Προς το περιεχόμενο

H Samsung αφαιρεί βίντεο από το YouTube που εμφανίζουν το Galaxy Note 7 ως βόμβα στο GTA


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακομα και ετσι διαφημιση γινεται για το κινητο που αποσυρθηκε εγω που εχω ενα φυλαδιο του γερμανου με το note 7 θα το πεταξω μην εκραγουμε στο σπιτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εντωμεταξύ δεν έχω δώσει βάρος στο θέμα ώστε να μην πάρω Samsung. Σκεφτόμουν ότι μλκς γίνονται σε όλους.

Ε,τώρα με αυτη την είδηση τα έχω πάρει εντελώς και δεν θέλω στο μέλλον να τους δώσω ούτε τον πυρετό μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα σωρο γαλαξιες...... Ολο και καποια εκρηξη θα γινοταν καποτε.... Γελασα με τα βιντεο και τα gifs, ελπιζω να μην χαθουν απο το ιντερνετ. Η samsung παντως εβγαλε ενα απο τα πιο δημοφιλη τηλεφωνα τα τελευταια χρονια, δυσκολα θα ξεχαστει η πατατα της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαμμυ φαν μποϊζ, σας γλενταει το ινσομνια.

 

Αν η σαμμυ ειχε χιουμορ, θα εγαζε αντιαρματικη θηκη για την επομενη ναυαρχιδα της.

 

εν τω μεταξυ ολοι χαιρομαστε και γελαμε (και καλα κανουμε σε τετοιες εποχες), αλλα δυστυχως παλι σε μας θα γυρισει το προβλημα. Ειτε αμεσα με αυξηση τιμων στα επομενα κινητα της σαμμυ (σχεση τιμης-χρηστικοτητας χειροτερη δλδ), ειτε εμμεσα λογω δραματικης μειωσης του ανταγωνισμου με apple, και ανακοινωσης νεων υπερτιμολογημενων κινητων απο μερους της τελευταιας λογω διασφαλισμενων αυξημενων κερδων μετα απο τετοια γκελα του αντιπαλου.

 

Κοινως, χαρειτε τωρα που μπορειτε γιατι ερχεται τρελο κυμα γκρινιας απο φλεβαρη και επειτα - απο ολους τους φαν και μη. Μεχρι τοτενες, θελω τουλαχιστον αλλα 2-3 αρθρα π.χ. "Ρωταει για Κουκ η σαμσουνγκ", ή "Οι 5 λογοι που οδηγησαν στο ναδιρ - αληθειες και μυθοι".

 

ΥΓ: δεν ρωτησε πρωτα την beyonce η σαμμυ πριν προβει σε τετοια ενεργεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινσομνια, οταν παταω "enter" (τουτεστιν αλλαζω παραγραφο και παω απο κατω), απο ipad, δεν το παιρνει και εμφανιζει το κειμενο οπως στο ανωθι σχολιο. Συμβαινει συνεχεια. Fyi - σορρυ για το off topic :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινσομνια, οταν παταω "enter" (τουτεστιν αλλαζω παραγραφο και παω απο κατω), απο ipad, δεν το παιρνει και εμφανιζει το κειμενο οπως στο ανωθι σχολιο. Συμβαινει συνεχεια. Fyi - σορρυ για το off topic :)

 

Η apple φταιει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...