Προς το περιεχόμενο

Τι τρωτε για πρωινο;


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον πρώτο καιρό να πηγαίνεις συνέχεια μην χάνεις προπονήσεις για να συνηθίσει το σώμα.

Το πιάσιμο με πιάσιμο περνάει, είναι νόμος αυτός στα βάρη να το ξέρεις.

 

Και το πιάσιμο με πιάσιμο περνάει? εγω ήξερα ο έρωτας :cry:  :cry:

 

Δεν νιώθω πιασμένος. Καθολου βασικά. Κοιτα δεν είμαι και κανας μαλάκας να πηγαινω να βάζω βάρη που δεν μπορω να σηκώσω. Ένας στον πάγκο φιλε έβαλε πολλα κιλα ειχε μυς δεν λέω διπλάσιος μου ηταν στη μυϊκοτητα αλλα όμως με την μέση να ξεκολάει από τον πάγκο και να κινειται και να συμμετεχει (ακομα χειροτερα) στην άρση εεε δεν τον βλέπω και πολύ ασφαλή. Τεσπα ο καθενας ότι νομιζει.

 

Σημερα στο Πέκ ντεκ για παράδειγμα ξεκινησα με 10 κιλά για ζέσταμα και 20 κάμψεις.

Και το τελευταιο μου σετ ηταν στα 30 κιλά. Μέχρι να μάθω την άσκηση και το μηχανημα εγω θα βάζω λιγα βαρη.

Στις εκτάσεις ώμων μου κάνεις ενας γνωστος που με ειδε με τα 5κιλα στην αρχή "για να ζωηρεύουμε..." φιλαράκι του κάνω εγω κάνω ζέσταμα πρώτα!

 

Αλλα πέρα από αυτό μου ειπε και η μια εκει γυμναστρια ότι φαινομαι συνηθισμένος με τη γυμναστική. Με κολάκεψε εισαι πολύ καλη της κάνω ευχαριστώ χαχα :-D  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπλό εσπρέσσο σκέτο κ μια ζαμπονοτυρόπιτα που τρώω ενω πηγαίνω στην στάση του λεωφορείου.
Ξυπναω ήδη αρκετά νωρίς και δεν εχω την πολυτέλεια να χάνω επιπλέον υπνο για την προετοιμασία κάποιου σπιτικού πρωϊνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...