Προς το περιεχόμενο

καρεκλά γραφείου


vasilissouvlaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορείς να πας σε κάποιο άλλο κατάστημα τοπικό.. Δεν γίνεται να μην έχεις δίπλα σου κάποια πόλη.. πήγαινε σε κανένα κατάστημα με έπιπλα γραφείου κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απλα παω σε εναν μαραγκο και μια ραφτρα και τους βαζω να μου φτιαξουν καλουπι και μαξιλαρια με λιγοτερα λεφτα.

 

Ναι εντάξει, μπορείς να πας και στα Lidl και να πάρεις μια καρέκλα με πέντε ευρώ. Το θέμα είναι να προσέχεις και λίγο την υγεία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εντάξει, μπορείς να πας και στα Lidl και να πάρεις μια καρέκλα με πέντε ευρώ. Το θέμα είναι να προσέχεις και λίγο την υγεία σου.

Ναι γιατι ειναι δυσκολο να δωσεις 100-200 ευρω να φτιαξεις ανατομικα μαξιλαρακια. Ανατομικα η καρεκλα βγαινει σε πολυ καλη ποιοτητα απλα δεν πληρωνεις 300-500 ευρω εξτρα για να μην κατσουν τα ροδακια και ο μηχανισμος. Το προβλημα ειναι οτι η καρεκλα βγαινει fix μονο για εσενα και ενα υψος γραφειου. Το καλο ειναι οτι δεν χαλαει γιατι ξαναφτιαχνεις τα μαξιλαρακια. Αρκει να βρεις σωστους ανθρωπους να γινει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 2η περισσότερη για οδοντίατρο κάνει  :P

 

Πετάξου μέχρι την Κατερίνη να την δεις και κάτσε πάνω της κανά 2ολεπτο. Με 2-3 λεπτά δεν βγάζεις συμπέρασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 2η περισσότερη για οδοντίατρο κάνει :P

 

Πετάξου μέχρι την Κατερίνη να την δεις και κάτσε πάνω της κανά 2ολεπτο. Με 2-3 λεπτά δεν βγάζεις συμπέρασμα.

+καραβι πήγαινε ελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στα χρήματα που διαθέτεις μπορείς να δεις και την GT OMEGA.

Την παρέλαβα πριν 15 μέρες από το amazon. co.uk €210 τελική τιμή (καρέκλα + μεταφορικά)

https://www.amazon.co.uk/GT-OMEGA-RACING-OFFICE-LEATHER/dp/B00PE7JV4A/

Είναι πολύ αναπαυτική και ποιοτική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα χρήματα που διαθέτεις μπορείς να δεις και την GT OMEGA.

Την παρέλαβα πριν 15 μέρες από το amazon. co.uk €210 τελική τιμή (καρέκλα + μεταφορικά)

https://www.amazon.co.uk/GT-OMEGA-RACING-OFFICE-LEATHER/dp/B00PE7JV4A/

Είναι πολύ αναπαυτική και ποιοτική

Βολεύουν τελικά αυτά τα μπράτσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Εγώ έχω την καρέκλα από το πλαίσιο εδώ και 3 χρόνια και το τελευταίο διάστημα παρατηρώ ότι στις ραφές της πλάτης το ύφασμα αρχίζει να ξεφτίζει...100 ευρώ την είχα πάρει τότε και μπορώ να πω ότι την έχω λιώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Εγώ έχω την καρέκλα από το πλαίσιο εδώ και 3 χρόνια και το τελευταίο διάστημα παρατηρώ ότι στις ραφές της πλάτης το ύφασμα αρχίζει να ξεφτίζει...100 ευρώ την είχα πάρει τότε και μπορώ να πω ότι την έχω λιώσει.

 

Για ποια λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεύτερη νομίζω πως είναι καλύτερη και πιο άνετη βασικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...