Προς το περιεχόμενο

Inalan Megathread


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, ikonst είπε

ανατολικη θεσσαλονικη οχι ακομα...μπες στο σαιτ της εταιρειας inalan.gr και δες τον χαρτη καλυψης

Ανατολικά έχουμε την hcn αλλά την φοβάμαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, vairass είπε

Ανατολικά έχουμε την hcn αλλά την φοβάμαι. 

επειδη θα καθυστερησει αρκετα να ερθει η Ιναλαν στην ανατολικη θεσσαλονικη ισως και καθολου βαλε τον αλλον παροχο(HCN) ειναι και αυτος χωρις συμβολαιο και απο την στιγμη που ειναι χωρις συμβολαιο μην φοβασαι τιποτα ....δοκιμασε και πες μας

προσωπικα δεν ανανεωνω τον υπαρχον παροχο μου( Vodafon) διοτι περιμενω την Ιναλαν και βρισκομαι στον χαρτη καλυψης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

μεγαλη καθυστερηση απο την Ιναλαν για να ερθει στον Ευοσμο και συγκεκριμενα στην διευθυνση μου παρολου που ειμαι στον χαρτη καλυψης αν δεν υπαρξουν και αλλοι ενδιαφερομενοι στην οδο μου δυσκολα θα με συνδεσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, υπάρχει εδώ και καιρό σε νέα Ιωνία, περισσό, πευκακια(στην inalan αναφέρομαι).την έχει φίλος που μένει πευκακια, η ογκοχρεωση δεν ισχύει, πληρώνει 27€/μήνα χωρίς δέσμευση για 100mbps και τα πιάνει. Αξιόλογη περίπτωση.

Επεξ/σία από spy stef
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

θα αφησω απλα αυτο εδω καλο το speedtest αλλα η ουσια μετραει, αφηνω αυτο εδω για  αυτους που το σκεφτονται ακομα

ειμαι πελατης ενα μηνα και κατι και ουτε μια διακοπη εστω για ενα λεπτο οπως κανανε οολες η εταιριες που ειχαι ειδικα τα βραδια

η ταχυτητες download απο το steam λενε πολλα

 

μετριση.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 22/06/2018 at 08:59, spy stef said:

η ογκοχρεωση δεν ισχύει

https://www.inalan.gr/home-packages

EDIT: Ουπς, τώρα είδα ότι είναι παλιό μήνυμα. Δεν πειράζει, το αφήνω για ενημέρωση.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξερετε οτι το speedtest καποιες φορες δεν μετραει σωστα το συμμετρικό κύκλωμα.
εμενα πολλές φορές μου δειχνει 300 και εχω 100. 
μου το εχουν πει επισης αρκετοι τεχνικοι του ΟΤΕ και δικτυάδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια!Συνδεθηκα και γω προχθες στην Inalan.Το ιντερνετ ειναι τουμπανο!!Ανεβασα και βιντεο στο youtube!Πυροβολει!!!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=g2RTn97PccM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
On 29/10/2016 at 22:47, soudas said:

καλησπέρα - ήθελα να κάνω μία ερώτηση. Στο Γαλάτσι έχει αρχίσει τις παροχές μέσω οπτικών ινών πριν λίγο καιρό η INALAN. Είδα στη σελίδα τους στο fb ότι προσφέρουν ταχύτητες 100 up/down, κάτι που δεν έχουμε ξανακούσει. Έχω διαβάσει όμως και σ'άλλα φόρουμ, αλλα και fb ότι έχουν για οικιακούς πελάτες ογκοχρέωση και αυτό λίγο με ξενερώνει. Μήπως έχει συνδεθεί κανένας gamer να μου πει αν του ακρούν τα 3,3TB; θέλω να συνδεθώ από την μία, αλλά ο περιορισμός λίγο με σταματάει.

3.3 tb δεν ειναι λιγα εκτος αν κατεβαζεις καθε μερα ολη μερα (σχημα λογου)kαι αν εχεις να γεμιζεις 3.3tb δισκο τον μηνα.για gaming ουτε το 1/100 δεν θα φας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα παιδια και καλη χρονια , ειμαι συνδεμενος με 100αρα της ιναλαν στη θεσσαλονικη εδω και 7 μηνες περιπου , ενω απο θεμα ταχυτητας δεν εχω κανενα προβλημα και ουτε εχω αποσυνδεσεις , εχω κατι σαν διακοπες . Δηλαδη σε στρεαμινγ βιντεο μπορει για καποια δευτερολεπτα να σταματησει , η σε ανανεωση σελιδας να κολλησει να μην βρισκει σελιδα να περασουν μερικα δευτερολεπτα και να επανελθει , το κανει συχνα ομως . Κατι σε dns μου κανει , εχω μιλησει 2 φορες μαζι τους αλλα δεν βρηκαν κατι απο οτι ειπαν . Εχω προσπαθησει να αλλαξω dns απο windows αλλα δεν ειχε καποια διαφορα . Εσεις τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...