Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2016


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η καλύτερη προσφορά είναι, το θέμα είναι πόσα κομμάτια θα δώσουν;

Επίσης είναι μόνο για αύριο η και το Σάββατο; άλλοι λένε και το Σάββατο.

 

Εγω θα έπαιρνα τηλέφωνο και θα ρωτούσα αν γινεται να μου κρατήσουν κάποιο για να μη κατεβαινω τσάμπα , ποσα κομμάτια έχουν και αν έχει κανει κάποιος άλλος κρατηση από το τηλεφωνο ή είμαι ο μοναδικος και πρωτοπόρος! :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα έπαιρνα τηλέφωνο και θα ρωτούσα αν γινεται να μου κρατήσουν κάποιο για να μη κατεβαινω τσάμπα , ποσα κομμάτια έχουν και αν έχει κανει κάποιος άλλος κρατηση από το τηλεφωνο ή είμαι ο μοναδικος και πρωτοπόρος! :cry:

 

από ότι είπαν στο fb τους αύριο δεν θα κάνουν κρατήσεις για να τηρηθεί η σειρά προτεραιοτητας, οπότε αν θες να πάρεις κάτι αναγκάστηκα θα κατέβεις στο κατάστημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ότι είπαν στο fb τους αύριο δεν θα κάνουν κρατήσεις για να τηρηθεί η σειρά προτεραιοτητας, οπότε αν θες να πάρεις κάτι αναγκάστηκα θα κατέβεις στο κατάστημα 

 

Μπα δεν θα ψηνομουν να κάνω κάτι τετοιο εγω προσωπικά. Εκτος του ότι είμαι κατά του υπερ καταναλωτισμου και είμαι της άποψης "Παιρνω μονο ότι μου χρειάζεται" δεν θα εμπαινα στο τρυπάκι ή καλυτερα δεν θα τους άφηνα να με βάλουν στο τρυπάκι να πάω να στηθώ απεξω από το κατάστημα για τις προσφορές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλά δεν χρειάζεται να περιπενεις εξω απο την πορτα,  πας όποτε εχεις χρονο

αλλά αφου δεν σε ενδιαφερει κατι κομπλε δεν θα εχεις και στο μυαλο  σου αν προλαβεις χδ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλά δεν χρειάζεται να περιπενεις εξω απο την πορτα,  πας όποτε εχεις χρονο

αλλά αφου δεν σε ενδιαφερει κατι κομπλε δεν θα εχεις και στο μυαλο  σου αν προλαβεις χδ

 

Eδω δεν ξέρουν ρε φιλε τι κομμάτια παιζουν! Κατσε να δεις τι θα γινει το πρωϊ στο άνοιγμα! Ουρα θα έχουν σχηματισει απεξω!

 

Εδώ κάνουν ουρες στους φουρνους το πρωϊ να προλάβουν την ζαμπονοτυροπιτα που βγηκε από το φουρνο :cry:

πριν πάω το πρωϊ στη δουλεια έτυχε μια φορά να πάρω κουλουράκι Θεσσαλονίκης. Μπροστα μου ειχε ουρά .... 10 ατομων. Στις 7 και μισή το πρωϊ .... ουρα για ζαμπονοτυρόπιτες λες και ειχαν να φάνε χρονια χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω δεν ξέρουν ρε φιλε τι κομμάτια παιζουν! Κατσε να δεις τι θα γινει το πρωϊ στο άνοιγμα! Ουρα θα έχουν σχηματισει απεξω!

 

Εδώ κάνουν ουρες στους φουρνους το πρωϊ να προλάβουν την ζαμπονοτυροπιτα που βγηκε από το φουρνο :cry:

πριν πάω το πρωϊ στη δουλεια έτυχε μια φορά να πάρω κουλουράκι Θεσσαλονίκης. Μπροστα μου ειχε ουρά .... 10 ατομων. Στις 7 και μισή το πρωϊ .... ουρα για ζαμπονοτυρόπιτες λες και ειχαν να φάνε χρονια χαχαχα

 

εμ έτσι ειναι ο κόσμος δεν ξέρει τι τους ξημερώνει αύριο οπότε λένε ας φάμε μια τελευταία φορά ζαμπονοτυροπιτα xd

 

sorry για το offtopic παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας απαντησει καποιος αν ξερει...ποσα κομματια θα υπαρχουν ; επισης για ποσες ημερες θα ειναι οι προσφορες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας απαντησει καποιος αν ξερει...ποσα κομματια θα υπαρχουν ; επισης για ποσες ημερες θα ειναι οι προσφορες ;

 

 

από το public

 

 

 

 

  • Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν ΦΠΑ και ισχύουν μόνο για αγορές την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου 2016.
  • Εξαιρούνται από το Black Friday τα προϊόντα με την ένδειξη "Κατόπιν Παραγγελίας"
  • Οι τιμές δεν ισχύουν συνδυαστικά με οποιαδήποτε άλλη προσφορά/ενέργεια/έκπτωση και δεν μπορεί να γίνει χρήση άλλων εκπτωτικών καρτών ή/και κουπονιών ή/και Loyalty Cards Public.
  • Οι τιμές ισχύουν για συγκεκριμένους κωδικούς προϊόντων ανά κατάστημα (είτε φυσικό κατάστημα Public Ελλάδος είτε μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος www.public.gr) και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων.
  • Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας και επιτρέπεται η αγορά ενός τεμαχίου μόνο ανά κωδικό προϊόντος, ανά πελάτη και ανά παραστατικό αγοράς.
  • Κατά τη διάρκεια του Black Friday δεν θα καταχωρούνται τηλεφωνικές παραγγελίες
  • Δες εδώ το ωράριο καταστημάτων

 

 

 

τώρα για τα αποθέματα δεν το έχουν διευκρινίσει ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...