Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2016


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειδα κατι βιντεο εξωτερικου και κανουν ετσι σαν απολιτιστοι για τις χαμηλες προσφορες...δηλαδη υποθετικα αν ενα μαγαζι αποφασιζε να τα χαριζε ολα τα προιοντα του τοτε σιγουρα θα βλεπαμε σκοτωμους εκατονταδων ατομων...ολα αυτα για μια τηλεοραση, ενα κινητο, μια κονσολα..ευτηχως εδω ΑΚΟΜΑ δεν ειναι ετσι...αλλα βλεπω σε καμια 5ετια αντιστοιχα συμβαντα εξωτερικου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει χαλαρώστε, δε βλέπω και κάτι τραγικό. Πέραν από clickbait τίτλο να μαζέψει δέκα views παραπάνω.

Και υποτίθεται είναι το πιο "μαζικό ντου" αυτό μιας που μιλάμε για Αθήνα και Mall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει χαλαρώστε, δε βλέπω και κάτι τραγικό. Πέραν από clickbait τίτλο να μαζέψει δέκα views παραπάνω.

Και υποτίθεται είναι το πιο "μαζικό ντου" αυτό μιας που μιλάμε για Αθήνα και Mall.

εδω εκραξαν και για λιγοτερο κοσμο. δεν ξερω γιατι τοσο hate :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα κατι βιντεο εξωτερικου και κανουν ετσι σαν απολιτιστοι για τις χαμηλες προσφορες...δηλαδη υποθετικα αν ενα μαγαζι αποφασιζε να τα χαριζε ολα τα προιοντα του τοτε σιγουρα θα βλεπαμε σκοτωμους εκατονταδων ατομων...ολα αυτα για μια τηλεοραση, ενα κινητο, μια κονσολα..ευτηχως εδω ΑΚΟΜΑ δεν ειναι ετσι...αλλα βλεπω σε καμια 5ετια αντιστοιχα συμβαντα εξωτερικου...

 

Μην χαίρεσαι γιατί το ότι δεν είμαστε ακόμα έτσι δεν οφείλεται σε άποψη ή πολιτιστικό επίπεδο.

Απλά οι προσφορές εδώ ουδεμία σχέση έχουν με τις αντίστοιχες εκεί.

Για να βγάλουν καμιά καλή smart 50άρα με -60% και να δεις τι σουγιάδες έχουν να βγουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα κατι βιντεο εξωτερικου και κανουν ετσι σαν απολιτιστοι για τις χαμηλες προσφορες...δηλαδη υποθετικα αν ενα μαγαζι αποφασιζε να τα χαριζε ολα τα προιοντα του τοτε σιγουρα θα βλεπαμε σκοτωμους εκατονταδων ατομων...ολα αυτα για μια τηλεοραση, ενα κινητο, μια κονσολα..ευτηχως εδω ΑΚΟΜΑ δεν ειναι ετσι...αλλα βλεπω σε καμια 5ετια αντιστοιχα συμβαντα εξωτερικου...

αν ειχαμε τις προσφορες του εξωτερικου χειροτερα θα καναμε,μην χαιρεσαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 εγώ πάντως πήρα ένα τζιν από τα pull and bear, online στα 15,99. Μια χαρά, και το ήθελα κάποιες εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα όλα τα absolute sandman (όχι για εμένα, εγώ έχω τα omnibus). Δεν υπήρχε περίπτωση να τα βρω πιο φθηνά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις γυναίκες του φόρουμ ξέρω μέχρι στιγμής τα εξής :

Zarahome.com - 20% + free shipping (ήδη με αγγαρεψε ξαδέρφη να ψωνίσω)

Accessorize - 20% σε όλα

Body shop - 25% σε όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...