Προς το περιεχόμενο

Τα in-ear ακουστικά της Oculus ακούγονται σαν ακουστικά των $900


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το πιστεύω πολύ αυτο λου λέει το άρθρο! ...

Εχω τα Sony mdr-ex110 (25 τα ειχα αγοράσει) και είναι καλύτερα από καθε αλλο ζευγάρι που έχω αγορασει. (ειχα δοκιμάσει και τις ψειρες των beats, αν θυμάμαι καλα είχαν 230€). Μιλώντας παντα για ψειρες,συμφωνώ με το άρθρο... Τα headphones είναι τελείως άλλη υπόθεση!

Ε καλά, μπορεί να σου φαίνεται απο συνήθεια. Και εγώ στην αρχή νόμιζα οτι τα shure ήταν μάπα αλλά την επόμενη μέρα που έβαλα τα παλιά να ακούσω μου φαίνοταν άχρωμα και αδυναμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πιστεύω πολύ αυτο λου λέει το άρθρο! ...

Εχω τα Sony mdr-ex110 (25 τα ειχα αγοράσει) και είναι καλύτερα από καθε αλλο ζευγάρι που έχω αγορασει. (ειχα δοκιμάσει και τις ψειρες των beats, αν θυμάμαι καλα είχαν 230€). Μιλώντας παντα για ψειρες,συμφωνώ με το άρθρο... Τα headphones είναι τελείως άλλη υπόθεση!

τα mdr της sony ειναι πολυ καλη και τιμια σειρα ακουστικων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα beats audio απο 200€ ακούγονται σαν 30€ να τα λεμε και αυτα.

Τα beats είναι μέτρια και πανάκριβα, βασικά μόνο το όνομα πουλάει και όχι η ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μαλακία έκανα που πήρα την προηγούμενη εβδομάδα τα Shure SRH 1540 με 75€ έπρεπε να πάρω αυτά με 50€ που κάνουν για 900.

Ποιός στα χάρισε; Κερνάει κανένας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν έλεγαν ότι ακούγονται σαν ακουστικά των $1000 να το στρογγυλεψουν; Τους φάνηκε τεράστιο το ποσό και δεν ήθελαν να υπερβάλλουν;

1024...

 

....I'll show myself out...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει έκθεση ακουστικών σήμερα το μάθατε! 

10 το πρωί μέχρι τις 7 το απόγευμα.

Αίθουσα  Μυκήνες και Πέλλα  ξενοδοχείο Caravel 

είσοδος ελεύθερη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πιστεύω πολύ αυτο λου λέει το άρθρο! ...

Εχω τα Sony mdr-ex110 (25 τα ειχα αγοράσει) και είναι καλύτερα από καθε αλλο ζευγάρι που έχω αγορασει. (ειχα δοκιμάσει και τις ψειρες των beats, αν θυμάμαι καλα είχαν 230€). Μιλώντας παντα για ψειρες,συμφωνώ με το άρθρο... Τα headphones είναι τελείως άλλη υπόθεση!

Δεν παίζει αυτό, απλά δώσε λίγο χρόνο να συνηθίσει το αυτακι σου τον ήχο και μετά πάνε στη φθηνια και θα καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...