούς μου, ο πατέρας μου και γω.

 

Δεν ξέρω γιατί αλλά αν δω νεκροφόρα το κάνω :lol:

 

Φαντάζομαι ούτε ο πατέρας μου ούτε ο παππούς μου ξέρουν!!!

 

 

''Της'' metal επιτρεπεται μονο οταν ακολουθει το ουσιαστικο ''μουσικη'', το σωστο ειναι ''του'' metal. Αυτα για να μην ακουγομαστε σαν 80αρηδες συνταξιουχοι.

 

Εκοψα σημερα τα νυχια των χεριωνε και των ποδιωνε, ζω στα ακρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αλήθεια είναι ότι μου γίνανε κάποια δυσάρεστα τηλέφωνα σήμερα (και έκοψα τα νύχια μου τετάρτη όπως είχα γράψει πριν μερικά ποστ) 

βρε λες να υπάρχει όντως γκαντεμιά; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι μου γίνανε κάποια δυσάρεστα τηλέφωνα σήμερα (και έκοψα τα νύχια μου τετάρτη όπως είχα γράψει πριν μερικά ποστ) 

 

βρε λες να υπάρχει όντως γκαντεμιά; :P

μαλλον δεν εφτυσες τον κορφο σου και δεν εφερες τρεις σβουρες γυρω απο τον εαυτο σου...

Αν το εκανες δεν θα σε επερναν τηλεφωνο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικα δεν πιστεύω καθόλου σε αυτά. Το πιο περίεργο που έχω ακούσει όμως είναι ότι είναι γρουσουζιά λέει να κοιταζεσαι στον καθρέφτη μετά την Δύση του ηλίου..... Όταν βλέπετε έξω το βράδυ άτομα να κυκλοφορούν σαν τον σμίγκολ , μάλλον πιστεύουν σε αυτή την προκατάληψη η όπως αλλιώς λέγεται αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Να κάμεις τον σταυρό σου όταν περνάς από εκκλησία,ειδάλλως κακή τύχη θα σε έβρει.

 

Λες γι' αυτό να μην έχω πετύχει το 5+1 στο ΤΖΟΚΕΡ ως τώρα, επειδή δε σταυροκοπιέμαι όταν περνάω από εκκλησίες;

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...