Προς το περιεχόμενο

Aποστολη χρηματων με paypal


iordanis77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιορδανη δεν το λεω με κακια αλλα αληθεια αν εχεις τοσες φοβιες ειδικά με το πειπαλ κοψε τις καρτες σου και μεινε μακρια απο οτιδηποτε ηλεκτρονικο. 

 

Εστω οτι μπαινει χακερ,εστω οτι κλεινει και δεν εισαι σιγουρος για τα δεδομενα σου, εστω οτι γινεται οτι μπορεις να φανταστεις μποερις απλα να ακυρωσεις την καρτα σου και το προβλημα λυθηκε..

 

Επι του θεματος δεν ξερω αν χρειαζεται λογαριασμο η οχι. Νομιζω οτι αν καποιος σου στειλει αιτημα για λεφτα (καπως το κανεις βαζοντας το μειλ του αλλου) νομιζω μπορεις χωρις λογαριασμο αλλα μπορει να λεω και μαλακιες. Και επισης δεν υπαρχει φοβος να παρει ποσο διαφορετικο απο αυτο που λεει

 

Δεν εχω φοβιες, απλα θελω να μαθω πως δουλευει γιατι δεν εχω ξαναχρησιμοποιησει το pp.

 

Τη καρτα την ακυρωνεις μεν, εφοσον ομως προλαβεις.

 

Οπως ειπα δεν μου στελνει καποιος αιτημα για λεφτα, δωρεα σε σαϊτ θελω να κανω, και για πληρωμη με καρτα μεσω pp μου βγαζει τη φορμα που δειχνω στο image. Tι κανω τωρα, συμπληρωνω τα στοιχεια και τελειωσα?

Εσυ εχεις πληρωσει ποτέ με καρτα μεσω pp χρησιμοποιωντας αυτη τη φορμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μεσω PP οχι γιατι εχω την καρτα μου περασμενη ηδη αλλα το εχω κανει απειρες φορες σε διαφορα σαιτ για αγορες τα οποια θα ελεγα οτι ειναι λιγοτερο ασφαλη απο το PP. 

 

Ναι συμπληρωνεις την φορμα και γινεται η πληρωμη και τελειωσες! Τιποτα να φοβασαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι συμπληρωνεις την φορμα και γινεται η πληρωμη και τελειωσες! Τιποτα να φοβασαι

 

To CSC τι ειναι?

Αddress line 1&2? ηλεκτρονικη διευθυνση ή διευθυνση του σπιτιου μου?

Postcode o ταχ.κωδικας?

Θελει και τηλεφωνο βλεπω? κινητο ή σταθερο?

Το site θα ξερει ποιος εστειλε τα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διευθυνση μονο τη μια αν χρειαζεται και θελει τη φυσικη διευθυμση. Ναι ο ΤΚ ειναι και τηλεφωνο δεν νομιζω να ειναι απαραιτητο. Λογικα θα ξερει απο το ονομα, οσο για το CSC ειναι ο τριψηφιος στην πισω μερια της καρτας σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διευθυνση μονο τη μια αν χρειαζεται και θελει τη φυσικη διευθυμση. Ναι ο ΤΚ ειναι και τηλεφωνο δεν νομιζω να ειναι απαραιτητο. Λογικα θα ξερει απο το ονομα, οσο για το CSC ειναι ο τριψηφιος στην πισω μερια της καρτας σου

 

Δεν ειναι απαραιτητη η διευθυνση? Δε θα ηθελα να δωσω ουτε διευθυνση, ουτε τηλεφωνο ουτε ονομα.

Αν ειναι για τη τραπεζα ok, αλλα το site γιατι τα χρειαζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ξέρει απο ποιόν είναι τα χρήματα.

 

Για να το ξερει θα πρεπει να ταυτοποιηθει το nick του μελους του φορουμ με το κανονικο του ονομα.

και μουφα να δωσεις δεν τρεχει κατι νομιζω.

 

το σαιτ θα γνωριζει ποιο μελος του εδωσε τα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...