Προς το περιεχόμενο

Τζίρος επιχείρησης


Angelos1993

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορούσε να κοιμηθεί από το άγχος κιόλας, τόσο πολύ που έκανε εγγραφή σήμερα τα ξημερώματα για να ρωτήσει... :rolleyes:

Αυτό πάντως δεν είναι και τόσο παράξενο. Το λέω γιατί βλέπω να σχολιάζεται συχνά...ψάχνει ο άλλος κάπου να ρωτήσει, βλέπει ένα φόρουμ με κόσμο και διάφορα θέματα, κάνει εγγραφή και ρωτάει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 το μηνα εννοε παντως λογικα. Ουτε τα μισα να ειναι κερδος μου φαινεται παραξενο παντως. Αν προκειται για εμποριο οκ αλλα αν προκειται για εστιαση δεν θα επρεπε να ειναι παραπανω, γενικα ρωταω αλλο τωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πραγματικά, δεν μπορώ να καταλάβω αν είμαι εγώ λάθος ή οι δικοί μου είναι τόσο απαρχαιωμένοι

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ 

 

αν απο 20κ τζιρο βγαλεις, ΦΠΑαδες, εφοριες, εισφορες, ΟΑΕΕ και σου μένουν 8 χιλιάρικα... το λες και οικονομικο θαύμα.

 

Πιασε τον πατερα σου και πες του να σου βαλει κάτω ολα τα νουμερα και θα δεις πως εξαφανιζεται το μισο ποσο υπερ του κρατους γιατι ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό πάντως δεν είναι και τόσο παράξενο. Το λέω γιατί βλέπω να σχολιάζεται συχνά...ψάχνει ο άλλος κάπου να ρωτήσει, βλέπει ένα φόρουμ με κόσμο και διάφορα θέματα, κάνει εγγραφή και ρωτάει :)

 

Δεν είναι ωραίο το hit'n'run όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ωραίο το hit'n'run όμως...

Λες που δεν έχει απαντήσει; Ναι οκ, απλά νωρίς είναι ακόμα. Κάποιοι δεν μπαίνουν τόσο συχνά ή δεν κάθονται πολύ ώρα. Μπορεί να μπει το βράδυ πχ να δει τι εξέλιξη έχει η κουβέντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο ts δεν είναι ο μόνος που αγνοεί τι σημαίνει τζίρος!

Για πες μας εσυ τοτε που το χεις κανει ατακα της ημερας.

Κυκλος εργασιων , εισπραξη για ενα καθορισμενο χρονικο διαστημα. Ουτε για χρονο ουτε για μηνα δεν αναφερεται ο ορος τζιρος. Συνηθως στο μηνα αναφερομαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...