Προς το περιεχόμενο

καρεκλά γραφείου


vasilissouvlaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ παντός που πείρα την markus τώρα πριν κάνα μηνά, δεν με έχει τρελάνει να σου πω την αλήθεια, έτσι όπως μου την περιέγραφαν τα παιδιά εδώ πίστευα ότι θα καθόσουν και θα νόμιζες ότι πετάς, εντάξει καλή είναι άλλα όχι για 200 που την πείρα πιστεύω, αυτό που με τράβηξε πολύ ήταν το 10 χρονιά εγγύηση που να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω τη καλύπτει. Άμα είσαι πιτσιρικάς σαν έμενα θα σου έλεγα να πας σε gt omega φάση, πρέπει να μετράει πολύ για gaming έτσι να αραζεις, μια που είχα δοκιμάσει ένα 3λεπτό σε ένα γνωστό ήταν πολύ πιο αναπαυτική, μια bucket έτσι άλλα δεν ξέρω πια ακριβώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

http://www.homemarkt.gr/epipla-esoterikou-chorou/karekles-grafeiou/karekles-grafeiou-me-rodes/polythrona-gaming-hm1056-01-homemarkt-mavro-kokkino-pu-54856_54856/

Και γενικά δες κι άλλες σε αυτό το site.Έχει πολύ καλές τιμές,και καλά προιόντα.Εγώ πήρα στρώμα για το κρεβάτι και μία καρέκλα γραφείου των 70 ευρώ και έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα απο βδομαδα θα παω να την δοκιμασω,εχει και σε προσφορα την μπεζ στα 160 ευρω και νομιζω οτι θα ταιριαξει πολυ στον χωρο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Eγώ πήρα αυτή πρίν λίγες μέρες, μετά απο πολύ ψάξιμο είπα να ρισκάρω. Δεν το μετάνιωσα καθόλου. Μου ήρθε σε 3 μέρες Αθήνα από Κατερίνη, έξω απο την πόρτα μου και πλήρωσα σύνολο 122.90 με τα μεταφορικά. Φίλος έχει την Dx racer Formula και του άρεσε πολύ. Εντάξει, δεν είναι dx racer αλλά σε καμμιά περίπτωση δεν αξίζει την διαφορά τιμής (+ ~180 ευρώ). 

Στιβαρή, βαριά και ομολογουμένως φαίνεται καλή ποιότητα για τα χρήματά της. Επίσης ξαπλώνει ~180 μοίρες και στέκεται βράχος. Τα μπράτσα ανεβοκατεβαίνουν και γυρνάνε δεξιά - αριστερά καθώς επίσης είναι και απο μαλακό λάστιχο (όπως και στην Dx racer του φίλου). Τα μαξιλαράκια βοηθάνε και στην μέση και στον αυχένα. Ευχαριστημένος απο την αγορά μου. 

post-175857-0-36439700-1481498652_thumb.jpg

post-175857-0-14930100-1481498668_thumb.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.80μ και 85 κιλά. Κοίτα ξαναλέω δεν είναι dxracer αλλά απο άλλες στα ίδια λεφτά που έχω δεί και απο κοντά είναι καλύτερη. Μέχρι πρότινος ήμουν με μια καρέκλα Ikea του 70άρικου (δεν θυμάμαι μοντέλο αλλά δεν υπάρχει πια στο site του ikea). Μέρα με την Νύχτα αλλά δεν ήταν bucket η συγκεκριμένη. Δες αλλη μια φωτό πως είναι απο μπροστά.

 

post-175857-0-19374600-1481503889_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...