Προς το περιεχόμενο

K6A mini PC banggood 110€


kgian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόκειται για ένα μίνι PC στα χνάρια του PIPO X7 που είχαμε τιμήσει πολλοί εδώ μέσα.

 

Αυτό που το κάνει ξεχωριστό είναι ότι είναι πλήρες σε χαρακτηριστικά σε πολύ δελεαστική τιμή.

 

4GB ram, 64GB αποθηκευτικός χώρος.

Επεξεργαστής Ζ8300

GIgabit LAN

2 USB 3, 2 USB 2

Αυθεντικά windows 10

Στα 110€ μαζί με τα δωρεάν μεταφορικά από το banggood.

 

Το ίδιο στα αλλά κινεζομάγαζα είναι πιο ακριβό. Άλλες μάρκες πχ cenovo, vorke έχουν. Ιερότερο χαρακτηριστικά ή πολύ μεγαλύτερη τιμή. Το πρόβλημα που έχει το συγκεκριμένο είχα πως δεν υπάρχει πουθενά review. Υπάρχει κανείς τολμηρός;

 

http://www.banggood.com/K6A-Cherry-Trail-Z8300-Windows-10-4G64G-HDMI-VGA-Output-WIFI-1000M-LAN-BT-4_0-MINI-PC-TV-Box-p-1088900.html?rmmds=cart

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

 

εδω review για ένα παρόμοιο. Λένε οτι παίζει μια χαρα ακόμα και καποια παιχνίδια

Η τιμή του είναι πολύ καλή πάντως γιατί έχει και τα windows10 πάνω και ένα μικρό SSD σκληρό, και 4gb RAM(ενω σε καποια άλλα λείπει η RAM ή ο σκληρός ή τα windows10). Για γραφείο και σερφάρισμα μου φαίνεται ιδανικό.

Έχει δοκιμάσει κανείς κανα τέτοιο;

 

*με το τελωνείο δεν θα έχουμε κανα πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμηστε καλυτερα τον j1900 και οχι το συγκεκριμενο ,αποψη μου παντα αλλα εαν δεν μπορεις να το σεταρεις οπως θες τοτε δεν αξιζει και σε σεταρισμα εννοω σκληρο και ραμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμηστε καλυτερα τον j1900 και οχι το συγκεκριμενο ,αποψη μου παντα αλλα εαν δεν μπορεις να το σεταρεις οπως θες τοτε δεν αξιζει και σε σεταρισμα εννοω σκληρο και ραμ

Πέρα απο το brix της gigabyte που υπάρχει προσφορά στο αγγλικό amazon, παίζει κάτι άλλο με τον j1900? 

Όπως για παράδειγμα με τα trosnmart που τα ειχαμε αγοράσει στα 100ευρω +1 δώρο !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο το brix της gigabyte που υπάρχει προσφορά στο αγγλικό amazon, παίζει κάτι άλλο με τον j1900? 

Όπως για παράδειγμα με τα trosnmart που τα ειχαμε αγοράσει στα 100ευρω +1 δώρο !!!!!!!

50 ευρώ το ένα? ούτε τα windows σκέτα δεν έχουν τόσο!!!! Σας τα χαρίσαν δεν σας τα πουλήσαν. Αν δεις τπτ παρόμοιο άνοιξε κανα thread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 ευρώ το ένα? ούτε τα windows σκέτα δεν έχουν τόσο!!!! Σας τα χαρίσαν δεν σας τα πουλήσαν. Αν δεις τπτ παρόμοιο άνοιξε κανα thread

+δίσκο

+ραμ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως επειδή πήρα την προσφορά 100+1 ο j1900 με 4GB και ssd 500GB EVO ζορίζεται με win10.

Υπήρξαν στιγμες που πάγωσε λόγω υπερθέρμανσης.

Τον βλέπεις και στο task manager ότι είναι αδύναμος,ακόμα και στο σερφάρισμα με 5-6 tabs ανοιχτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο παράξενα μου φαίνονται αυτά καθώς σε tabletακι με Z8300 μια χαρά μου φαίνεται ...λίγο αργεί στην αρχή αλλά μετά δεν με έχει προβληματίσει....Δεν ξέρω αν κάποιος έχει άποψη γιαυτά...κατά καιρούς πέφτουν και στα 80€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...