Προς το περιεχόμενο

καινουργιο μοτο g4 προβλημα?


billiboo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια πηρα τελικα το moto g4 και σημερα ειναι η δευτερη μερα που το εχω στα χερια μου,το βαζω να φορτισει και τωρα ειναι στο 35 % και λεει οτι θελει 5 ωρες για πληρη φορτηση.ειναι φυσιολογικο αυτο?να προσθεσω οτι δεν μεχρι στιγμης δεν εχει καποιο προβλημα οπως battery drain η κατι τετοιο και οτι ειναι η πρωτη φορα που το βαζω να φορτισει για ωρα καθως ηρθε με 80 κατι % και δεν προλαβα να το βαλω για πανω απο 1 ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το έχεις λοιπόν,δες αν με εγγραφή βίντεο 5-6 λεπτά αρχίζει να ζεσταίνεται υπερβολικά η συσκευή και να κολλάει η αφή..

Οι πρώτες παρτίδες ήταν ελλατωματικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το έχεις λοιπόν,δες αν με εγγραφή βίντεο 5-6 λεπτά αρχίζει να ζεσταίνεται υπερβολικά η συσκευή και να κολλάει η αφή..

Οι πρώτες παρτίδες ήταν ελλατωματικές.

Και με απλή compact να έγραφε βίντεο τόση ώρα θα ζεσταίνονταν :) Εδώ 5 λεπτά πόκεμον go στο moto 3 και έψηνα σουβλάκια στην οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με απλή compact να έγραφε βίντεο τόση ώρα θα ζεσταίνονταν :) Εδώ 5 λεπτά πόκεμον go στο moto 3 και έψηνα σουβλάκια στην οθόνη

εμένα άλλη είναι η απορία μου.

Οι πρώτες παρτίδες του moto G4 έχουν βγει προβληματικές και κολλάνε/υπερθερμαίνονται στην χρήση κάμερας και το τηλέφωνο δεν είναι σε θέση να λειτουργήσει μετά.

Απο εκεί και πέρα,ακόμα και οι reviewers έχουν επισημάνει το συγκεκριμένο πρόβλημα και παρά τα fixes της lenovo οι πρώτες παρτίδες αποδείχτηκαν να έχουν πρόβλημα στο υλικό τελικά.

Γι αυτό τον λόγο έβγαλαν τις νέες παρτίδες που υποτίθεται ότι έχουν διορθώσει το πρόβλημα.

Ήμουν ένα βήμα πριν πάρω τη συσκευή,αλλα στο φόρουμ της λενόβο υπάρχει θέμα με 100+σελίδες απο χρήστες που παραπονιούνται για το συγκεκριμένο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα άλλη είναι η απορία μου.

Οι πρώτες παρτίδες του moto G4 έχουν βγει προβληματικές και κολλάνε/υπερθερμαίνονται στην χρήση κάμερας και το τηλέφωνο δεν είναι σε θέση να λειτουργήσει μετά.

Απο εκεί και πέρα,ακόμα και οι reviewers έχουν επισημάνει το συγκεκριμένο πρόβλημα και παρά τα fixes της lenovo οι πρώτες παρτίδες αποδείχτηκαν να έχουν πρόβλημα στο υλικό τελικά.

Γι αυτό τον λόγο έβγαλαν τις νέες παρτίδες που υποτίθεται ότι έχουν διορθώσει το πρόβλημα.

Ήμουν ένα βήμα πριν πάρω τη συσκευή,αλλα στο φόρουμ της λενόβο υπάρχει θέμα με 100+σελίδες απο χρήστες που παραπονιούνται για το συγκεκριμένο πρόβλημα.

λοιπον το δοκιμασα(6-7) λεπτα βιντεο και δεν ειδα μεγαλη αυξηση στη θερμοκρασια, θερμοκρασια ανεβασε αισθητα(αλλα οχι να μην μπορεις να το πιασεις η να επιρεαζει το δουλεμα απλα το ενιωθες ζεστο) του  μονο οταν φορτιζε(με τον 1,5 φορτιστη) και ταυτοχρονα επαιζε το youtube αλλα για πολη ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...