Προς το περιεχόμενο

Το iPod κλείνει τα 15 του χρόνια


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε υπάρχουμε και μεις που μας βολεύει περισσότερο η οργάνωση μέσα από το itunes. Και τα έχω όλα έτοιμα μετά ταυτόχρονα στο iphone, στο mac, στο apple tv που είναι συνδεδεμένο με το ηχοσύστημα και την tv στο καθιστικό, ακόμη και στο windows desktop του σπιτιού που είναι μόνο για διασκέδαση! 

 

Ναι οκ απλά για έναν αρχάριο χρήστη θα δυσκολευτεί με το iTunes ή θα σπάζεται στο ότι θα πρέπει να εγκαταστήσει υποχρεωτικά το iTunes και να πατάει συγχρονισμό κλπ ενώ με τους φακέλους είναι πιο εύκολο αλλά λίγο παραπάνω χρονοβόρο. 

 

Μου έχει τύχει συνολικά κάπου 4 φορές φίλοι μου να αγοράσουν ipod και πιο μετά να με παίρνουν τηλέφωνο και να με λένε "γιατί δεν εμφανίζει τραγούδια? ή γιατί δεν εμφανίζει τη συσκευή ενώ το σύνδεσα?" και όταν πήγα από κοντά και τους έδειξα ότι πρέπει να βάλουν το iTunes και με τον συγχρονισμό κλπ μετά σπάστηκαν και με λέγανε "συγνώμη πρέπει να κάνω αυτό το πράγμα για μια μεταφορά?" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως είχα σβήσει τη συλλογή μου καταλάθος μία δυο φορές μέχρι να το μάθω, μετά ειμουν πολύ προσεκτικός. Το iTunes δεν είναι απλά πρόγραμμα συγχρονισμού και τακτοποίησης, ειναι integrated με το ηλεκτρονικό κατάστημα της εταιρίας γι αυτό δε δίνουν εναλλακτική επιλογή για άλλο τρόπο μεταφοράς για όσους το επιθυμούν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...